Британците, британците! - Да се лее красота! - 29

  • 24 655
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 219
Вал, то това е стария списък. Нов още няма... нали и аз си имам нова плювка! (да не повярва човек!)

# 16
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хайде на тази страница нещо мое... после се прехвърлям на Ванините Mr. Green

# 17
  • Мнения: 348
Ване, добре че си ти Simple Smile Пуци, тъпичка съм, извини ме

# 18
  • София
  • Мнения: 6 219
Ох, да ви се поФаля вече по - официално, че ще рАботя.  newsm44 newsm44 newsm44 И май това ще ми е първия и последен път, когато се радвам, че ще седя на бюро  Blush
 ukliam1 ukliam1 ukliam1
Но пък това си е МОЕТО работно място!

# 19
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ване,  честито Hug. По тоз повод след малко ще ти разходя мъжовете Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Джо, разхождай ги на воля... ако знаеш как почти една календарна година си мечтая за такова работно място...  #Milti #Milti #Milti писнА ми да си седя в нас! Добре, че сте вие...

Я да ви поздравя с малко случайни снимки, предложени от чичко Гугъл!
















И за десерт любим момент за Джуди и Сиена. Много са ми готини заедно в Алфи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 162
Ох, да ви се поФаля вече по - официално, че ще рАботя.  newsm44 newsm44 newsm44 И май това ще ми е първия и последен път, когато се радвам, че ще седя на бюро  Blush
 ukliam1 ukliam1 ukliam1

Честито, Ване. И аз така от утре Simple Smile

Пюърфой го бях гледала в един сериал. Беше бизнесмен и обикаляше света. Интересен беше, жалко, че не го продължиха.

Гледам снимки пускате, чакайте и аз да се отчета

# 22
  • Мнения: 348
Ване!!!! Страхотна новина, честито  bouquet Да разказваш само хубави истории от новото работно място  Simple Smile И аз да се поФаля нещо: ще-ходя-на-Шаде-е-е!

# 23
  • София
  • Мнения: 6 219
Ммммм, Мише честито и на теб, дано ти донесе положителни емоции и много да си го харесваш  Hug


Вал, що се правиш на разсеяна и не си разходиш подопечните...  Mr. Green  Hug

# 24
  • Мнения: 78
Браво, Ване и Мише Simple Smile  Успех! Hug

А Мише, като видях снимката, изгледа ли сериала на Люк? Аз лично много му се радвах. Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 6 219
Като стана дума за Люк Мейбли писах в темата за сериалите - Полевата болница вече я има и в замунда, та ще мога да я прегледам скоро! Лошото е, че май няма да има втори сезон.

# 26
  • Мнения: 348
Веднага!!!

завалията Laughing

А сега Батко Лиъм, за да научи младока на класа



По принцип бях заплюла и Емилия Кларк, но тъй като забравих да напомня на Пуци, приемам, че май не е съвсем моя. Но ето едно снимче на тази красавица



Иии..Фрейда!


# 27
  • Мнения: 1 162
Да, изгледах го, Люк там е прекрасен гад. Просто да го хванеш и да не знае какво да го правиш - да биеш или... целуваш. Но и аз мисля, че няма да има втори сезон. Люк не може да спаси цял сериал, за жалост. В началото няма никаква линия, която да следват. Вече последните няколко серии имаше развитие и при героите, не само пуцаница, кръв от ранените и медицински термини, които рядко разбирах.
Но няма да издавам сега, Ването като го изгледа и ще коментираме. Той не е много, 12 серии.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 219
Вал, много, много добре си ги гледала.
Пускам ти трейлър на нов филм с г-н Нийсън  http://www.imdb.com/video/imdb/vi1303879449

Ох, как обичам военни работи... особено като съм в настроение за драми и кръв!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Обаче ако втори сезон на такъв сериал бъде купен от американска телевизия по - добре твърдо против и не!
"Ответен удар" доста понижиха качеството си втория сезон. Не, не е лош, но... няма силата на първия сезон и е пълен с американски клишета!
Ето за този говоря http://www.imdb.com/title/tt1492179/

# 29
  • Мнения: 1 162
Наскоро гледах в замунда Strike Back и се чудих дали е интересен. Може да му дам шанс тези дни. Но сега отивам да гледа Glee. Лека нощ.

Общи условия

Активация на акаунт