Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 14 -Тема 86

  • 18 837
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
...
`ТуиГ , това за лилавия Лакроа в коя фактура го пише, че нещо съм го пропуснала. Имам клиентка която го поръча и тъй като се колебаеше точно часовника изигра решаваща роля.
Ще пиша следобяд какво имам във фактурата.

Ето копи на страница от фактура от вчера:
"ИHФOPMИPAME BИ, ЧE ПOPAДИ ГOЛЯMOTO TЪPCEHE HA EЛEГAHTHИЯ ЧACOBHИK ПOДAPЪK
KЪM ПAPФЮM Christiаn Lаcrоix Nuit ЗA HEЯ (БPOШУPA 14, cтр.103),E
BЪЗMOЖHO HAЛИЧHOTO MУ KOЛИЧECTBO ДA БЪДE ИЗЧEPПAHO И B KAMПAHИЯ 14 ДA БЪДE
ЗAMEHEH CЪC CTИЛHИЯ ЧACOBHИK B ЛИЛABO OT CEPИЯTA Eternаl Lоve CЪC Swаrоwsk
EЛEMEHTИ."


Хубавото е, че пише - замяна от к.14. Т.е четейки, както на мен ми отърва, излиза, че за поръчките през к.13 трябва да има оригиналния часовник или най-малкото - ако дойде другият, ще има основание за рекламация.

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Джони, кефиш!!! Hug Hug Heart Eyes
Аз с една поръчка от 200 лева се оправям две седмици, разнасям, отбелязвам, уговорки.. не ми се мисли, ако имам колкото теб.. трябва да оставя другата работа!!! Tired Mr. Green
БРАВО, момиче! Дай боже всекиму!

Благодаря и аз за каталога-лепнах го на първа страница, като замених руския вариант с твоя!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 914
Честита тема и от мен! Аз си чакам кашона от К13. Падна ми се подаръкът, който исках - часовникът.  Grinning
не че толкова ми харесва, просто другите ги имам (колекцията Eternal Love), a пък лилавите пък съвсем не ми допадат.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Отчитам се с една столевова експресна и с пожелание за спорна кампания на всички Peace Кате   bouquet На останалите Hug


mi66el Hug Слушка съвсем малко, но ме радва много и вече се усмихва Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 220
 Hug,Кате!

Аз изненадващо и за мен събрах 240 лева и сега ще ги пускам .
Дано е успешна кампания  за всички !

# 20
  • Мнения: 1 640
   Успешна да е кампанията-дано има раздвижване както при някои от вас! Не знаех, че имало и такива поръчки от по над 1000 лв. Чудя се как успявате с разнасяне/събиране на пари и прочие, освен ако това не е основното ви занимание и източник на доходи. Аз почнах работа  и следотпускарско всички сме мн. заети,така че реално нито съм обгрижвала клиентките, нито съм рекламирала нещо си, пасувам и нямам време. Тази кампания ако стигна 100 лв, ще викам ура. Simple Smile
 Очаквам да се разработя към К15-16-17 и след тях ще има спад наново.

# 21
  • Мнения: 735
Момичета, някой може ли да ми обясни как да публикувам брошурата във фейсбук? Flutter

# 22
  • Мнения: 1
Успешна кампания и от мен момичета,

отивам сега да си взема 2-ра от к13 и започвам да събирам за к 14,
последните 2 кампании са ми много слаби, като гледам вашите суми....само мога да ви се радвам.
Вече съм прясно боядисана с микс от 1 боя 4.0 и 2 бои 6.0, резултата е много тъмно кафяво.
не е лошо, но не исках толкова тъмно, другия път ще е в по- светли тонове.

Благодаря за каталога за К 16,

Simple Smile

# 23
  • Мнения: 136
verchee, може ли снимки на резултата? Praynig Какъв цвят ти е била косата преди да се боядисаш?

И от мен успешна К14. Катеbouquet
Аз до сега имам около... 5-6 лева Mr. Green Дано поне станат 50, че да не се напъвам аз с излишни покупки.
Отивам да разглеждам каталога. jhony,   bouquet
пчелица работлива (маякуб), мммдааа... много слабичко при теб Whistling Hug

# 24
  • Мнения: 1 202
Момичета, някой може ли да ми обясни как да публикувам брошурата във фейсбук? Flutter
В сайта на avon на анонси има една опция споделете вашата е-брошура , където като цъкнеш има стъпки как да го направиш!!! Лесно е  Hug

# 25
  • Мнения: 0
И от мен успешна кампания на всички! Аз вече събрах стотина лева, но преди малко с ужас установих, че повечето неща са за мен  Mr. Green

Мерси за 16-ти каталог, като гледам и там ще имам много харчове Blush
Да ви попитам клиентка ми търси това:

Advance Techniques Volume & Texture Ultra Thick Volumiser

но виждам, че са си сменили опаковките преди повече от година
дали това е същото:


Avon Advance Techniques Volume Volumising Spray Gel

 newsm78

# 26
  • София
  • Мнения: 746
Спешен въпрос имам,сутринта пуснах поръчка,сега имам номер на фактура,ако пусна добавка ,дали ще дойде с поръчката ми,или като отделна поръчка ще бъде?

# 27
  • Мнения: 0
От моята координаторка знам, че добавката може да се пуска преди да се фактурира поръчката.

# 28
  • Мнения: 37
благодаря за К16,

Аз пуснах една поръчка за К14 около 130 лв.Надявам се на 2-ра поръчка да имам, успехи и на Вас дами!

# 29
  • София
  • Мнения: 746
От моята координаторка знам, че добавката може да се пуска преди да се фактурира поръчката.
Мерси

Общи условия

Активация на акаунт