Годината мина замина - ние сме още славната ТРОЯНска дружина.

  • 22 657
  • 513
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Другарки, ако ви воня простете.  Mr. Green hahaha


Диетата на Кейт Мидълтън може да причини лош дъх
Протеиновата диета на Пиер Дюкан е особено популярна сред холивудските звезди. С нея поддържа фигурата си и херцогинята на Кембридж Кейт Мидълтън. Специалисти по хранене обаче предупреждават, че прекомерната консумация на съдържащи протеини продукти може да причини лош дъх, съобщава "Интернешънъл бизнес нюз".

Много хора, и особено дамите, предпочитат диетата на Дюкан, защото могат да хапват месо, вместо обичайните за другите диети богати на фибри храни. Експертът по хранене Кери Гласман обаче обяснява, че преобладаващо протеиновата диета на Дюкан може да причини халитоза - лош дъх.

Протеиновите продукти като червено месо и яйца са главните виновници за това състояние. При разграждането си протеиновите молекули отделят амоняк и кетони, които попадат чрез кръвта в белия дроб и при издишването им причиняват неприятна миризма.

Освен лош дъх, диетата на Дюкан може да предизвика умора и запек. Много специалисти поддържат идеята, че най-доброто средство за здравословно тегло е балансираното хранене, комбинирано с редовни упражнения, пишат от БТА.[/color]

# 31
  • Мнения: 39
Ха добър ден.
Хич да ти не пука. То виртуално не се усеща. Пък и нали дъвки са измислили хората. Аман вече от теории и изказвания.

# 32
  • Мнения: 39
Айде бе девойки. Веси ви зариби с тез торти и сигурно дъх не можете да си поемете. Горките ви мъжа с тез сладкиши....Яко либов... luvbed luvbed luvbed

# 33
  • Мнения: 113
Фейче, куче дето лае..... Joy

Аз днес съм заета много, утре ще наваксам!

# 34
  • Мнения: 108
Добро утро, другарки !

Надявам се сте подсладили добре и не е нужно да пускам пак тортите. Заповядайте на вкусна закуска. Лек ден ви желая !  Hug


Фейо, нямаше ли да си с мен на Дюкан?  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 39
Ами с теб съм бре. Ама с тия торти и плодове дето ги мяташ тука как да стане работата. Трябва с лигавник да ходя.
Я кажи с две три думи какво хапваш по принцип, че аз нещо май само на извара и яйца карам. Месото нещо не ми се яде.

# 36
  • Мнения: 108
Фейо, аз ям много мляко. И прясно и кисело си нагъвaм по множко, a мога да си го нося и с мен. Пия на ден литър прясно мляко 0.3 % и ям кисело 0.1 % по един килограм  Blush. Ядях по много яйца и по 6 съм яла да ден, но ги спрях, защото не са толкова полезни в тези ми ти количества. Месо ям много, но взе страшно да ми писва. Днес дори ми е лошо на корема, че прекалих с месото и днес ще се разтоваря само на млечно-изварени. Много обичам една изварка на екскуиза като кремче е. Гледам има и много плодови извари при нас с о.1% и мисля след време да си взимам и от тях, но нали сега е редно да се избягват още плодовете докато съм в процес на слабеене. Нищо, че повреме на почивка си почивам с тоблерони и кити кет Laughing. Майко, девойки, какви хубави тоблерони ядох онзи ден #Crazy с мед и нугат. Ням - ням. Crazy

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 09:11 от Fitness lady

# 37
  • Мнения: 39
Тъй тъй. Добра диета правиш ти с тия тоблерони. Хехе браво на теб.
Аз питах защото нещо не свалям много и реших, че може да е от това че не ям достатъчно месо. Ама по ми е лесно да зи направя яйца с извара и сиренце.

# 38
  • Мнения: 108
Сирене не може, мила моя ! После се чудиш защо не сваляш  Wink.

Аз гледам да поддърам сега тези 32 кг, а сваля ли надолу още е добре дошло за мен  Mr. Green. Така че ден-два като прекаля с тоблероните, после минавам само на протеини и резултатът е убийствен. Веднага изчезва килото, което съм качила от двата тоблерона и още толкова други боклуци Laughing.

# 39
  • Мнения: 39
Че аз предния път хапвах сирене и си свалях като стой та гледай.

# 40
  • Мнения: 108
Че аз предния път хапвах сирене и си свалях като стой та гледай.

При повтаряне на диетата се сваля по-бавно.Уж така казват, но и аз си свалям нормално. Днес и утре ще с-м на протеини и след това минавам и на салати, че от това лишаване на витамини ми замина косата  Shocked. Забелязала съм, че в периода на протеини свалям по 2 кг за 2-3 дена, а при зеленчуци с протеини задържам, леко покачване или в най-добрия случай свалям едва килограм за около седмица.


Другарки, простете ! Може да ви доскучаем с Феята, но с нея сме заклети Дюканки и обменяме инфо. Wink

# 41
  • Мнения: 39
То и аз се извинявам за диетичния разговор, но ще ни потърпите известно време   bouquet

# 42
  • Мнения: 108
То и аз се извинявам за диетичния разговор, но ще ни потърпите известно време   bouquet

Фейо, сложи диетична лента да те следя и да вписваме менюто за деня викам аз.  Mr. Green

Кога я почна диетата? И как ще караш? 5/5 или 3/3?  newsm78  Не ми се мъчи на мен 5/5. Като слвалях многото кила бях на нея. Последните осем си мисля, че ще паднат и с 3/3, въпреки че официално такава схема няма. Има 1/1 и 5/5. Като 1/1 е за не толкова амбициозни цели. Тоест за наднормено ненадвишаващо 10 кг. Може също 6/1 тоест само един протеинов, другите 6 нормално или разделно.

# 43
  • Мнения: 39
Ами твърдо почнах от вчера. Тоест днес съм втори ден. Мисля да изкарам 5 дни на протеини, а после 3/3. 5/5 няма да устискам зеленчуци+протеин се издържа, но другото няма да мога.

# 44
  • Мнения: 108
Ами твърдо почнах от вчера. Тоест днес съм втори ден. Мисля да изкарам 5 дни на протеини, а после 3/3. 5/5 няма да устискам зеленчуци+протеин се издържа, но другото няма да мога.

Значи започнахме заедно.  Laughing Успех, девойко ! Аз съм си дала срок. До началото на декември да съм приключила и с последните осем  Mr. Green.

Мис пъзел, хайде с нас ! В групичка е предполагам по-забавно и лесно дюкануването  Wink.  Hug

Алев
и тя щеше да пробва едно време. Whistling

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 12:00 от бяла лястовица

Общи условия

Активация на акаунт