Къде съхранявате гримовете си?

  • 3 750
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
И аз спадам към несесерите. Една приятелка използва и хладилника за някои продукти като фондьотен например, но незнам колко е правилно.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 478
Имам цял шкаф на мое разположение за нещата които не мога да събера тук Mr. Green:

# 17
  • София
  • Мнения: 90

Някой има ли идея откъде мога да си купя нещо подобно?

Такива подобни има в джъмбо,само,че ще ти трябват 2,за да постигнеш вместимостта на това.
Приличат доста на шкафчето на lepidopteria ,но отгоре има капаче,което се вдига нагоре и отзад има 2 преградки като моливници.Имам такова,но съм го завряла на едно не много удобно място за вадене,но ако икаш мога да ти го снимам Peace

# 18
  • Мнения: 6
Имам цял шкаф на мое разположение за нещата които не мога да събера тук Mr. Green:
[/
много ми хареса този куфар, такъв точно не откривам в онлайн каталозите..може ли да кажеш откъде го имаш?   bouquet

# 19
  • Мнения: 4
Декоративна козметика я държа в несесер, но се замислям за кутия вече, а бялата и парфюмите на рафт! Simple Smile Лаковете ми също са в два по-големи несесера! Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 9 478
Имам цял шкаф на мое разположение за нещата които не мога да събера тук Mr. Green: :
много ми хареса този куфар, такъв точно не откривам в онлайн каталозите..може ли да кажеш откъде го имаш?  bouquet
Подарък ми е от Германия.
От Галерия Кауфхоф е купуван. Имаше ги същите и сега лятото като бях в Германия ги видях отново. Thinking
Аз отдавна съм подменила оригиналното съдържание, обаче, с продукти по мой вкус и предпочитания. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт