От кога с ботуши?

  • 4 047
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 477
kalista, питането ти не е смешно, а, даже, съвсем актуално.
Аз самата бях много шокирана посред лято миналата година в Барселона и Мадрид -юни месец- да видя толкова много момичета с високи до коляното ботуши. Масово! Shocked
За себе си останах с убеждението, че просто момичетата си пазят по този начин краката, защото, аз, с откритите си летни сандалки, непрекъснато бях застрашена от стъпкване от тълпите народ по метрото, улиците, ескалаторите и пр.
 А това ми е най-големият ужас, да ме настъпи някой, когато съм на бос крак с ниски сандали. Не, че при високите, по-малко боли... Mr. Green

В Германия, сега -август месец- не, че те се радваха на особено топло лято тази година-но беше същото. В един момент престанах да се впечатлявам толкова и гледайки високите цени на ботушите по магазините, започващи от 170-200 и нагоре евра Crazy, стигнах за себе си до извода, че може би, пък, момичетата си носят новите ботуши сега, защото са им още в гаранция.  newsm78То докато им дойде сезонът--гаранцията изтекла вече. Това, поне, винаги се случва при мен. ooooh! Mr. Green Така, де, прави са си момичетата -като са давали толкова пари-ще си ги носят посред лято. Laughing

# 16
  • Мнения: 1 207
Странни са ми всякакви "несъответстващи си" комбинации - независимо дали става въпрос за ботуши (изключвам летните) плюс къс ръкав или палто плюс сандали  Embarassed. Не мога да си представя нагоре да ми е толкова топло, че да съм по къс ръкав, а на краката да ми е толкова студено, че да съм с ботуши или обратното. Иначе ме кефи как изглежда рокличка с ботуши или къси панталонки с ботуши, просто не знам при какви точно метеорологични условия бих се облякла така...   newsm78
Но ако на теб ти е комфортно, давай.   

# 17
  • Варна
  • Мнения: 826
Аз още си нося сандалките,вие ботуши  Stop. Рано е според мен. Wink

# 18
  • Мнения: 3 675
В Германия, сега -август месец- не, че те се радваха на особено топло лято тази година-но беше същото. В един момент престанах да се впечатлявам толкова и гледайки високите цени на ботушите по магазините, започващи от 170-200 и нагоре евра Crazy, стигнах за себе си до извода, че може би, пък, момичетата си носят новите ботуши сега, защото са им още в гаранция.  newsm78То докато им дойде сезонът--гаранцията изтекла вече. Това, поне, винаги се случва при мен. ooooh! Mr. Green Така, де, прави са си момичетата -като са давали толкова пари-ще си ги носят посред лято. Laughing

Не се бях сетила за тази възможност  Mr. Green

Днес видях една дама с кожени ботушки и къса зелена поличка и ми хареса  Flutter

# 19
  • Мнения: 814
Смятам , че в момента е такова време от годината , в което можеш да видиш хората облечени и обути по всякакъв начин.И аз много се чудя на момичета с зимни ботуши и с топове , но всеки по различен начин усеща времето.Що се отнася до летните ботуши аз ги харесвам , но не можах да намеря подходящия модел този  сезон и реших да не правя компромис със себе само, за да имам и летни  ботуши .Зимните ботуши мисля да  сложа в края на октомври, но преди това трябва да се снабдя с някое ново попълнение, защото до скоро все още купувах сандали . Simple Smile

# 20
  • Мнения: 429
На мен лично много ми харесва съчетание пола и ботуши. Мисля, че в България сме с доста предрасъдъци относно облеклото.  Поради което и всички по улиците сме като в униформи. Доскоро и шаловете се носеха само зимата, а сега все по често стават и летен аксесоар.
  По темата- съчетавам ефирни тънки поли или рокли/точно тип летни/с  дълги жилетки отгоре и ботуши в този сезон. Чувствам се комфортно и ми харесва как  изглежда.  Лятото също нося летни ботуши, но предимно вечер.  В дъждовните дни нося гумени ботуши. Сега щом завали и си ги вадя, та ако ще и температурата да е 25 градуса.

# 21
  • София
  • Мнения: 104
Абе хора, какво толкова Ви интересува кой носел ботуши по това време и кой не? Аз от 3-4 дни само с ботушки си ходя, който не ми стигат чак до коляното, но работа на морето и мога да ви кажа, че вечер след 7-8 часа и с кожено яке да си направо измръзваш! Пък съм и болна. Така че много зависи каде се намираш, колко бързо настиваш, какъв стил на обличане имаш и куп други неща!
На всичкото отгоре ако си болен по това време на сезона (което е голяма вероятност) също си и чувствителен отностно температурите и се обличаш повече. Глупаво е да обсъждате такива теми тук! Който иска ще си ходи и бос. Всеки си има мнение и стил!

Общи условия

Активация на акаунт