Мами, помощ! Candida Albicans...

  • 35 542
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Аз не съм за този форум, още съм малка, но просто предпочитам да пиша в сериозен форум, вместо в teenproblem, защото знам, че тук ще чуя компетентни мнения.
Така. Казвам се Цветина, от Русе. На 18 години съм и съм девствена. От май месец си имам приятел, но не съм спала с него, защото от тогава горе-долу имам тоя гаден проблем с ужасните, гадни, упорити, отвратителни гъбички! Candida Albicans- май месец ми я откриха и от тогава д-р Дойчинова все ми я лекува и става по-зле и по-зле... имам чувството, че няма лекуване това, направо съм толкова отчаяна, че просто не знам... Cry Cry Чувствам се отвратително, почти съм в депресия вече.
А той замина да учи в София и се виждаме веднъж месечно- утре си идва, а аз пак ще му кажа "да си гледа работата" общо взето  #2gunfire А и не е само това, искам да съм здрава най- вече Cry  #Cussing out
Мисля да сменям гинеколожката, но не знам при кого да отида. Знаете ли добри гинеколози в Русе? Някоя друга имала ли е такъв проблем с гъбичките и как се е излекувала?
Помагайте ми, моля ви, че направо ми иде да се гръмна вече  Cry
Пишете ми тук или на мейла: tsv@abv.bg
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 16
  • Мнения: 0
здравеите,  казвам се Пламен  на 26  год.  сам от гр. Монтана.  от няколко месеца  имам този проблем сас гъбички кандида,  др. Златка Митова  която е много добър доктор ми изписа  само паста  непомогна. Сменихме пастата и хапчета  горе доло, сменихмами пак пастата  за една седмица  помогна  сичко беше ОК  след  това  пак  излизат. Чета по форуми или статии  за тези гъбички  почти на всякаде пише  че лечението може  да  бъде сас години а това е кошмар за мен. Ако вав  моя случаи е така  и  постояно излизат  след лечение   #Cussing out..   моляви  пишете ми  как сте се излекували и  кой  доктор ви е лекува да се свържа сас него да се излекувам и аз...

# 17
  • Мнения: 1
ЗДРАВЕЙТЕ! КАНДИДА АЛБИКАНС Е ГЪБИЧКА,КОЯТО СЕ НАМИРА ПО ПРИНЦИП В НАШЕТО ТЯЛО И ОТ НЕЯ НЯМА КАК ДА СЕ ИЗЧИСТИТЕ И НЕ МИСЛЯ,ЧЕ Е НЕОБХОДИМО. ИМУННАТА СИСТЕМА КОНТРОЛИРА ГЪБИЧКАТА ,А ЗА ЧИСТОТАТА НА ВЛАГАЛИЩЕТО Е НЕОБХОДИМО САМО ДА СИ ПРАВИТЕ ПРОМИВКА С МЛЕЧНА КИСЕЛИНА-НИЩО ДРУГО. КОГАТО ПРАВИТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ И ГО МАХНЕТЕ,НОРМАЛНО Е ДА СЕ НАРУШИ БАЛАНСА НА ВЛАГАЛИЩЕТО.НЕ БЪРЗАЙТЕ,ДАЖЕ И ДА СЕ ПОЯВИ ТЕЧЕНИЕ,ДАЙТЕ ВРЕМЕ НА ИМУННАТА СИСТЕМА ДА СЕ СПРАВИ САМА.С ЛЕКАРСТВА НЕЩАТА СТАВАТ ПО-ЛОШИ. ПРОСТО ИЗЧАКАЙТЕ! ТОВА НЕ ЗНАЧИ ,ЧЕ СТЕ "МРЪСНА".ПОЛЗВАНЕТО НА ПРЕЗЕРВАТИВ НЕ Е ДОБРА ИДЕЯ ПРИ ПОСТОЯНЕН ПРТНЬОР. КОГАТО ПРАВИТЕ СЕКС САМО С ЕДИН ЧОВЕК, СЕ СЪЗДАВА БАЛАНС И ОПЛАКВАНИЯТА ЩЕ ИЗЧЕЗНАТ. ТВЪРДЕ ЧЕСТО И САМИЯ МАТЕРИАЛ НА ПРЕЗЕРВАТИВА СЪЗДАВА ПРОБЛЕМ. НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ АНТИБИОТИЦИ,САМО МЛЕЧНА КИСЕЛИНА ОТ АПТЕКАТА,ТОВА Е ДОСТАТЪЧНО,ПРОБВАЙТЕ.ГОВОРЯ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ.УСПЕХ!

# 18
  • София
  • Мнения: 93
пиенето на сода и промивките с нея много помагат и облекчават,добре би било и един курс на някакви добавки за имунната система,Аз лично с ехинацея съм се захванала от две години и от нея скоро нито грип нито гъбички.Иначе и аз съм с редовни спадове в имунната система и гъбичките само това чакат.Иначе доктора ще ги излекува,но ако има спад в имунната система,отново ще започнат проблемите.За хора като нас точно с този проблем,бельото трябва да е изцяло памучно и да не са прашки,з-то от прашката се разнасят бактерийте от ануса към влагалището.Може банално да звучи,навсякъде е писано и докторите го казват,но никой не слуша,но бельото е мн важно за хора с точно такива хронични гъбични инфекций.

Общи условия

Активация на акаунт