Идва есента, а с нея туптеж на МАЙски сърчица

  • 30 628
  • 708
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Здравейте, на 26 години съм, от Стара Загора, за първи път съм бременна, терминът ми е на 15 май 2012 г. Искам да ви попитам записани ли сте вече на женска консултация и правени ли са ви някакви изследвания?

# 706
  • Мнения: 42
mishkata1 , добре дошла,  ела в новата ни темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=616450.0

# 707
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен...и аз да се присъединя към вашата голяма групичка...имам няколко глупави въпросчета, но се надявам да намеря отговор тук- те са основно към момичетата след инвитро процедури- тук виждам познати имане нато криси и биренка Hug
1.  ако проследявате бременността си в клиниките няма нужда от записване на друга ЖК, нали? или може част от изследванията да минат по здравна каса и да ги дадем като готови резултати в клиниката???
2. там ли ще раждате , че на мен много ми се иска да е там(чувствам се изключително обгрижвана Laughing- поне това да ни е като бонус след всичко което сме преживели) , но пък никак не е евтино newsm78
3. и накрая- абе всички се оплаквате от гадене и безапетитие...при мен апетита е огромен...непрекъснато ям, и не бих казала че много често се чувствам зле...в коя седмица започна по осезаемо да ви прилошава?
стана дългичко Embarassed

# 708

Общи условия

Активация на акаунт