ЕТАЖНА СОБСТВЕНОСТ по НоваТВ

  • 23 363
  • 196
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 1 777
И аз не съм особено впечатлена. Все едно гледам скечове от Аламинут, а не сериал. Имаше лафове, особено за лубриканта на промоция. Дано по-нататък да стане по-интересно.  Peace

# 31
  • Мнения: 459
Не издържах да го изгледам до края...Насилих се, но уви! ooooh!

# 32
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 382
А на мен пък ми хареса. Доста  Laughing Имаше театралничене, но мисля, че беше нарочно търсен ефект-напомни ми "Ало-ало" . Неве и Маца винаги много ме разсмиват и се радвам, че след като бяха заменени от онези недоразумения в "Аламинут" ще има къде да ги гледам. Гъмов също ми е особено забавен  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 16 103
Не ми хареса.
Живея в  подобен висок блок, нямаме чак толкова малоумници на глава от населението.
Някак си е преувеличено всичко лошо - бедност, мързел, глупост.
Нямам намерение да си радвалям настроението с филмчето - няма да го гледам.

# 34
  • Мнения: 0
Определено е рано да се каже кой от двата филма харесвам повече.... За да съм честна, ще кажа Столичани в повече го гледам само за да подкрепям българската култура, има какво да се иска от него, муден е не е толкова смешен, но защото си е роден си ми харесва.
Етажна собственост ме впечатли от това което видях в пилотния епизод накара ме да се смея, а това е най-важното. Обичам българските филми.

# 35
  • Мнения: 7
ей го почна!

# 36
  • Мнения: 3 316
И двата сериала ми харесват  Peace 

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 Simple Smile

# 38
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Тази вечер, като че ли ми беше с една идея по-интересен  Flutter

# 39
  • Мнения: 6 303
Тъпо засега, можеха повече да се постараят с хумора, по-тънък да го направят. Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 3
Не ми харесва, не ми е смешен, всичко е някак гротеско и пресилено, след като се насилих и за втория епизод, просто мисля да не си губя времето повече.

# 41
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Сега гледам серията. Единствената ми радост, май, остава, че е български и толкова. Има отделни проблясъци, но мнооооооооооого мънички.

Още миналата седмица видях, че сценаристът е един: Иван Ангелов - екссценарист на Слави, който и като работеше за него, не блестеше с кой знае какво чувство за хумор.

Имам чувството, че действието се развива много преди времето на появата на мобилните телефони. А песента "Защо не тичаш, Мария?", която звучеше в кафенето, направо ме разби.



От 1972 година  Shocked

Пък и "Мъжът и жената интимно"... Ако има хумор във включването на тази архивна книга, нещо не го долавям.  newsm78

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 23:46 от smileys

# 42
  • Мнения: 221
Не останах очарована,очаквах много повече.

# 43
  • Мнения: 1 050
 Смешен ми е на места. Ще го гледам, защото е български сериал, а не някой турски. Надявам се да става по-смешен за напред. Някои от актьорите ме дразнят.

# 44
  • Мнения: 349
Не останах очарована,изобщо....Едвам преполових 1-ри епизод.Не ми допада Naughty.Нещо ми е .............не знам.Като че ли очаквах нещо по-смешно и не толкова повърхностно???....  newsm78.
Хумора не го разбрах съвсем Embarassed,имаше и оригинални лафове,но като цяло не ми допадна Peace

Общи условия

Активация на акаунт