TERRA NOVA

  • 24 732
  • 442
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 144
За траншовете на хора споменаха ли на какъв период от време се изпращат?Някак го изчислявам като на 2год.(Скай е около 16-18г.,а е пристигнала като дете с петата група).Може би по-скоро им се дава период на адаптация за новите,а и да се строи за новодошлите,най вероятно има и голяма пресявка на поканените.........
Точно преди Шестака да стреля по Тайлър, той коментираше със заместника си, че ще им изпратят скоро следваща група с повече от 100 заселника и че нямат много време за вдигане на къщите.

# 76
  • Мнения: 2 149
Супер е сериалчето,гледаше ми се нещо различно,ще следя Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 3 581
Съществуването на хора толкова рано в развитието на Земята само по себе си е доста рисковано. Как очакват, че нищо няма да се промени? Разбира се, че ще се промени и то не малко

# 78
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, но ще се промени алтернативното бъдеще.
Хората, които стоят зад проекта Теранова най-вероятно искат да променят собственото си бъдеще ... настояще ... абе 2149г.   Tired
Боже, ще стане като с Лоста, големи обърквации с това пътуване във времето  ooooh!

# 79
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Да, но ще се промени алтернативното бъдеще.
Хората, които стоят зад проекта Теранова най-вероятно искат да променят собственото си бъдеще ... настояще ... абе 2149г.   Tired
Боже, ще стане като с Лоста, големи обърквации с това пътуване във времето  ooooh!

Очаквайте да попаднем скоро на колело, което трябва да се завърти и останки на самолет. Laughing

За мен годините са много, много, преклено много. Наистина. Просто не виждам тези хора как смятат, че могат да повлияят на бъдещето.

Истинско удоволствие е да ви чета  bouquet

Аз имам подозрението, че помощника на Тейлър е предателя.

И още нещо. Забелязала съм, че хората, където и да ни оставят, където и да попаднем, колкото и малко да сме - ще се бием, ще спорим, ще се цепим. Поне във филмите и сериалите. Има нещо в нас, което ни кара да се самоунищожаваме.

# 80
  • Мнения: 9 144
Едва ли е той виж как се хвърли да го защити от куршумите...

Колонистите могат да повлияят по много различни начини на бъдещето...
Биха могли да дадат еволюционна възможност на бозайниците, това са 20млн години повече...

Засега го раздават екологично с ветрогенератори и соларни панели и земеделие, НО са на етап когато скоро ще започнат да развиват промишленост в колонията, необходима им е още критична маса от заселници, като следствие ще намаляват бъдещите запаси от полезни изкопаеми... Бавно, но сигурно.

Не мисля че каквото и да било в тези насоки може да се сметне с формули...

# 81
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Абе загледаха се докато той я подминаваше и изглеждаше спокоен докато си вдигаха взаимно оръжията Thinking

# 82
  • Мнения: 9 144
Абе загледаха се докато той я подминаваше и изглеждаше спокоен докато си вдигаха взаимно оръжията Thinking
Може тя да е майката на дъщеря му Wink

# 83
  • Мнения: 48 056
Е то най- вероятното нещо е да се ползват тези формули за пътуване в бъдещето и миналото, по желание, съответно да няма никакво алтернативно бъдеще, ами да се само един времеви поток и момчето и баща му да са пратени баш с тая цел- да изследват как да става това и какво влияние има пътуването във времето ( първият човек, който пращат е печен рейнджър, това е ясно защо пращат такъв човек- да може да оцелява, но защо веднага след това- още с втората група, изпращат синът му...не са имали още никакви условия, а пращат дете- сигурно са знаели че е някакъв гений и е имал определена задача)
Нооо аз пък се надявам да не е това, в смисъл да ни изненадат с нещо ново като идея и завършено като замисъл...има потенциал за това, след като синът не е и със шестаците...

# 84
  • София
  • Мнения: 5 828
Защо дете?
Стивън Ланг е на 59г., ако приемем, че и героят му е горе-долу на толкова, спокойно може да има 30-35 годишен син.

# 85
  • Мнения: 48 056
Знам ли, реших че е бил дете по това време...всъщност то казаха ли преди колко години е било?  Rolling Eyes
Оо, по-интересно щеше да е дете  Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 5 828
Тейлър каза, че е направил първата крачка през процепа преди 7 години.

# 87
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Охо то теме имало  bouquet  bouquet  bouquet и на 6та страница сте стигнали Crazy
Изчитах ви с интерес,доста интересни идеи сте нахвърляли,а и тези който са гледали Лост имат тренинг с умуването на преплетени и засукани малки нещица Crazy

На мен адски ми хареса и дано продължи и не го спрат скоро Praynig Praynig Praynig
ХХХ викаш преди е имало сериал който е почти едно към едно,но с извънземни,може и нещо към това да придържат..тоест почнали са наново,но основата е същата Thinking

И накрая Джейсън О`Мара ,ох майкооооооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes плюя,плюя Mr. Green също синът му (Landon Liboiron) и оня който отиде при дъщеря му,който така и не изрових как се казва ooooh!

# 88
  • Мнения: 9 144

И накрая Джейсън О`Мара ,ох майкооооооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes плюя,плюя Mr. Green също синът му (Landon Liboiron) и оня който отиде при дъщеря му,който така и не изрових как се казва ooooh!


За този ли е цялата пушилка  Joy http://www.imdb.com/name/nm2357874/

# 89
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 937
Очите му са убийствени. Майка ми има израз за такива очи, но не е много за пред форум Laughing

Общи условия

Активация на акаунт