Оракулските карти на Мадам Ленорман - тема 8

  • 49 998
  • 732
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 42
Цитат
Е, това е само едно мнение!
бих искал повече мнения от теб...  bouquet .

и наистина колкото повече се чете,толкова се объркваш...после  спираш с картите...идва момент пак почваш...и така...добре е  и някой с  голяма и точна практика да   влиза и съветва интересуващите се ... Peace

# 256
  • Мнения: 3
Привет, lileane22!
А ние с интерес очакваме книгата, която подготвяш! Simple Smile

# 257
  • София
  • Мнения: 642
Здравейте!

Съвсем случайно попаднах на темата, но ми стана интересно.

Опитвам се да разгадая как става всичко, но нещо не ми се удава newsm78
Ще ви чета по-подробно...


Последна редакция: нд, 13 ное 2011, 17:40 от rainbow

# 258
  • Мнения: 3
Здравейте!Поздравления!

Опитвам се да тълкувам картите,но още ми е трудно.
Моля ви за помощ.Вече две седмици не си говорим с дъщеря ми.Ще се сдобрим ли?
Подредбата е нумерологична.

27-Писмо беше последната карта.

10-Коса получих чрез сумиране(25+32+34=91,9+1=10)

19-Кула се получава,като 91-36=55,55-36=19 - не знам дали тази карта трябва да се вземе под внимание.




# 259
  • Мнения: 0

Здравейте момичета,не съм влизала много отдавна във форума.Налегна ли са ме големи грижи...
С удоволствие прочетох новата тема.През юни ви молих за помощ за дъщеря ми(тема 7, отговор 463,464,471- Poli10,509-sanitkata и 516-ЛуАн за ВАЛ).
Давам обратна връзка.Прогнозите ви се оказаха много точни.Зет ми е подал документи за развод и живее с любовницата си и детето й.
 
Дъщеря ми не иска да се развежда.Тя си нареди карти с въпрос какво ще стане със семейството й?Ще й помогнете ли в тълкуването?
Предварително ви благодаря и ви желая здраве и успехи във всичко.


# 260
  • varna
  • Мнения: 41
Цитат
Е, това е само едно мнение!
бих искал повече мнения от теб...  bouquet .

и наистина колкото повече се чете,толкова се объркваш...после  спираш с картите...идва момент пак почваш...и така...добре е  и някой с  голяма и точна практика да   влиза и съветва интересуващите се ... Peace

newsm10...Наистина ще е много полезно за всички, ако някой с голяма практика с тези карти пише по-често тук  Praynig

# 261
  • Мнения: 28
Здравейте!Редя си картите в 2-3 еднакви подредби всеки път, но усещам, че това не е правилно. Искам да попитам когато редите за любов каква ползвате и когато питате за работа също каква ползвате?
Ще съм ви много благодарна да споделите, за да се пробвам и с други подредби, а и мисля, че и за други ще е от полза.  Heart Eyes

# 262
  • София
  • Мнения: 642
и аз се присъединявам към питащите...

Влизам в линка от първа страница, избирам си карта, но всеки път едно и също ми се получава, подредбата е едно към едно като при поста по-надолу с обясненията на картите от първа страница.
Може би не съм разбрала правилно  какво да правя...Embarassed

Как си ги редите за работа, любов и т.н. Как задавате въпрос?
Ей това не ми е ясно...

Ще бъда благодарна ако някой обясни какво се прави?

# 263
  • Мнения: 3
Здравейте момичета!
rainbow, кой е линка от първа страница? Simple Smile

Лично аз не използва кой знае колко наредби, само няколко, които са ми на сърце Simple Smile. И за любов, и за работа, бих си направила тази 3х3, която вече на няколко  пъти пусках, с карти сигнификатор съответно 24Сърце и 35Котва.... Въпроса към картите, всеки сам си го избира, разбира се! А като цяло съществуват толкова много наредби, мисля че кой коя ще предпочете е въпрос на лично усещане на картите и самата подредба:).
Хубав и според ден на всички!

# 264
  • Мнения: 116
Наистина има много голям избор от наредби.За бърз отговор аз нареждам взички карти,търся тази,която символизира въпросът,и тълкувам четирите около нея.Незнам кое е по-правилно-което се "падне" по този начин,или това,което изтегли ръката.Аз рядко тегля,само за ежедневни карти.

# 265
  • София
  • Мнения: 642
mirena_m,
цитирам това:
"...Отваряте страница www.lenormand.mysteria.cz  и избирате колода, която най-много прилича на Вашата или пък най-много Ви харесва и я отваряте..."

Този линк отварям, но всеки път са едни и същи картите, която и колода да си избера.
И след като ги провлача и ги подредя, все са подредени от 1 натам...
Ще трябва да почета повече...

# 266
  • Мнения: 3

Този линк отварям, но всеки път са едни и същи картите, която и колода да си избера.
Ако правилно съм те разбрала, ти искаш от там да си теглиш карти... Simple Smile. Но това е линк, на който само са дадени различни колоди, не е линк, на който да си теглиш карти, а се използва, за да си пренаредиш подредба, която си си направила с твоите си карти и после да я качиш във форума. Simple Smile

# 267
  • София
  • Мнения: 642
 Embarassed

Много съм зле... аз какво съм разбрала...

# 268
  • Мнения: 123
Здравейте, имам нужда от помощ. Вчера се е случило някакво произшествие с мой много близък човек, само че не можах да разбера точно какво. Разбрах че ще е на операция вечерта( за снощо говоря) и още не се е появявал. Много съм притеснена и му метнах едни карти
С въпрос: как е сега А. Картата е сигнифактора- мъжа

Изтеглих 14- лисица 7-змия 28-А 31- слънце 13- дете и допълнителна карта 12- птици.
Помагайте  Sad

# 269
  • Мнения: 3
Pisankata, по тези карти няма операция; знаем, че змията се свързва с медицината, тя си излиза, а пред него стои Слънцето, твърде хубава карта, обаче се чудя дали няма да му предложат някакво не толкова традиционен метод на лечение, което ще породи в него съмнения....

Общи условия

Активация на акаунт