Отговори
# 495
  • Мнения: 417
Ох,Криси,разсмя ме наистина Joy Joy

# 496
  • Мнения: 18 630
Криси  Hug Joy Joy JoyМного се смях на съня ти! Ама той само за теб ли се погрижи,какво стана с Беренчето? Виждаш ли и на сън е грижовен и мил. Как да не го обича човек?

# 497
  • Мнения: 0
Беренчето, както се появи така си и изчезна  Laughing Много беше приятен съня, сигурно е имало и друго,но не помня всичко Simple Smile

# 498
  • Мнения: 3 371
Момичета,много ще се смеете,но сега ще ви разкажа какво сънувах снощи - Аз, Къванч и Бихтер ( Берен Саат)  Joy .... няма такъв сън. МОЛЯ , НЕ СИ ВАДЕТЕ НИКАКВИ СЕКСУАЛНИ УМОЗАКЛЮЧЕНИЯ, всичко си беше платоническо  Joy Joy Joy 

Язък !  Crossing Arms Wink

Ако е имало кръв на раната , значи нещо скоро ще е !  Peace

Много я обичам Берен , ама , ако се настани между мен и Киво , дори и в съня ми , хич няма да съм доволна ! Naughty

# 499
  • Мнения: 3 371
Пожелавам ви лека нощ и татлъ сънища , дами !

# 500
  • Мнения: 0
Лека нощ и сладки сънища Simple Smile

# 501
  • Мнения: 3 371
Добро утро и успешна нова седмица ! Hug

# 502
  • Мнения: 3 371
Фрагманът с английски субтитри ! Peace

# 503
  • Мнения: 3 423

































Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 15:27 от dterziiska

# 504
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Филмът наистина завладява, и двойно повече заради участието на К. Чудя се къде гледат холивудските режисьори, та не са го взели още за техен филм.

Kıvanç, Hollywood yolunda

# 505
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Доколкото разбрах от писаното напоследък по сайтовете, Лима ще бъде гост или съдия в тяхното шоу Yok Böyle Dans. Интригата тук е, че според пресата преди време, двамата (Къванч и Лима) са имали нещо общо по време на моделстването му в Париж. Затова и Азра го е ревнувала. Доколкото знам, сега Лима е омъжена...
тука още "клюки" във връзка с шоуто и познати нам лица: http://www.gecce.com/haber/yok-boyle-dansta-juri-degisikligi-176843.html

Да де , ама защо ? Аз пръвоначално си мислех ,че е заради пари - все пак не малки суми залагат по затворите в тези боеве , после и за влияние сигурно става дума ! Но , вече в контекста на новите събития и близкото му познанство със Сами , не знам ....Може ли пък да не е знаел ,че Кузей е баща на Сами ? Това би означавало , че за 4 години никой не го е посещавал в затвора , а това ще е кощунство направо !

И аз си мислех, че наръгването стана, заради това че оспори авторитета на тартора на килията, но на фона на фрагмана си мисля, дали пък Сами не го е "поръчал", за да влезе в болница и да го освободят. Звучи жестоко, знам ..., но ще видим...

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 12:55 от tara_lezhka

# 506
  • Мнения: 18 630
Здравейте Кузейки, какво  прочетох току-що?Джордж Клуни иска нашето момче в Холивуд?Правилно ли съм разбрала?Няма да сбърка,ако е така.Не ми се вярва Сами да е поискал да наръгат сина му,ама кой знае какво са измислили сценаристите.

# 507
  • Мнения: 1 413
Тоя google не разбира нищо от турски!Аз не искам да ходи в Холивуд! NaughtyТам изобщо няма и да можем да му хванем дирите!И не само от Парис Хилтън немож го опазим ,ами и цялата женска актьорска пасмина!Кой знае коя ще му се метне на врата и в леглото! Twisted Evil

Ей,знаеш ли какво се сещам-ами тя,БЕРЕНЧЕТО,беше казала,че догодина ще заминава заСАЩ!!!
ЕТО това е-там ще се съберат,няма начин! newsm68 newsm44 smile3501
Дано,дано да стане работата... и Дж.Клуни-кум!!!Супер!!! newsm10

# 508
  • Мнения: 3 423








Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 15:29 от dterziiska

# 509
  • Мнения: 3 423
Kuzey Güney Özetler ›
Kuzey'in ölümle oyunu
Çarşamba 20:00 Kuzey, önündeki engelleri kendi yöntemleriyle aşarken, hayatını da ortaya koyuyor.

Güney, hayatlarını değiştiren "o gece"de, Kuzey'in kendini kaybetme sebebinin, Cemre olduğunu anlar. O andan itibaren, Cemre artık sadece sözlüsü değil, aynı zamanda kardeşinin de aşık olduğu kadındır. Bundan sonra Cemre ile yollarına devam etmeden önce, durup düşünmek için, Güney'in zamana ihtiyacı vardır.

Güney'le Cemre'nin arasının açıldığını anlayan Banu hemen harekete geçer, Cemre'yi Güney'in hayatından tamamen uzaklaştırmak için, üvey ağabeyi Barış'tan yardım ister. Kuzey için ise hayat Cemre'den çok ötelerdedir. Normal hayatına devam edebilmek için çabalayan Kuzey'in, daha gerçek sorunları vardır. En zor zamanlarında Kuzey'i hep yanında bulan Güney, ne olursa olsun hayatından çıkaramayacağı tek kişinin kardeşi olduğunu fark eder. Kuzey kendini toparlayıp ayağa kalkmadan, Güney de yoluna devam edemeyecektir. Fedakarlık sırası bu kez Güney'e geçer. Kuzey, önündeki engelleri kendi yöntemleriyle aşarken, hayatını da ortaya koyar.




http://kanald.com.tr/kuzeyguney/Ozetler/Bolumler/06.aspx

Общи условия

Активация на акаунт