Отговори
# 585
  • Мнения: 18 543
Надявам се утре серията да не завърши със срещата между Сами и Фарад!
Ще има да се чудим още цяла седмица какво общо имат те двамата помежду си!



За съжаление май така ще завърши.

# 586
  • Мнения: 3 371
Добър вечер ! Hug

Вече нямам търпение да дойде сряда , епизодът ще е интересен , по всичко личи ! Peace
Мислех си и аз за заканата на Кузей - беше много силен момент ! Но , до този момент той не прави нищо , за да я изпълни - напротив , продължава да закриля брат си , да му помага , да му прощава ! Имаше идеалната възможност да се възползва от гнева на Джемре , но не го направи ! Направи точно обратното - сдобри ги , накара я да остане при Гюней . До този момент доказва непрекъснато , че кръвта вода не става , независимо от това , което му причини собственото му семейство , той продължава да ги обича , дори се изнесе от дома си , за да не им нарушава идилията ! Не вярвам да ги нарани , да оскърби , който и да е от тях , затова мисля ,че няма да посегне на Джемре ! Освен , ако тя не е много настоятелна , де ! Wink
Неслучайно се появява и този от затвора - той би могъл да обърне нещата сериозно , може би това ще накара Кузей да предприме нещо ! Thinking

# 587
  • Мнения: 0
Заканата на Кузей по-скоро смятам , че беше в преносен смисъл . Не че ще навреди на брат си отмъщавайки му , а доказвайки на него и на всички , че той може да постигне и да има всичко  сам и без ничия помощ .  Peace

# 588
  • Мнения: 18 543
Ох, момичета сега ми се обади моята приятелка да ми каже колко и е харесала серията и ме уби от смях като ми каза: Ама тоя човек/Киво/ даже и повръща красиво.Умрях от смях като я знам колко е гнуслива.

# 589
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Не беше случайна тази закана. Въпреки, че досега са по-скоро силни думи, хвърлени на вятъра. А и обективно погледнато с какво точно Гюней му е унищожил живота? Той сам реши да се предаде вместо брат си, не без дейното участие на г-жа Хандан. Така че ,ако някой е виновен за съсипания му живот това е маман. Гюней е просто един страхливец. Мисля си, че Г. в най-скоро време ще бъде изкушен от Бану и лъскавия живот, който тя му предлага и ще бие шута на Джемре. Всъщност изобщо не съм сигурна, че наистина я обича. И тогава ще дойде редът на Кузей. Но пък там очаквам да спретнат някоя драма и момчето да отиде зян. Както каза Гери и аз очаквам ънхепи едн. Дано да греша. Peace

# 590
  • Мнения: 3 371
Да , така е ! Въпреки всичко и всички , без значение през какво ще премине ! Peace

Днес четох , че коментирал това , че ще става мияч на чинии и казал - "Един ден ще разказвам на децата си , че и мияч на чинии съм бил ! " Laughing - в някакво интервю .

# 591
  • Мнения: 1 784
Mimy b,страхотен подпис!!!  bouquet

# 592
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Нали? Peace Hug И аз много му се радвам! Heart Eyes

# 593
  • Мнения: 3 371
mimy_b , това човече , което изписва Къванч , е уникално ! Peace

# 594
  • Мнения: 75
А може и да ни изненадат с хепи енд Praynig

# 595
  • Мнения: 165
Благодаря за труда на всички, които направиха възможно да се насладим на този филм, следя го и аз с нетърпение. bouquet Прочетох вашите интересни и много задълбочени коментари момичета, адмирации за което.
Не съм писала досега защото обикновено, някой вече е написал части от моето мнение по въпросите. Laughing
И аз мисля че К. е прекалено добър за да тръгне по някакъв начин да отмъщава на близките, въпреки заканата, той много ги обича, но сърцето му е безкрайно наранено от отношението към него. Разбирам го прекрасно, защото и аз съм свидетел на различно майчино отношение, това е изключително болезнено за пренебрегваното дете. Много е жалко как въпреки всичко, което направи за всички, никой от тях не прояви достатъчно разбиране, не го оцени, не го разбра, не му помогна да се адаптира след затвора. Само бащата оценява силата на постъпката му, но той е с тежък характер и не е научен да показва чувствата си, пък и си е невъздържан и веднага се нахвърли да го критикува за работата в пекарната, но и той чувства своята вина за нещастния случай.  Хареса ми поведението на Дж. след като научи истината, тя единствена/освен приятеля му/  се възхити от постъпката му, даде правилна оценка, погледна го с др.очи, е все още не е поставила на мястото му Г., но се надявам и това да стане. newsm78
Относно това дали голямата любов ще е К./Дж. или К. Бану, още се колебая, по склонна съм да мисля че е първото, но не се знае какво са решили да ни поднесат сценаристките Мелек и Едже.  Дано само пак не ни го затрият, че вече ще ми дойде множко Crazy...
Не искам да има такива тъжни сцени като в този епизод, К.играе перфектно, но вече се притеснявам че не е много здравословно толкова отрицателни емоции, все пак е много млад актьора за такива тежки роли, знаем колко се вживява и старае, а и ролята на Б. в ЗП не беше никак лека, за Двама завинаги пък да не говорим, колко беше тежък...
Надявам се тук да видим една красива споделена любов с раздели, много препятствия и трепети. Според мен филма се нуждае от повече положителни емоции, някой трябва да внася живец и известен хумор, да не гледаме постоянно сълзи, а да има някакъв баланс все пак, засега само А. и мадам Г. внасят свежи, хумористични нотки... ех, де да ни четяха режисьора и сценаристките Mr. Green....надявам се че и комшиите са им дали подобни съвети...  Wink  

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 8 нови отговора. #Crazy

# 596
  • Мнения: 165
А може и да ни изненадат с хепи енд Praynig


А дано Laughing

# 597
  • Мнения: 3 371
А може и да ни изненадат с хепи енд Praynig


А дано Laughing

И аз много се надявам ! Praynig Нещо в повече ми идват драмите на Япъма ! Пък и нашето момче заслужава поне веднъж да бъде щастлив докрай ! Peace

# 598
  • Мнения: 2 282
Много я нападат актрисата явно  Tired
Cemre'ye yapılan haksızlık



http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/ozicer/2011/10/09/cemr … yapilan-haksizlik

Аз лично не я намирам зле , верно личи си , че още не умее да "флиртува" с камерата , но като игра според ролята се справя не зле . Дж. всъщност до момента не трябваше да показва кой знае какви емоции , защото , нито е лудо влюбена в Гюней , нито пък си беше дала шанс да разбере колко силно е привлечена от Кузей. Peace

За Кузей смятам , че не напразно актьора е минал толкова тежко подготовка , най-логично е да продължи да се боксира , докато върши още и други неща.


Без да имам никакви претенции, че разбирам от актьорска игра, но като лично усещане, Дж нито в един момент не я почувствах фалшива. Може да има куп други забележки, но  няма преиграване.
 Много естествено и се получават нещата. Като че ли играе себе си.

# 599
  • Мнения: 1 784
А може и да ни изненадат с хепи енд Praynig


А дано Laughing

И аз много се надявам ! Praynig Нещо в повече ми идват драмите на Япъма ! Пък и нашето момче заслужава поне веднъж да бъде щастлив докрай ! Peace



Беше-в "Перла"

Общи условия

Активация на акаунт