Отговори
# 705
  • Мнения: 3
Киво преди малко е писал в туитъра си:

kvnc01 Kıvanç Tatlıtuğ

Check out this video on YouTube: youtube.com/watch?v=4B-t-W… Kings of leon

1 hour ago Favorite Retweet Reply

 newsm78


# 706
  • Мнения: 2 282
Боже, въпреки всичко колко много се обичат братята! Вярно е,че кръвта вода не става.

Джемрето ще увисне.

# 707
  • Toronto
  • Мнения: 683
Благодаря за превода в ефир! Hug  smile3525  Друго си е като става ясно горе-долу за какво си говорят!

# 708
  • Мнения: 1 012
Този Туитър не е на КТ  Peace

Момичета, благодаря за преводите!

# 709
  • Мнения: 417
Лека нощ Hug

# 710
  • Мнения: 3 371

Благодаря ти от все сърце , джанъм беним ! newsm51 newsm51 newsm51  love001  love001  love001

# 711
  • Мнения: 0
Страхотна игра на всички тази вечер.Филма става все по интересен....Фарад каква ли роля ще играе по нататък.

Буура най-накрая влезе в ритъм момче ,трогна ме когато отиде при Кузей и разговора с Али.Джемрето плача с нея .За Кузей да не говоря все повече ми харесва ,защото става доста интерено около бокса и този Фарад.

# 712
  • Мнения: 2 282
Действието- в рамките на очакванията. От срещата между К. и Б. в болницата може да произлезе
новина. Диалозите ще бъдат много интересни. Малко повече ми идва бокса + разчистване на сметки от затвора.

# 713
  • Мнения: 1 012

И на теб, мила!

Момичета, понеже през деня ми е трудно да се включвам, пускам новата тема, като изпишете тази, заповядайте в нея  Grinning

# 714
  • Мнения: 3 371
Гюней ще вземе да се усети и , че Джемре е влюбена в брат му , не само обратното ! Как само проследи ръката и , докато го галеше в болницата !

# 715
  • Мнения: 0
 Laughing Джемрето си беше първа в болницата хахаха

# 716
  • Мнения: 2 282
Гюней ще вземе да се усети и , че Джемре е влюбена в брат му , не само обратното ! Как само проследи ръката и , докато го галеше в болницата !

Така и не разбрах, защо Г. развали годежа. Заради К. ли?

# 717
  • Мнения: 417
Гюней предложи временна раздяла на Джемре...

# 718
  • Мнения: 3 371
Гюней ще вземе да се усети и , че Джемре е влюбена в брат му , не само обратното ! Как само проследи ръката и , докато го галеше в болницата !

Така и не разбрах, защо Г. развали годежа. Заради К. ли?
Ми той всъщност не го развали , каза и , да се отдалечат за известно време един от друг ! Аз поне не разбрах да е казал - раз кюнци - раз печка ! Заради Кузей ,но по- скоро и заради това , че видя , че тя не може да приеме това , което се е случило , това , което са причинили на Кузей . Така мисля ! Peace

# 719
  • Мнения: 18 583
Emeli  Hug Hug Hug Благодаря ти от все сърце! Серията беше отново много силна,Много ми хареса,А Гюней тъкмо ми беше станал неприятен, отново ме разчувства в болницата.Много силна сцена толкова много се обичат братята въпреки всичко. А Хандан с всяка серия ме нерви все повече.Мъчно ми е за Симай,май Кузи вече я отсвири.Дали ще има големи поражения след ударите в корема?Става все по-интересно...

Общи условия

Активация на акаунт