Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
 newsm51 Благодаря за новата тема

# 76
  • Мнения: 1 413
Това Джемре ще е голяма егоистка-и двамата ги иска,ама и на Баръш нема да откаже!
Тая е от "сърбеливия  дол"! Joy Joy Joy

Така му викат в Панагюрския край-когато жената е много е*лива!

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 22:24 от shaane

# 77
  • Мнения: 3 371
Според мен Дж. предизвикваше и предизвиква К. , като привлича вниманието му към себе си , карайки го да ревнува . Още една ситуация  -  видя  К. и Симай да се отправят на закуска и нарочно мина със прозрачният си пеньоар покрай тях  Peace
И , когато нарочно си сложи халата върху роклята , че да помисли Кузей ,че е прекарала нощта при Гюней ! Не я свърта , хич даже !

# 78
  • Мнения: 18 621
Shaane, Gospojata,много ви благодаря!Утре ще тренирам  и ще ви се похваля,Още веднъж БЛАГОДАРЯ!

# 79
  • Мнения: 18 621
Това Джемре ще е голяма егоистка-и двамата ги иска,ама и на Баръш нема да откаже!
Тая е от "сърбеливия  дол"! Joy Joy Joy

Така му викат в Панагюрския край-когато жената е много е*лива!
Това много ми хареса!

# 80
  • Мнения: 0
Проблема ще дойде от това ,че съзнателно или не Дж. започна да противопоставя двамата братя .
Момента когато побърза да съобщи на Г. , че К. си е извикал приятелката .

# 81
  • Мнения: 2
Днес нямах много задължения и реших да направя едно клипче  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=AdmGIU8rT2E
Дано ви хареса  Heart Eyes Heart Eyes Лека вечер   bouquet

# 82
  • Мнения: 0
r0z0wka страхотно клипче   bouquet

# 83
  • Мнения: 1 413
r0z0wka,с голямо удоволствие си го изгледах!Браво,на теб! newsm51
Продължавам да твърдя,че тук има много талантливи дами,като теб! newsm20
Трудно ли се прави клип? newsm78
Май служебно ще ми се наложи да правя!

# 84
  • Мнения: 2
r0z0wka,с голямо удоволствие си го изгледах!Браво,на теб! newsm51
Продължавам да твърдя,че тук има много талантливи дами,като теб! newsm20
Трудно ли се прави клип? newsm78
Май служебно ще ми се наложи да правя!

Не е трудно,но зависи с коя програма работиш .. Предлагам ти  Movie Maker , има го във всеки компютър,лично аз ги правя с Sony Vegas 9 ,но тя е сложничка  Thinking   bouquet Радвам се ,че клипа ви хареса  Heart Eyes Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 3 371
Днес нямах много задължения и реших да направя едно клипче  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=AdmGIU8rT2E
Дано ви хареса  Heart Eyes Heart Eyes Лека вечер   bouquet

Чудесно е ! А и песента , която си подбрала , е изключително подходяща - все едно Джемре го казва : " Видях те ! Открих те !" smile3525

 queen_fenka ,  Hug дерзай ! Утре чакам резултати !  Peace

# 86
  • Мнения: 2 282
В последния епизод Али почна да обяснява на Джемре,че това което и наговорил за Кузей не било вярно и тя видимо беше разочарована.

Има си голяма тръпка да разбереш, че някой те обича тайно. И това да е брата на твоето гадже.
Издигаш се в собствените си очи, виждаш се по-специална. Направи ми впечатление, че  беше
заинтригувана, но не смутена и объркана от този факт. Можеше  да се дистанцира, да се държи по-резервирано с К. Но тя го прие го като някаква даденост. Защото е от родените кокетки, съблазнителки,сладураните, които обичат да бъдат обграждани с внимание, с такъв вид трепети, зареждат се от мъжкото присъствие. Като това поведение е непреднамерено в повечето случаи. Такава им е природата. Далече съм от мисълта за  някакви к----и номера.

# 87
  • Мнения: 3 409
r0z0wka много хубав клип Благодаря   bouquet  bouquet

# 88
  • Мнения: 2 282
Работата е ясна,ами как ще отбива Гюнейката?
И той няма да я отстъпи току-така!Как ще се вклини и Бану newsm78
Ще има сериозни перипетии!Ама за сега само погледи,усмивки,интонации,фасони,прозрачни пеньоарчета,...Така се започна и в ЗП!


Изгледах за втори път филма. Още повече ми хареса. К. влюбен в Джемрето, но е съвсем наясно
какъв чаровник е и каква власт може да има над жените. Близо до него, всяка омеква. Не ми се мисли Бану като попадне в неговия периметър какво ще се случи,

# 89
  • Мнения: 2 282
Днес нямах много задължения и реших да направя едно клипче  Peace
http://www.youtube.com/watch?v=AdmGIU8rT2E
Дано ви хареса  Heart Eyes Heart Eyes Лека вечер   bouquet

 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт