С топло яке и обувки,ФЕВРУАРСКИТЕ деца ще преборят есента!- Тема 20

  • 36 853
  • 716
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Привет и от нас.
Честито на двете мацки днес - Мила и Елиза, утре и ние ще ги последваме newsm51!
Аз съм навита за национална среща, но отчитам факта, че за много от нас ще е невъзможно. Лично аз тръгвам, стига да не е до Варна. Не че имам нещо против града, напротив дори - всяко място до морето ми е любимо, но км-ите ще ми дойдат в повечко. До 200 км не ме притеснявам - ще ги вземем между две храненета с малкия Simple Smile.
Ох, ние почнахме и температура да вдигаме, не е висока и най-вероятно е от зъби, защото горните имам чувството, че ще пръснат вече венеца. А и сополите не намаляват, но поне започна да си спи - тази нощ не се е будил от 20,30 до 6ч, когато пийна чайче и поспа още час, та и мама се наспа. Но пък за сметка на това през деня днес режима на спане е никакъв. Спа 2 часа от 11ч до 13ч и това е. Сега ще го храня и ще го натискам да спи, че ще се вкисне и няма да издържи до вечерта.
Мим, ти си майка героиня! Взимате ли автографи на гипса? Ще мине ръчичката, кой не е чупил ръка, като дете?!
Снежи, оздравявайте бързо!

# 46
  • София
  • Мнения: 721
Честита месечинка на Елиза  Hug, да е здравичка и послушна  Hug

# 47
  • Мнения: 5
Честита месечинка на Елиза и от мен!  Hug

 Днес взех храната от кухнята и на Валето много му хареса- яде досега кисел с кайсии за предиобедна закуска, а на обяд ориз със зеленчуци, в който имаше броколи, но въпреки това страшно му се услади, но си беше и вкусен, аз разбира се го опитах. Остана супичката с пилешко може би за утре..Вече гледам менюто за другата седмица. Мерси за препоръката на maria_m за кухнята, наистина добре готвят. Ето затова пак ще дам сайта им http://www.valshebnik.net/menu-for-children-from-7m-to-1-years

# 48
  • Мнения: 8
И ние сме на кухня от понеделник.
На каката, когато е болна и не е на ясла и примерно не съм била добра домакиня и не съм сготвила и поръчвам частна детска кухня.Та оня ден Алексия не пожела да си яде супата и Карина като я метнааа,нищо не остана.А вчера, въпреки че не трябва да се бърза с прясното, така жално гледаше към кремчето на Лекси(което аз и правя естествено с прясно мляко), че реших да и дам да опита.Изяде пет шест лъжици.Та така.Захраних я с всичко вече или почти всичко, така че е готова за кухня.Напоследък даже не си изяждаше пюретата.
Варнааа, за срещата съм насреща, само някой да се заеме с организацията.

# 49
  • Мнения: 29
Снежи и аз съм като теб. Снощи изкарах една ужасна нощ, така ме тресе, че ми тракаха зъбите с 39.5. Спах  в хола и не бях пипала малкия до днес следобед. Оставих го изцяло на таткото и три пъти цедих и хвърлях кърма.

# 50
  • Мнения: 991
Честита месечинка на най - прекрасната снаха!  Heart Eyes

# 51
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Снежи и аз съм като теб. Снощи изкарах една ужасна нощ, така ме тресе, че ми тракаха зъбите с 39.5. Спах  в хола и не бях пипала малкия до днес следобед. Оставих го изцяло на таткото и три пъти цедих и хвърлях кърма.
Аз до колкото знам когато си болна няма начин да разболееш бебето като го кърмиш. Ти по този начин му предаваш антитела. Аз не съм спряла да го кърмя.

# 52
  • Мнения: 194
Тихери, Снежи бързичко да се оправяте Praynig Hug
Честита месечинка на Мила и Елиза и на сладък Йоанчо, който има месечинка на 31,но този месец го няма в календара Peace Hug
Да бъдат най-прекрасаните, ядящи, спящи и много здравички дечица Heart Eyes
Отиваме да се приспиваме с моята малка дъщеря Heart Eyes,на мама мушмулчето!
Лека нощ мами и бебчета Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 29
И аз така знам, обаче имах ужасно главоболие и пих ацефеин и затова реших по-добре да не му давам. А също така преди време бях болна с температура и той не искаше да суче след това. Може би нещо се разваля вкуса на кърмата от високата температура.

Мерси Наде  Hug

# 54
  • Мнения: 2 590
Честита месечинка на Мила, Елиза и Йоанчо и от мен. Да растат здрави, весели и умни деца.

Тихери, добре, че не си му дала, защото в този ацефеин има кодеин, което си е чист опиат.  Peace

# 55
  • Мнения: 29
Пише, че от еднократна доза не е страшно с ацефеина, но при наслагване е добре да се пропусне кърмене и да се изхвърли кърмата. Остатъка в млякото на кодеина е от порядъка на 2-3 часа.

# 56
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
И аз така знам, обаче имах ужасно главоболие и пих ацефеин и затова реших по-добре да не му давам. А също така преди време бях болна с температура и той не искаше да суче след това. Може би нещо се разваля вкуса на кърмата от високата температура.

Мерси Наде  Hug
А щом си пила хапчета да, но аз мислех че защото си с Т затова не му даваш да суче. Аз пих само Парацетамол и затова си го кърмя.

Така, втора вечер ми отказва АМ  Crossing Arms
Е как всичко трябва да е по възможно най-трудния начин Sad Давах АМ с лъжичка ooooh! не знам какво да правя. Мисля да пробвам да давам супата от кухнята към 8 после баня и да кърмя. Оф не знам и аз какво да го правя, а вече се убедих че се събужда от глад. Снощи пак се събужда след като отказа да пие АМ но с много рев го приспах без да давам да суче. Чудя се ако се мъча така да го приспивам без да суче през ноща дали няма да му писне да се събужда. Оф оф и сега като ми е толкова зле как нямам сили да се разправям с него.
Хайде стига съм ви занимавала с моите проблеми.

# 57
  • Мнения: 29
И ние имаме нощно кърмене, обикновено към 4 часа. Понякога е и повече от 1, като го болят зъбките. Опитах се да го залъжа с вода... абсурд пълен  Grinning Снощи, като не го кърмих баща му, му даде 120 мл АМ и така заспа. Не било хубаво да се буди нощем, ама как да стане не ми е ясно  Thinking 

# 58
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Ами то към 4 се ядва, но Боби започва от 2 да се събужда и така може и през час да се събужда да яде.
Аз наистина си мисля че вече са доста големи да се събуждат да ядат по 3-4 пъти. Хайде ако е нещо инцидентно ОК но всяка вечер не е нормално според мен.
И ще видим как да го науча да пие АМ.

# 59
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Така ето го Мони с моята любов Crazy :

Ама преди беше това де да не ми се смеете сега Blush Обаче още си я харесвам, понеже пее невероятно и ВЕЧЕ не само чалга Mr. Green
Мони не можа да се запознае с Деси, но после се събуди и я слуша как пее  Laughing

За срещата и аз по цял ден съм навън така че не бърка.
А сега видях че  сряда е 5ти, в 10:30 съм при педи за направление и после съм свободна.

Общи условия

Активация на акаунт