Оставам в леглото при мама и тати!

  • 18 908
  • 492
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 627
Всеки да постъпва както ще. Аз лично не бих оставила детето си да спи от новородено в отделна стая, поне до момента, в който проходи. Не знам как се спи спокойно без да чуваш и усещаш, че бебето ти е добре.
Нито пък съм в състояние да откажа на детето сигурността да ме усеща до себе си нощем. Необходимо ми е детето да порасне напълно убедено, че го обичам и подкрепям и никога да не се съмнява в това. Ако му откажа търсената близост, няма как да не започне да изпитва съмнения и колебания, които постепенно да прераснат в комплекси.

# 421
  • София
  • Мнения: 62 595
А как правите секс с мъжа ти, или той вече е мираж?  Wink

# 422
  • София
  • Мнения: 44 337
ех, пак този секс...през 2 страници...имаше отговори вече...явно не е нито мираж, нито проблем, все пак една къща най-често има и други стаи, освен спалнята...

# 423
  • Мнения: 627
А как правите секс с мъжа ти, или той вече е мираж?  Wink
Освен детска стая, имаме и спалня. Wink Въобще не е мираж. /Пу-пу, както се казва./

# 424
  • София
  • Мнения: 62 595
ех, пак този секс...през 2 страници...имаше отговори вече...явно не е нито мираж, нито проблем, все пак една къща най-често има и други стаи, освен спалнята...

Ми, да спазя традицията, през 2 страници да се пита!  Laughing

# 425
  • Мнения: 14 654
Така е, децата са различни, но въпреки това не бива да се отрича, че родителските методи на възпитание и общуване дават своите резултати и не всичко е въпрос на характер и темперамент. И ми е много смешно и чудно как се твърди, че при моите нещо си станало, защото, моля ви се, такива са ми се паднали - така съм ги родила (пък аз най-добре си знам какви съм ги родила и как различно се е налагало да ги гледам, за да постигна едно и също ) Simple Smile
Откъде накъде са сигурни тези хора, че децата ми не са такива именно заради мен и начина, по който си общуваме?

# 426
  • София
  • Мнения: 62 595
Е, децата нали носят половината от нашите гени, и половината  от гените на татковците си, на гората ли да приличат? Точно, че ние сме ги раждали, те приличат на родителите си И по характери, и по възбудимост на нервнаата система, и емоционално, нормално е в процеса на взаимно опознаване и общуване нещата да стават по-лесно с родните ни деца, а не с чуждите. Прави ли ви впечатление, че когато пеят родни братя и сестри, гласовете им звучат по-хармонично? Нещо подобно се получава и в семействата - деца и родители си приличат и постигат хармония сравнително по-лесно, отколкото. Затова работещото при моите деца в моето семейство може никога да не проработи при чуждото дете и чуждото семейство.

# 427
  • Мнения: 9 990
На всяка страница ще откриваме топлата вода:
"Затова работещото при моите деца в моето семейство може никога да не проработи при чуждото дете и чуждото семейство."

# 428
  • Варна
  • Мнения: 709
Аз, не че нещо ама... До-о-о-ори-и-ис!
Не се вижда през последните страници... дано да се е ориентирала и да сподели какво се е случило.

# 429
  • Мнения: 12 688
ех, пак този секс...през 2 страници...имаше отговори вече...явно не е нито мираж, нито проблем, все пак една къща най-често има и други стаи, освен спалнята...

Че за какво са ви? Да правите секс? Шом всички спите в една стая, та доли в едно легло.

# 430
  • Мнения: 9 990
Треще, не познавам жена, която да се е счупила кат солетка от секс не на легло.Стига с това легло де, на нафталин замириса. Laughing PeaceРазбрахме, че възрастните сте на легло, оставете другите и прави ако щат да се сексят.

# 431
  • Мнения: 7 947
ех, пак този секс...през 2 страници...имаше отговори вече...явно не е нито мираж, нито проблем, все пак една къща най-често има и други стаи, освен спалнята...

Че за какво са ви? Да правите секс? Шом всички спите в една стая, та доли в едно легло.

Аз ще отговоря напълно искрено.
Да, понякога пречи за интимностите. Понякога ми се е искало да сме сами на леглото, да се отпуснем и полигавим. НО в същото време като видя сладкото личице на сина, гушнал се в нас блаженно - просто явно избирам това щастие, пред онова - другото. И не ми е било никаква драма чак досега. Човек свиква - с един поглед и се местим в другата стая. Не само като спи детето. Ами и като си играе улисано, като е на двора. Възможно е за вас това да не е секс, но за нас - е напълно достатъчен. Защо трябва да ми се врете под чаршафите всъщност  newsm78

# 432
  • София
  • Мнения: 44 337
ех, пак този секс...през 2 страници...имаше отговори вече...явно не е нито мираж, нито проблем, все пак една къща най-често има и други стаи, освен спалнята...

Че за какво са ви? Да правите секс? Шом всички спите в една стая, та доли в едно легло.

и? конкретно - имаме прекрасен разтегаем диван в хола - когато ни се прииска вечер да правим секс, не го правим върху детето, а в хола.  В спалнята си спим. Когато детето е на градина, си го правим на спалнята сутрин, денем... Така и така ние не се гушкаме с мъжът ми като спим...пречим си така, спим си с отделни завивки, на 2 персона легло... детето  , докато беше малко бебе не ни пречеше по никакъв начин на интимностите. За секс в другите помещения на апартамента - също е осъществим...за мен не чак толкова привлекателен обаче....

Още някакво разяснение...щото повече от това, освен да те поканя да погледаш, не знам...

# 433
  • Мнения: 12 688
А сексът сутрин рано? Когато си полузаспал? Мъжът до теб, дегего също. Смигане и бегом в кухнята.

# 434
  • София
  • Мнения: 44 337
ми който е фен на секс в полузаспало състояние намира начин. в крайна сметка има семейства реално помещаващи се в 1 стая, които освен, че едно дете имат, успяват да си направят и второ...явно ако има желание и начини има.

Общи условия

Активация на акаунт