Нарекох те Фериха~ 64 " И след края...........идва ново начало!"

  • 22 894
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 413
Дано тази клюка е истина и на Емир да му светне лампичката.  ooooh! Много хубави и точни думи от Левент. Hug Hug Hug

# 16
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
 Joy Joy Joy


http://www.facebook.com/photo.php?v=211114722288147

ехаааа, събрахме се, ама Вили нещо ми се губи newsm78

# 17
  • Мнения: 54

Много гадно същество е тази Джансу.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Пък Емир не ми е ясно как е повярвал на това нещо?!?  Shocked Shocked Shocked Поне малко не е ли опознал Фериха.  Sad Вярно, че си мисли, че се е преструвала, но не му ли щрака мозъак, че тя, ако искаше нещо от него, отдавна щеше да го е вързала с дете и брак. Вече и е предлагал да правят кекс, а после и брак. И как като го лъже коя е ще се измъкне от мизерията?!? Имам предвид, че рано или късно истината ще се разкрие, както и стана, де. Не разбирам как се хваща на тази съшита с бели конци история?!? Предполагам, защото е наранен. Дано, като му мине малко яда, да размисли, че това, което говори Джансу няма как да е истина. Абе, като се размисля сценаристите можеше да ни спестят някои крайности. В реда на нещата е Емир да не иска да вижда Фериха, ама тези налитания на бой и планираните унижения, нещо ми идват вповече. ooooh!
Днеска всеки си повторя свойто. Laughing
За последното обобщила си чудесно и моето мнение    bouquet 

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 23:20 от ·٠•Sisito•٠·

# 18
  • Мнения: 54


ехаааа, събрахме се, ама Вили нещо ми се губи newsm78
В старата тема е още Mr. Green
Да се поправя Rolling Eyes беше преди малко, но е излязла веднага. Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Систър прекрасна тема както винаги  newsm51 newsm51 newsm51

И ето новия ми клип  Cry Cry Cry Майка ми се разплака като го гледа  Cry Cry Cry



http://vbox7.com/play:417c9e2c45

# 20
  • Мнения: 8 413
Систър, Hug

Права си, спирам да меля едно и също днес.  hahaha hahaha hahaha Вече се изказах за всички и изказах одобрението си и неодобрението си, и е време да се спра Joy Joy Joy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 8
Знаете ли какво се сетих, че всички нападаме Емир, не ни харесва, че ще отмъщава на Фери с бедността й...но това може да не се случи...

# 22
  • Мнения: 54
Систър, Hug

Права си, спирам да меля едно и също днес.  hahaha hahaha hahaha Вече се изказах за всички и изказах одобрението си и неодобрението си, и е време да се спра Joy Joy Joy

Аааа систър, ще си пишеш наволя hahaha hahaha hahaha просто не оставяш нищо за мене, но така е по-удобно само цитирам. Joy
Нямах предвид конкретно теб Hug Hug Hug всички ги развълнува серията.

# 23
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Систър ,  bouquet

# 24
  • Мнения: 54
Хриси, наистина е много, много хубаво  bouquet

# 25
  • Мнения: 8 413
Аааа систър, ще си пишеш наволя hahaha hahaha hahaha просто не оставяш нищо за мене, но така е по-удобно само цитирам. Joy
Нямах предвид конкретно теб Hug Hug Hug всички ги развълнува серията.


Стига толкова, вече се изказах. hahaha hahaha hahaha
Хриси, клипчето е страхотно.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Благодаря ти.   bouquet  bouquet  bouquet

Добре, че не правиха кекс,   ooooh! щото Фериха щеше да се чувства още по-зле... Cry ако е възможно изобщо това. Tired

# 26
# 27
  • Мнения: 21 201
Хриси, дъще, какво направи с нас за лека нощ? smile3518
Оставам безмълвна пред клипа в съчетание с песента. Hug

# 28
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сис, супер песничка Party

# 29
  • Мнения: 54
Хриси, дъще, какво направи с нас за лека нощ? smile3518
Оставам безмълвна пред клипа в съчетание с песента. Hug
Много е хубаво, но и мен ме натъжи. Confused

Общи условия

Активация на акаунт