Проблем с ноктите на краката при 2 годошно дете

  • 12 715
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравей, maliby. Ние не сме имали подобен проблем, но на една съседката дъщеричката и страдаше от нещо подобно и доколкото знам след всички лекарства в крайна сметка най-много и помогна зехтина. Мисля, че купуваха някакъв скъп. Ако искаш ще я попитам и ще ти пиша.

# 16
  • Мнения: 158
lola82 ако не те затруднявам,ще се радвам да разбера,всяка информация ми е важна.Благодаря ти предврително  bouquet
Иначе ние ще ходим на хирург(,защото едното нокътче на палеца на крака расте накриво,и другото на там е тръгнало CryДано да  се разминем с лека интервенция Praynig

# 17
  • Мнения: 0
maliby syjalqvam mnog che se e stignalo do hirurg, no po-dobre da se vzemat navremenni merki, za da zarastne byrzo i da mu mine na detenceto. Popitah sysedkata, no tq mi kaza che pri tqh sluchaqt e bil za kratko i dori maj i ne sa hodili po doktori mnogo-mnogo..ne znam.. vse pak kaza che sa polzvali zehtin na ime Elea ili Elia, ne si go spomnqla tochno. Za vseki sluchaj popitaj doktorite dali v tvoq sluchaj shte e udachno polzvento mu. Nadqvam se vsichko da e ok, uspeh i byrzo vyzstanovavane na detenceto Praynig

# 18
  • Мнения: 158
lola82 благодаря ти много за бързия отговор и пожеланията  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт