Отговори
# 75
  • Мнения: 36 776
Anne, ти нарочно ли ме дразниш newsm78 Можел да ти бъде Еркан син Naughty Вече сме обсъждали този въпрос Naughty Състоянието на духа е важно Naughty Аз си представям доста ...екзотични неща Joy hahaha Joy , макар, че също имаме ...известна разлика в годините Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Това е маловажен проблем  Naughty  newsm56
Сани, слизай от балкона, че скоро не сме си приказвали bye
Теменужена поправи си поста. Аз не съм Кралица, а съм Anne......Взех горещия шоколад, но за теб остана машината за кафето. Пий едно кафе и не се кахъри.

Не те дразня, но сигурно състоянието на моя дух е като майка на Еркан. А пък и отпадам от състезанието - това трябва да те радва..... Joy Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 0
Мамчета, хубаво ви е настроението обаче моето не днес.. не мога да се включа както очаквате..
Много е преходно всичко.. днес един хора са край теб виждаш ги всеки ден и изведнъж разбираш че е дошъл края за някой, съвсем неочаквано..

Бъдете здрави и щастливи, до утре! Чудесни сте!  bouquet

# 77
  • Мнения: 0
И макар и наказана , на един крак, ще споделя нещо за Сабиха ... Е, няма да е толкова приятно, така, че можете и да не го четете Rolling Eyes  Всичките проблеми на Сабиха идват от ....разликата в манталитета между двамата. Ами нивото на Сабиха в момента е такова, толкова си може ...в расъжденията за живота, любовта, изпълнена с предразсъдъци/макар и живяла в Германия Thinking/ и получила диплома за компютърна грамотности връзки с обществеността. Как по-меко да се изразя за ...нивото й на интелигентност newsm78 Качествата й на чувствителна, почтена и красива жена са очевидни за Галип. И той се влюбва в тези нейни качества ...липсвали в живота му. Но докато "настигне" неговата интелигентност все пак трябва да мине известно време.... Струва ми се , че това не осъзнава Галип, и от там идват проблемите му. Обаче, в същото време виждаме, че проявява достатъчно търпение в отношенията им.  Разликата в статуса на партньорите ....почти винаги води до проблеми в семейството и изобщо в отношенията, или ...греша newsm78 Говоря не само за разликата в образованието, а в нивото на общата интелигентност....

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 19:54 от temenuzhena

# 78
  • Мнения: 0
Anne, ти нарочно ли ме дразниш newsm78 Можел да ти бъде Еркан син Naughty Вече сме обсъждали този въпрос Naughty Състоянието на духа е важно Naughty Аз си представям доста ...екзотични неща Joy hahaha Joy , макар, че също имаме ...известна разлика в годините Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Това е маловажен проблем  Naughty  newsm56
Сани, слизай от балкона, че скоро не сме си приказвали bye
Теменужена поправи си поста. Аз не съм Кралица, а съм Anne......Взех горещия шоколад, но за теб остана машината за кафето. Пий едно кафе и не се кахъри.

Не те дразня, но сигурно състоянието на моя дух е като майка на Еркан. А пък и отпадам от състезанието - това трябва да те радва..... Joy Joy Joy Joy
Това ли направих newsm78 Joy Joy Joy Joy С теб вече сме обсъждали този въпрос, но ти като в онази приказка "Пей си ми Пенке-ле, кой ли си ми те слуша"  Joy Joy Joy Joy Joy Майка на Еркан newsm78 На мен не ми се струва така ... Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 03 окт 2011, 20:07 от temenuzhena

# 79
  • Мнения: 36 776
Мамчета, хубаво ви е настроението обаче моето не днес.. не мога да се включа както очаквате..
Много е преходно всичко.. днес един хора са край теб виждаш ги всеки ден и изведнъж разбираш че е дошъл края за някой, съвсем неочаквано..

Бъдете здрави и щастливи, до утре! Чудесни сте!  bouquet

Сани съжалявам, ако е така като го разбирам. Може би си получила неприятна вест за близък човек. Наистина всичко е преходно. Днес сме тук и се шегуваме или ядосваме, а за утре не се знае какво ще ни се случи.
Лека вечер Сани  Hug Hug Hug Hug

# 80
  • Мнения: 0
Цитат
Мама Ан, извинявай, но смятам никой, най-малко Сабиха прави сравнения между съпруга си Мехмет и Галип. Това вече  е прекалено..
Сани прекалено или не точно Сабиха го прави това сравнение. Спомни си думите й, че миналото й е попречило да се отдаде на любовта, да се довери на Галип. А кой беше нейното лошо минало - Мехмет - с наркотиците и тайната любовна връзка. Какво означава, че миналото й пречи на сегашната й любов. Тя сравнява мъжа, който я обича с този който уж я е обичал преди.....с Мехмет. Тя напълно се довери на Кюршат, защото не разбра неговите пъклени планове. Тя си мислеше, че той е дружката с която на чаша кафе може да сподели толкова лични неща. Ако беше гледала последните епизоди щеше да се съгласиш с последното. Та тя започна да разказва на Кюршат за връзката на малкия й девер с една жена /за Мелек става въпрос/, но Галип я прекъсна. Тя дори споделя с Кюршат, че Галип е променен.....Тези неща не се ли споделят с най-близката приятелка  newsm78 newsm78 newsm78



Мамче хайде да не спорим, не помня такива думи. Аз ти написах какво мисля, ти цитираш едно изречение.. Не вярвай на всичко което чуваш от Сабиха, не го взимай като разменна монета, защото мога да направя същото с други нейни и на Галип думи.. Stop Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 81
  • Мнения: 0
Мамчета, хубаво ви е настроението обаче моето не днес.. не мога да се включа както очаквате..
Много е преходно всичко.. днес един хора са край теб виждаш ги всеки ден и изведнъж разбираш че е дошъл края за някой, съвсем неочаквано..

Бъдете здрави и щастливи, до утре! Чудесни сте!  bouquet

Сани съжалявам, ако е така като го разбирам. Може би си получила неприятна вест за близък човек. Наистина всичко е преходно. Днес сме тук и се шегуваме или ядосваме, а за утре не се знае какво ще ни се случи.
Лека вечер Сани  Hug Hug Hug Hug

Няма нищо, споко!  Не е близък..

# 82
  • Мнения: 0
Мамчета, хубаво ви е настроението обаче моето не днес.. не мога да се включа както очаквате..
Много е преходно всичко.. днес един хора са край теб виждаш ги всеки ден и изведнъж разбираш че е дошъл края за някой, съвсем неочаквано..

Бъдете здрави и щастливи, до утре! Чудесни сте!  bouquet
Сани, не унивай Naughty Ако нещо неприятно ти се е случило, опитвай се да  го приемеш по-философски, имало да става. Като мине ...известно време, става ...по-леко. Рани се лекуват трудно, аз ли не го знам newsm78 Но в живота ...светлината на слънцето ...трябва да забелязваме и да го търсим, нали така newsm78 съжалявам, че се оттегляш...можег да опна едно креватче и да се занимаем със психоанализа.... Извинявай, ако се шегувам ...със сериозни неща Rolling Eyes исках да се  поразсееш  bouquet

# 83
  • Мнения: 36 776
Цитат
В момента Кюршат взима Сабиха за такова мезе( и ЕП не може да се похвали с такова), че не само на Галип ами и на дамската част би трябвало да й е обидно, че такава готина мадамa е тръгнала да се връзва на до болка познатите ни вече вмешателства за равноправието между мъжа и жената.. аз не съм гледала други турски сериали освен бахара и Ойлето и не знам дали с повечето е така, но както изглежда, жените там най-лесно се манипулират на тази тема.. Но тя е различна, убедена съм, просто за много кратко време й се случиха куп неща, нека я оставим да си поеме малко въздух.. да я оставим да сгреши.. още по-сладка ще е… После когато тя се бори за живота си в болницата, Галип ще отчете тази й смелост (да, той така определи решението й да задържи детето въпреки че семейното му положение оставаше в ущърб на бременността й).

Сани на мен като жена ми е малко обидно, че се заиграват по този начин с образа на Сабиха. Но там може би разбират по друг начин нещата - все пак това е народ с друга култура и манталитет. Може би този въпрос за разноправието между мъжа и жената там стои на дневен ред и днес. Да не забравяме че във филма става въпрос за 2008-2009 година. Това което при нас е надживяно много отдавна, при тях сигурно е проблем все още.
Добре от довечера я оставяме на спокойствие. Тя отново ще стане грижовтната Сабиха, ще се разстрои много когато научи, че е в ареста. Ще стои и ще го чака цяла нощ.....Когато той излезе ще бъде много щастлив, че я вижда.......

# 84
  • Мнения: 36 776
Цитат
Мамче хайде да не спорим, не помня такива думи. Аз ти написах какво мисля, ти цитираш едно изречение.. Не вярвай на всичко което чуваш от Сабиха, не го взимай като разменна монета, защото мога да направя същото с други нейни и на Галип думи..

Сани току що отговорих на първата част на поста ти. Бързах първо да отговоря на последното изречение....затова се получи така. Сори  Hug Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 36 776
Теменужена прочетох поста, който казваш, че може да не го четем, но тръгвам ще пиша по-късно, когато се прибера.

# 86
  • Мнения: 0
Теменужена прочетох поста, който казваш, че може да не го четем, но тръгвам ще пиша по-късно, когато се прибера.

Ок, тъкмо да хапна нещо .... да не заслабна.... Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 36 776
И макар и наказана , на един крак, ще споделя нещо за Сабиха ... Е, няма да е толкова приятно, така, че можете и да не го четете Rolling Eyes  Всичките проблеми на Сабиха идват от ....разликата в манталитета между двамата. Ами нивото на Сабиха в момента е такова, толкова си може ...в расъжденията за живота, любовта, изпълнена с предразсъдъци/макар и живяла в Германия Thinking/ и получила диплома за компютърна грамотности връзки с обществеността. Как по-меко да се изразя за ...нивото й на интелигентност newsm78 Качествата й на чувствителна, почтена и красива жена са очевидни за Галип. И той се влюбва в тези нейни качества ...липсвали в живота му. Но докато "настигне" неговата интелигентност все пак трябва да мине известно време.... Струва ми се , че това не осъзнава Галип, и от там идват проблемите му. Обаче, в същото време виждаме, че проявява достатъчно търпение в отношенията им.  Разликата в статуса на партньорите ....почти винаги води до проблеми в семейството и изобщо в отношенията, или ...греша newsm78 Говоря не само за разликата в образованието, а в нивото на общата интелигентност....

Имаш право за разликата в статуса, но тук той не е проблем. Галип се влюби в Сабиха без да знае нищо за нея. След това започна да я опознава и вече се влюби като гимназист в жената Сабиха. Както днес беше написала Рени той не се влюби в журналистката Сабиха. Също тя беше писала защо Галип стана съдружник с Кюршат - отново заради Сабиха, защото разбра, че има интерес към тази работа. Той иска да върне на Сабиха самочувствието на един човек който е бил "ограбен", на който са откраднати най-хубавите години, младост....и т.н. Когато Кюршат му даде снимките той вече съжали за това сътрудничество с този човек който го плаши, но вече беше късно. Предполагам, че се е надявал, че стоейки близо до Сабиха и като съдружник ще държи Кюршат под контрол. Защото на този човек не му пречи да инсценира и със Сабиха подобна гадост. Но той не е очаквал, че Сабиха толкова бързо ще забрави как стана така, че й се случиха всички тези хубави неща. А Сабиха "забрави" защото ако Галип не беше получил развод и тя реши да махне бебето то тя вече щеше да има самостоятелна кариера и ще бъде независима от Галип. Е това е малко разочароващо у Сабиха. А за другото - тя nadine1111 го беше написала кратко и ясно. Човек и 100 години да живее в цивилизована държава може да си остане такъв какъвто е......
И наистина не разбирам защо следящите филма не са забелязали или са забравили в коя Сабиха се влюби Галип и защо Сабиха получи като дар от Бога всичко което има  в момента - работа, кариера.........За мен това е малко изместване на въпроса - че Галип е "турчин" и Сабиха е едва ли не една нещастница с този човек.
Е на финала на сериала Сабиха ще опровергае всички тези твърдения, защото тя съвсем доброволно се омъжи за Галип и това беше най-щастливият й момент. За мен това е мерилото за правилна преценка.

# 88
  • Мнения: 0

Имаш право за разликата в статуса, но тук той не е проблем. Галип се влюби в Сабиха без да знае нищо за нея. След това започна да я опознава и вече се влюби като гимназист в жената Сабиха. Както днес беше написала Рени той не се влюби в журналистката Сабиха. Също тя беше писала защо Галип стана съдружник с Кюршат - отново заради Сабиха, защото разбра, че има интерес към тази работа. Той иска да върне на Сабиха самочувствието на един човек който е бил "ограбен", на който са откраднати най-хубавите години, младост....и т.н. Когато Кюршат му даде снимките той вече съжали за това сътрудничество с този човек който го плаши, но вече беше късно. Предполагам, че се е надявал, че стоейки близо до Сабиха и като съдружник ще държи Кюршат под контрол. Защото на този човек не му пречи да инсценира и със Сабиха подобна гадост. Но той не е очаквал, че Сабиха толкова бързо ще забрави как стана така, че й се случиха всички тези хубави неща. А Сабиха "забрави" защото ако Галип не беше получил развод и тя реши да махне бебето то тя вече щеше да има самостоятелна кариера и ще бъде независима от Галип. Е това е малко разочароващо у Сабиха. А за другото - тя nadine1111 го беше написала кратко и ясно. Човек и 100 години да живее в цивилизована държава може да си остане такъв какъвто е......
И наистина не разбирам защо следящите филма не са забелязали или са забравили в коя Сабиха се влюби Галип и защо Сабиха получи като дар от Бога всичко което има  в момента - работа, кариера.........За мен това е малко изместване на въпроса - че Галип е "турчин" и Сабиха е едва ли не една нещастница с този човек.
Е на финала на сериала Сабиха ще опровергае всички тези твърдения, защото тя съвсем доброволно се омъжи за Галип и това беше най-щастливият й момент. За мен това е мерилото за правилна преценка.

Анне, ами ти точно потвърждаваш моите съждения ...с  гореказаното Thinking А за Галип-турчина ...нещо съм пропуснала от дебата. Това е абсурдно твърдение newsm78

# 89
  • Мнения: 0
Съседското СЕМ разрешава ли вече ...целувките newsm78 newsm78 Или продуцентите плащат солени глоби за тези целувки newsm78 newsm78 Както аз си плащам солени глоби за волността да нарушавам правилата за движение ...макар и "неволно", ама ...като ме прихванат ... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт