11-то Тортено предизвикателство - Октомври 2011

  • 19 372
  • 448
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 616
И аз се записвам. Пускам към tatitt значи, нъл тъй?

# 76
  • София
  • Мнения: 2 118
Ако си готова, пускаш снимките към tatitt. Уточни, моля те, ако си готова, да те добавя в списъка, който започнах преди да отворим фликр албумите и Татит да започне да качва, актуализирам го, за да имаме ред при обсъждането.

# 77
  • Мнения: 154
Аз вече съм готова. Имам само малко работа по подбора на снимките и при първа възможност ще пращам. Мисля, че утре или в други ден не е късно, нали?

# 78
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аз вече съм готова. Имам само малко работа по подбора на снимките и при първа възможност ще пращам. Мисля, че утре или в други ден не е късно, нали?
До 31-ви, полунощ приемам участия  Mr. Green

Дими, я ми добави скайпа, да те питам две-три работи дет се вика  Laughing Mr. Green

# 79
  • Мнения: 616
Готова съм, да. Чакам tatitt да ми приеме скайпа Simple Smile

# 80
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Ох, че кефчеееее, наближава, наближава  smile3508

# 81
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ох, че кефчеееее, наближава, наближава  smile3508
Направо риткам вече от нетърпение  Sunglasses....

Айде пращайтеееееееее, не се бутайтееееее!  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 213
И аз ще се запиша с торта тоз' път. Готова и ще пращам снимки.
Пишете ме и в доброволците за следващото плащане на акаунта.

# 83
  • в семейството
  • Мнения: 404
Както се разбра и видя, моята торта стана тинейджърско-хипарска! Нищо общо с книгите  Laughing

# 84
  • Мнения: 154
Снимките са пратени и тортата е изядена! Чакам с нетърпение да видя какво сте сътворили  Grinning

# 85
  • Мнения: 264
И аз съм гооотоооваааа!!! Не знаех дали ще успея, но тортата е в хладилника и чака да я разрежем! Tatitt утре ще те потърся на скайпа и живот и здраве заминават и моите снимки. Малко търпение с мен че никога не съм пращала снимки по скайп, но се надявам да е лесно че са доста!  Laughing
Благодаря на Tatitt  и Дими  bouquet за цялата организация и аз нямам търпение да ви видя тортичките!

# 86
  • Мнения: 148
И азззззззз

# 87
  • Мнения: 3 861
Абе аз моята още не съм я започнала, възмутително, нали?!?

Иначе казано влизам за да ме наплюете едно хубавичко и да се стегна и да я направя!

# 88
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
ПлюФ, плюФ, плюФ! Я се стегни и почваааааай! Че да не те притисна на другата среща и да тъ бия!  smile3508.

Иглика, ти ме дабави, пък аз ще помагам!  Hug
П.П. Сега видях, че вече си ме добавила  Grinning

# 89
  • София
  • Мнения: 1 078
Абе хораааа, аз защо чак сега виждам темата? newsm78 Изведнъж се сетих, че свършва месеца, че би трябвало да слагаме някъде снимките, а не знам нищо. Добре, че търсачката, та ме прехвърли насам.  Rolling Eyes АЗ ли съм пропуснала нещо, пускахте ли линк в темата?

Разбрах, че Димитрина сега завеждаща отделение, за което й поднасям благодарности.   bouquet Laughing
Сега обработвам снимките, а после какво трябва да правя? Татитче, на теб ли да пускам нещо?

Общи условия

Активация на акаунт