11-то Тортено предизвикателство - Октомври 2011

  • 19 359
  • 448
  •   1
Отговори
# 90
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Абе хораааа, аз защо чак сега виждам темата? newsm78 Изведнъж се сетих, че свършва месеца, че би трябвало да слагаме някъде снимките, а не знам нищо. Добре, че търсачката, та ме прехвърли насам.  Rolling Eyes АЗ ли съм пропуснала нещо, пускахте ли линк в темата?

Разбрах, че Димитрина сега завеждаща отделение, за което й поднасям благодарности.   bouquet Laughing
Сега обработвам снимките, а после какво трябва да правя? Татитче, на теб ли да пускам нещо?

Аде бе госпожа, викам, че се отказа. Така и така последно ти агитира отявлено за тая тема, викам, отказала си се. Пу пу, олекна ми някак  Mr. Green Мятай ги на Татитева по Скипето и тя да му бере после гайлето.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 21
И мойте вече са изпратени. Сега ще чакаме да видим кой кво е сътворил.

# 92
  • у дома
  • Мнения: 1 581
могло, значи  Mr. Green Mr. Green

# 93
  • София
  • Мнения: 2 114
Момичета, Tatitt качва снимките, така че цветята за нея. Аз тази сутрин раничко качих моите, за да не я товаря и с тях. Разбрахме се с нея на 1-ви тя да открие, защото ние днес пътуваме, при родителите ми рядко се случва нормален интернет и да не прецакам началото:) Пускам ви списъка така, както съм го водила от самото начало (когато нямаше идея, че ще ползваме акаунта ни във фликр и записвах заявилите готовност по ред на заявката в темата) и продължих с тези, които наред с това, че бяха готови вече и пращаха за качване на Tatitt. Ето го:

Марулка - 02 Окт
Tatitt - 02 Окт
ditsan - 02 Окт
metchopooh - 08 Окт 
ditsan - 08 Окт
blueeye® - 22окт
Ванилия Мадагаскарска - 27 окт
Р.И. Ангелова - 27 окт
Lovebug - 27 окт
dimitrina73 - 30 окт
sVeshti4ka - ?

Пускам го само за да има всяка от вас идея в кой ден за обсъждане попада след началото. Ако при Tatitt има хора, които съм пропуснала, да ги добави, където е нужно. Мисля, че вторите торти не съм ги добавяла като отделен участник...Ако нямате нищо против, може да ги обсъждаме заедно, така един автор няма да се ангажира 2 дена да е периодично на линия, а и дните дотук са 6, обсъжадането ще се проточи отвъд оптималното време за задържане на интерес. Какво мислите?
Дано успея да ви навестя преди 1-ви вечерта. Целувки на всички и хубав есенен ден! Хайде, отивайте да гласувате, че да не става навалица като миналия път Laughing

# 94
  • Мнения: 148
То май само аз съм със две торти.Като се има предвид че едната не отговаря на всички изисквания/както споделих във началото,поради това че е взаимсивана идеята/е по добре да са заедно.Общо взето аз нея не я броя,тя е само за участие че я пазих почти 3 месеца без да съм прочела условията както трябва, а и на тоя етап тортите бяха малко.Ако прецените може и да не я пускате.



# 95
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Марулка - 02 Окт
Tatitt - 02 Окт
ditsan - 02 Окт
metchopooh - 08 Окт 
ditsan - 08 Окт
blueeye® - 22окт
Ванилия Мадагаскарска - 27 окт
Р.И. Ангелова - 27 окт
Nan4eto
Iglika333
dimitrina73 - 30 окт
sVeshti4ka - ?
Lovebug -
Дими, ето моите добавки.  Hug Lovebug и sVeshti4ka, днес сигурно ще ми пуснат!

Дитсан, кажи теб дали те устройва да обсъждаме и двете торти в един ден?

# 96
# 97
  • у дома
  • Мнения: 1 581

Марулка - 02 Окт
Tatitt - 02 Окт
ditsan - 02 Окт
metchopooh - 08 Окт  
ditsan - 08 Окт
blueeye® - 22окт
Ванилия Мадагаскарска - 27 окт
Р.И. Ангелова - 27 окт
Lovebug - 27 окт
dimitrina73 - 30 окт
sVeshti4ka - ?


защо датите са така? много странно  newsm78 newsm78

няма ли а си започнат от 1-ви или 2-ри и да следват:

01.10 - marulka, Tatitt
02.10 - ditsan, metchopooh
03.10 - ditsan, blueeye
04.10 - Ванилия Мадагаскарска, r.i.angelova
05.10 - Nan4eto, Iglika333
06.10 - dimitrina73, sVeshti4ka
07.10 - Lovebug

и т.н.

или нещо такова  newsm78

а може и нещо да съм пропуснала и да е уточнено друго  newsm78  Mr. Green

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Блу доколкото схващам това са дати, на които са изпращани тортите, а не датите на обсъждане. Обсъждането ще е ноември  Laughing Може би  по късно ще пуснат датите за обсъждане.

# 99
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Блу доколкото схващам това са дати, на които са изпращани тортите, а не датите на обсъждане. Обсъждането ще е ноември  Laughing Може би  по късно ще пуснат датите за обсъждане.
Точно  Peace... Или по-скоро датите, на които хората са казали, че имат готова торта.

Иначе за обсъждането:
01.10 - marulka, Tatitt
02.10 - ditsan, metchopooh
03.10 - blueeye, Ванилия Мадагаскарска
04.10 - Nan4eto, r.i.angelova
05.10 - dimitrina73, Iglika333
06.10 - Lovebug, sVeshti4ka

На Дитсан двете торти ги слагам в един ден, но чакам вашето мнение. От една страна да не ангажираме Дитсан два дни, от друга да не стане да и претупаме тортите....... Какво мислите?!

# 100
  • у дома
  • Мнения: 1 581
мноооооооооооооооооооооого съм зле  hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tatitt, обаче НОЕМВРИ, не октомври  Mr. Green Joy Crazy

# 101
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
мноооооооооооооооооооооого съм зле  hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Tatitt, обаче НОЕМВРИ, не октомври  Mr. Green Joy Crazy

Ти кат си зле, аз яък що да оставам назад  hahaha

# 102
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Аз нямам проблем да се обсъждат тортите на Дитсан в един ден. Щом тя е съгласна, няма какво да се чудим.

# 103
  • Мнения: 3 861
Мацки, аз си трайкам защото бях само  на ниво идея. Сега обаче започнах. Част от тортето вече е готово, незнам дали ще успея да я завърша утре, но във вторник най-късно ще пусна снимки. Тъй като съм на края на опашката, предполагам, че това няма да е проблем. Само исках да кажа, бройте ме!

Татитттке, метни ми един скайп на лични  Hug

# 104
  • Мнения: 264
Я какво хубаво предизвикателство се заформи!!! Много торти, чудесно!!! Копривке с удоволствие ще те почакаме  Grinning Много се радвам на тези които ще участват за пръв път надявам се да не е за последен.

Общи условия

Активация на акаунт