11-то Тортено предизвикателство - Октомври 2011

  • 19 339
  • 448
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 122
Хей супер в един ден с Дитсан  Hug
благодаря за организацията на Татит и Димитрина   bouquet

# 106
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Тръпнете ли в очакване  Mr. Green?!

Последен ден и после.........  newsm44

Финално обсъждането ще бъде както следва:
01.11 - marulka, Tatitt
02.11 - ditsan, metchopooh
03.11 - blueeye, Ванилия Мадагаскарска
04.11 - Nan4eto, r.i.angelova
05.11 - dimitrina73, Iglika333
06.11 - Lovebug, sVeshti4ka
07.11 - доня КОПРИВА


Няма ли някой да се престраши да прави компания на Копривка?! Айде не се стискайте!  Mr. Green

Последна редакция: пн, 31 окт 2011, 10:13 от Tatitt

# 107
  • Мнения: 1 173

Няма ли някой да се престраши да прави компания на Копривка?! Айде не се стискайте!  Mr. Green
Може и да се включа , но ще е по-късно , към 3-4ти .  Rolling Eyes .

 Радвам се че този път се събрахте повече хора , както и че има интерес от страна на по-новите момичета  Simple Smile

# 108
  • Мнения: 148
Ей,не издържам вече.Аз дето нямам предни зъби и нищо не мога да скрия,пазя едната торта от два месеца.Съпруга ми каза че ще ви почерпи,че той 28г не е успял да ме накара нещо да скрия или замълча а вие сте успели.Каза ,че ми влияете много ползотворно.
Много се радвам че ще съм със Мечо Пух,и двете май за първи път сме се престрашили да участваме.
Райче,то ние интерес имаме отдавна ама пусти страх/поне аз де/.Все си мислех че още ми е рано да участвам

# 109
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Еххх, Дитсан! А аз третата си торта за предизвикателство я направих  Mr. Green Нахално човече съм. Но мисля, че участието е особено полезно за начинаещи. А ти си толкова напред - какво се страхуваш  Hug

Иначе и аз пазя моята торта от началото на Август. Направо не е за вярване!

Райче, ще чакам да се включиш  Hug

# 110
  • Мнения: 1 173

Райче, ще чакам да се включиш  Hug
Ще опитам да се включа .


 Няма нови , няма стари ...опитни или неопитни за Предизвикателството . Всеки може да участва , да научи нещо ново . Критиката е "градивна"  Hug

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 16:52 от raya_рая

# 111
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
 Peace

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 16:58 от Tatitt

# 112
  • Мнения: 154
Ще опитам да се включа .
(дано не се окаже че е едно от последните неща които правя . Ако вярвате че има "някой там горе" , пратете му една положителна мисъл за мен  Confused)

Мале, Рая, думите ти ме плашат! Пращам ти цялата си позитивна енергия и пожелания за успешно справяне с трудните моменти в живота! Имаш моята морална подкрепа пред каквото и да си изправена.  Hug
А тортата ти ще чакаме с нетърпение, разбира се! Дано успееш!

# 113
  • София
  • Мнения: 1 078
Ей, Райче!!!! Абсолютно забранено да се говори така!!! Как така може да е последно нещо? Захващай се с тортата и пльокай, когато направиш! И никакви песимистични настроения!  Hug Hug Hug

# 114
  • Мнения: 148
Райче,никакви такива приказки да ни плашиш.Цялата си позитивна енергия ти изпращам и молитви към този горе.А ти бъркай там нещо и показвай,ние ще чакаме колкото е нужно.
Татит,аз напред-какви ги говориш.Аз имам още толкова много да уча.Всяка торта която почвам е истинско предизвикателство за мен и каляване на нервите,изпитвам такова притеснение докато я правя и я мисля докато не ми се обадят.А ако аз не си я харесам никои не може да ме убеди във противното.
Мечтаех да събера смелост за предизвикателството само заради критиките,обсъждането и съветите,но просто не се чувствах готова.

# 115
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Райчеее, мисля те сега с тези приказки Каквото и да е, вярвам, че ще е само един неприятен спомен след време. Стискам палци! Чакам те и с торта, от доста време не си представяла.

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 21
Хайде и от мен положителна енергия за Райчето. И  не оставяй да те завладеят негативни мисли, става по зле. Каквото и да е знай , че "И това ще мине".

Остават броени часове. Много ми е любопитно ей. Пък за можене и неможене - винаги има какво да се научи. И аз не съм направила кой знае колко торти, НО ми доставя страшно удоволствие и ме зарежда с много енергия.

# 117
  • Мнения: 264
Рая  Hug Hug Hug . Имаш пълната ми подкрепа и всичката ми положителна енергия. А ти самата имаш много рачешки инат, така че скачай в най-непредвидима за лошото посока, та да не може да те достигне.

# 118
  • Мнения: 1 173
Дами , благодаря за подкрепата ... аз къде се отплеснах и ви отнех емоцията при откриването на новото Предизвикателство .
 ( по принцип не се вкарвам в сценарии ... просто се надявам че е по-малкото зло)

 Tattit , Дими - благодаря ви че поехте Предизвикателството и го осъществихте   bouquet

# 119
  • Мнения: 3 861
Райче, не знам какво става с теб, но съм сигурна, че ще го преодолееш! ще си поговоря с онзи горе по въпроса.
Хайде чакам те с нетърпение. За мен ще е чест да си имам дружка като теб на датата!!!

Утре ще съм готова и пускам снимките!

Общи условия

Активация на акаунт