Седем часа разлика - новият български сериал по БТВ /2/

  • 41 365
  • 747
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 52
на мен не ми е ясно защо Таня не уволни веднага Гончев. А дава вид, че като нищо ще го махне
сигурно, защото знае много, тя го е допуснала да е наясно с парите й, офшорките, има пълномощно .. струва ми се странно, че му е гласувала такова доверие
И на мен ми е странно,той няма визия за бодигард първо.Дори Роки го изблъска от вратата и той не направи повече нищо.В средите в които движи Стоева и трябва по-внушителна охрана според мен.Гончев ми прилича на палячо.

# 376
  • Мнения: 183
За Гончев
....И на мен ми е странно,той няма визия за бодигард първо.Дори Роки го изблъска от вратата и той не направи повече нищо.В средите в които движи Стоева и трябва по-внушителна охрана според мен.Гончев ми прилича на палячо.
Абе хора, Стоева е съдийка - не е бизнесмен от тъмните среди, за да я пазят яки момчета бодигардове. Гончев съвсем й отива - има приличен външен вид, за да й е асистент в съда. А я си представете да се беше превъплатил в нейн асистент Митьо Крика  Joy  Joy  Joy

Както и да е, явно Стоева не си е представяла, че нещо я заплашва, иначе може би щеше да е взела мерки да предпази себе си и дъщеря си.
Обаче все още остава недомислие, как в такъв скъп блок няма денонощна и качествена охрана. най-малкото една камера на входа... В най-обикновени домове има алармени системи, СОТ, паник бутони - а тук, никой не си заключва вратата, няма охрана ....

# 377
  • Мнения: 183
А не допускате ли версията поръчителя на побоя/изнасилването да е Милото за да нанесе удар над сина на журналистката? Изпълнителите са просто проследили Тео до дома на Мая, без изобщо да знаят коя е тя в случая.

Не ми се връзва нещо и съм сигурна, че подсказката е някъде там - защо Тео е по-леко пострадалият, само заради това, че е мъж и жилав ли???

Глупости - Таня каза на Милото, че са пребили Мая и Тео, и той се кълнеше, че нищо не знае и че не е организирал нищо. После наистина търсеше сметка на сина си, дали той има нещо общо с това. Как може такава реакция, ако той е поръчал нещо да се случи на Тео.
Абсурд!

# 378
  • Мнения: 5 278
Само запис, че отскоро следя сериала и много ми интересно дали сте коментирали с кого в реалния живот свързват героите. Ще чета назад като имам време Simple Smile

# 379
  • Мнения: 52
За Гончев
....И на мен ми е странно,той няма визия за бодигард първо.Дори Роки го изблъска от вратата и той не направи повече нищо.В средите в които движи Стоева и трябва по-внушителна охрана според мен.Гончев ми прилича на палячо.
Абе хора, Стоева е съдийка - не е бизнесмен от тъмните среди, за да я пазят яки момчета бодигардове.

А това,че си има работа с хора от тъмните среди малко ли е?И как да не е сред тях,като още в първа серия каза на Милото,че ще иска сума с 6 нули?Това светло ли ти се вижда?А че изпрати Гончев да преведе 100 000 $/които едва ли са и последните/,все едно ,че го праща да и купи кафе и цигари?Да не би да ги е заделяла от заплатата си?

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 11:27 от lina

# 380
  • Мнения: 183
Добре, Лина, права си, ама хич няма да и отива сътрудникът й - в ролята на секретарка на денонощно разположение, да е някой мускулест мъжага. Гончев си е таман като визия за ролята. Може би й трябваше един шофьор- як бодигард, ама после как ще твърди, че няма нищо общо с Милото и други такива и че не е подкупна и т.н. Ясно е, че за имиджа се искат жертви и тя си е жертвала сигурността, но може би, защото не подозира, че някой може да я заплашва.

А това, че не си е осигурила охрана вкъщи, както трябва, е голям пропуск по мое мнение на сценаристите. Ама иначе нямаше да й се случат такива неща вкъщи, а може би щеше да има екшън по улиците...

# 381
  • Мнения: 1 211
Хора Милото няма абсолютно никакъв интерес да пребива Мая и Тео. Това само ще му навреди в отношенията със Стоева. Също нямаше и интерес да гърми на Иванов колата, защото всички го подозират за предишният прокурор. Според мен някой с противоположни на неговите интереси му мъти водата!

# 382
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Един съдия с бодигардове не би се приел добре в юридическите среди и би се компрометирал пред обществото. Помислете защо в реалността няма съдии с охрана /като изключим такива, срещу които има директни заплахи и когато се иска охрана от МВР/, като знаем каква е корупцията и колко са навързани.
 Да ходиш навсякъде с горили е все едно публично да признаеш, че имаш връзки с престъпния свят.

# 383
  • Мнения: 52
elica2009,вселена,съгласна съм с вас.Но това изигра лоша услуга на Мая,това имах впредвид.

# 384
  • Мнения: 198
За Гончев
....И на мен ми е странно,той няма визия за бодигард първо.Дори Роки го изблъска от вратата и той не направи повече нищо.В средите в които движи Стоева и трябва по-внушителна охрана според мен.Гончев ми прилича на палячо.
Абе хора, Стоева е съдийка - не е бизнесмен от тъмните среди, за да я пазят яки момчета бодигардове.

А това,че си има работа с хора от тъмните среди малко ли е?И как да не е сред тях,като още в първа серия каза на Милото,че ще иска сума с 6 нули?Това светло ли ти се вижда?А че изпрати Гончев да преведе 100 000 $/които едва ли са и последните/,все едно ,че го праща да и купи кафе и цигари?Да не би да ги е заделяла от заплатата си?


В ежедневния живот Стоева има нужда от лакей и асистент който все пак да чатка и от пари и т.н. А тя има зад гърба си Милото, защо да движи с охрана. Нейните сделки изглежда са главно с него, тоест тя няма кой знае от какво да се бои.

# 385
  • Мнения: 339
Запис и от мен. Харесва ми сериала, но подкрепям  и аз че Ню Йоркската част тъпее и скучее. Тези хора само по баровете ли висят се чудя.

# 386
  • Мнения: 3 993
И аз мисля като @Mia.
Човек за да си наеме физическа охрана, трябва да чувства живота си потенциално застрашен, да си дава сметка, че има врагове, които са готови да му посегнат физически, да получава/е получавал заплахи и т.н. На мен Таня Стоева не ми се връзва като образ в този калъп. Виж, Милото е точно такъв и затова се движи с охрана. Гончев е личен асистент таман като за нея, послушен и безропотен.

на мен не ми е ясно защо Таня не уволни веднага Гончев. А дава вид, че като нищо ще го махне
сигурно, защото знае много, тя го е допуснала да е наясно с парите й, офшорките, има пълномощно .. струва ми се странно, че му е гласувала такова доверие

Защо да го уволни, има му доверие, не го подозира, че нарочно е оставил Мая сама. Пък и да го уволни и друг да наеме, няма гаранция, че ще е по-съвестен. Нито, че поръчителят на побоя нямаше да го осъществи на друго място и по друго време. В смисъл, каквото има да става, ще става.
А за доверието, нали все на някого трябва да има някакво доверие. За да има време и енергия тя самата да се отдаде на делата си, на приоритетите си, има нужда от помощ, нали живее сама.

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 789
И аз мисля, че не е Роки. първо много ме съмняваше, но наистина - щеше Тео да пострада повече. А всъщност кой е знаел, че тогава Таня няма да си е в тях и Мая ще е сама /или както се очакваше със слабичкия Гончев/? Ами мъжа с когото беше тя? Не че стана ясно той какъв е, де...
Айде да разнищват случката по-бързо, че ще си изпотрошим клавиатурите от писане....  Simple Smile

# 388
  • Мнения: 0
Еееее не, ще ме скъсате от смях! Как да няма нужда от охрана Стоева и не се чувствала застрашена. Ама какви зрители сте вие, съвсем вече приемате да ви правят на будали. Киното го има от 120 години и още хиляди години литература и театър. Все едно никога нищо не сте чели и гледали.

Още в първи епизод дадоха как Стоева ходи с ПИСТОЛЕТ в чантата си. Тя е адвокат на най-маститата мутра. Т.е. обясниха ни как тази жена е готова във всеки момент да се защитава, защото знае с какво е забъркана. Вози дъщеря си с шофьор - защо? За нейна сигурност.

Това, че влезнаха в дома й, като че ли влизат в дома на Кънчо от Младост. Това, че тя разчита на някакъв /поне до момента е такъв/ сульо да пази дъщеря й. Това не ви ли се струва смешно и слабо измислено. А това, че дъщерята с две думи убеди Гончев (олелелееее кой идиот му измисли името???) да я остави. Ами Роки, който с две думи убеди МЕГА мутрите да го пуснат, въпреки заповедта на Милото. А Тео, който "удобно" издрънка всичко пред наркоманчето, въпреки, че знае къде и на кой ще го разкаже после.

И всичко стана толкова удобно, че да може видиш ли Стоева и Милото да влезнат в конфликт. Айде моля ви се.

Сега ако обърнат Стоева срещу Милото ще е поредната глупост. Цял живот тя е с него, знае много добре на какво е способен, знае много добре и тя в какво се замесва, така че ако и пука за дъщеря й, отдавна да я е пратила в чужбина или да я държи настрана от неговите хора.

Значи ако Роки и Мая са имали връзка за Стоева не е било проблем ТАКА ЛИ? Че Роки е бандитче и дилърче - не е било проблем. Обаче е голям проблем да има връзка със свястното момче Тео. Голяма дупка е това. И сега изведнъж Стоева да е срещу Милото защото дъщеря й е пострадала? ами че тя можеше да пострада във всеки един момент от живота си досега заради "бизнеса" и връзките на майка й с подземния свят.

Още нещо не мога да преглътна. Този Иванов какъв го играе??? Е не може 7 епизода и още да не знаем какво иска и за какво се бори.

Сега за цвят се намесва и дядото от ДС - хаха, тука вече се оляха!!! Поне да бяха изнасилили Тео, че да се намесва. Какво общо има дядото от ДС с едно такова престъпление като боя над младите? С какво ще помогне?

От там нататък дупка до дупка. Тая история в Америка си е все още твърде зле.

А как ме дразни, че се опитват всеки с всеки да намесят...

# 389
  • Мнения: 198
Я по-спокойно. Това е сериал, български...каква литература от хиляди години, какъв театър. Посочи ми една българска съдийка с охрана, моля.

Общи условия

Активация на акаунт