Седем часа разлика - новият български сериал по БТВ /2/

  • 41 364
  • 747
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 993
Здравейте почитатели на "Седем часа разлика",
Някой сеща ли се за сцената в първи епизод, когато по обяд Милото и Стоева
бяха в заведението на Милото. Уговаряха сделка помежду си. Той предложи
на Стоева апартамент, но тя му поиска 1000 000. Когато тя си тръгна от заведението
Милото написа нещо на някаква хартия, може би беше салфетка. Какво написа той?

Написа ИВАН ИВАНОВ  Laughing

Мисля, че не каза 1 млн, а нещо с 6 нули, което може и 9 млн да значи.... все пак!

Сигурна ли си? Аз уж гледах внимателно сцената и ми направи впечатление, че не се назова конкретна цифра... newsm78 Таня каза на Милото, че този път не ще никакви апартаменти, а кеш, много кеш.

# 406
  • София
  • Мнения: 2 521
Здравейте почитатели на "Седем часа разлика",
Някой сеща ли се за сцената в първи епизод, когато по обяд Милото и Стоева
бяха в заведението на Милото. Уговаряха сделка помежду си. Той предложи
на Стоева апартамент, но тя му поиска 1000 000. Когато тя си тръгна от заведението
Милото написа нещо на някаква хартия, може би беше салфетка. Какво написа той?

Написа ИВАН ИВАНОВ  Laughing

Мисля, че не каза 1 млн, а нещо с 6 нули, което може и 9 млн да значи.... все пак!

Сигурна ли си? Аз уж гледах внимателно сцената и ми направи впечатление, че не се назова конкретна цифра... newsm78 Таня каза на Милото, че този път не ще никакви апартаменти, а кеш, много кеш.
Сега като ме питаш, не съм много сигурна дали е тази сцена точно, но това с нулите да не е от друга сцена? newsm78 Говореше се нещо, че не иска апартаменти в неясно бъдеще а нещо с много нули.....

# 407
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ето я статията за Калин Сърменов, много приятна: http://www.monitor.bg/article?id=308191
Сигурна съм, че ще бъде интересен събеседник на Росен Петров в неделя.

Чудесна статия. Благодаря!   bouquet

Със сигурност ще е интересен събеседник, адски е интелигентен. Нещо, което не мога да кажа за Росен, когото също познавам /много по-отблизо от Калин/ и затова и не гледам предаването му. Но този път ще се прежаля заради Калин.  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=vuERUssr1CI Минута 37. Таня казва, че иска този път кеш. Ако си слага главата в торбата да знае защо, ама защо с 6 нули отзад.

Последна редакция: ср, 12 окт 2011, 11:40 от smileys

# 408
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте почитатели на "Седем часа разлика",
Някой сеща ли се за сцената в първи епизод, когато по обяд Милото и Стоева
бяха в заведението на Милото. Уговаряха сделка помежду си. Той предложи
на Стоева апартамент, но тя му поиска 1000 000. Когато тя си тръгна от заведението
Милото написа нещо на някаква хартия, може би беше салфетка. Какво написа той?

Написа ИВАН ИВАНОВ  Laughing

Мисля, че не каза 1 млн, а нещо с 6 нули, което може и 9 млн да значи.... все пак!

Сигурна ли си? Аз уж гледах внимателно сцената и ми направи впечатление, че не се назова конкретна цифра... newsm78 Таня каза на Милото, че този път не ще никакви апартаменти, а кеш, много кеш.
Сега като ме питаш, не съм много сигурна дали е тази сцена точно, но това с нулите да не е от друга сцена? newsm78 Говореше се нещо, че не иска апартаменти в неясно бъдеще а нещо с много нули.....
- Щом ще си слагам главата в торбата, искам да знам защо, ама защо със 6 нули отзад. Точно това е репликата на Таня имено в разговора тя да поеме делото. Преди това казва, че не иска къщички, а кеш. Справка- около 37 минута.

# 409
  • София
  • Мнения: 746
smileys ,искрено ти завиждам  за познанства ти Wink Аз познавам Владо от Контрол bowuu

# 410
  • Испания
  • Мнения: 37 503
smileys ,искрено ти завиждам  за познанства ти Wink Аз познавам Владо от Контрол bowuu

Това беше част от работата ми. Имам много известни приятели. Много от тях са страхотни хора - нещо, което се проявява във всекидневното общуване с тях. Медийният им образ няма нищо общо с действителността. И слава Богу!

# 411
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Хора Милото няма абсолютно никакъв интерес да пребива Мая и Тео. Това само ще му навреди в отношенията със Стоева. Също нямаше и интерес да гърми на Иванов колата, защото всички го подозират за предишният прокурор. Според мен някой с противоположни на неговите интереси му мъти водата!

И аз мисля че предстои да видим нов играч на сцената.Още го държат в сянка за да гадаем кой кого ще прецака.

smileys ,последният ти пост ми връща вярата в човечноста донякъде.

# 412
  • Мнения: 8 526
. Нещо, което не мога да кажа за Росен, когото също познавам /много по-отблизо от Калин/ и затова и не гледам предаването му. Но този път ще се прежаля заради Калин.  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=vuERUssr1CI Минута 37. Таня казва, че иска този път кеш. Ако си слага главата в торбата да знае защо, ама защо с 6 нули отзад.
А аз много харесвам Росен намирам ,че е доста интелигентен и начетен.Слави доста загуби след като той го напусна и това си личи много

# 413
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А аз много харесвам Росен намирам ,че е доста интелигентен и начетен.Слави доста загуби след като той го напусна и това си личи много

Всеки има право на мнение. Моето е напълно противоположно.


smileys ,последният ти пост ми връща вярата в човечноста донякъде.

Много от популярните лица са с нежни души, състрадателни сърца и Човеци, но слагат преграда между себе си и публиката, защото наистина животът им се превръща в ад, след като се прибави известността.

Извинете ме всички за спама. Приключвам от моя страна темата за личности извън сериала.

С нетърпение чакам следващия епизод и не се тормозя с догадки.  Simple Smile

# 414
  • Мнения: 8 526
Ти си изразила твоето ,след теб съм написала моето,така ,че не виждам защо си написала последното,че всеки има право на мнение ,нали това правим тук,изразяваме позиции и мнения,разбрах ,че си на противоположната страна,няма лош Peaceо

# 415
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
В пресата сред актьорите с главни роли беше споменат Ники Сотиров.  Simple Smile

# 416
  • Испания
  • Мнения: 37 503
В пресата сред актьорите с главни роли беше споменат Ники Сотиров.  Simple Smile

И аз прочетох някъде името му. Може би, тепърва предстои да се появи. Много ще се радвам, ако това стане.

# 417
  • Мнения: 3 993
Еее, smileys, ти бая известен народ познаваш отблизо Simple Smile. Разкажи още нещо за някой участник в сериала, ако познаваш друг лично, де.

Значи Таня Стоева ще иска милион(и) от Милото. Не съм сигурна, че е реалистично, но пък няма подробности за проекта му колко ще е мащабен, колко ще е скъп. И все пак това е България, малък пазар, ограничени възможности за инвестиране.  Confused Но и няма да се учудя, ако в корумпираната ни съдебна система боравят с такива цифри.  Mr. Green

# 418
  • София
  • Мнения: 2 901
Сега като гледахме "Столичани в повече" мернахме снимката на дядо Радул, дето сега актьорът играе ролята на собственика на Хоремаг-а, и мъжът ми вика: Абе той побърза да умре в "Столичаните", че да започне навреме снимките в "7 часа"!  Joy

# 419
  • Мнения: 21
Аз пък като цяло не харесвам Ники Сотиров и нямам желание да го гледам, но току виж му дали интересна роля и взел, че ми стане симпатичен...

Общи условия

Активация на акаунт