Седем часа разлика - новият български сериал по БТВ /2/

  • 41 387
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 334
Тая Ваня Цветкова е невероятна! Днес си свалих епизода, че не успях да гледам вчера, хареса ми. Симеон Лютаков е много привлекателен мъж. С всеки епизод все повече ми харесва. И аз мисля, че Васко, може би, е тайнствения мъж от миналото на Аги. Сега ми е интересно колко време ще бъде корава Таня, преди да се размекне в ръцете на Иван. Също и какво ще каже Нина, като разбере в кой се блъсна Simple Smile

# 691
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
O, да, определено. Ваня Цветкова и Симеон Лютаков са страхотни.
Само дето ми е малко трудно да ги възприема като двойка ....  Thinking

# 692
  • Мнения: 5 462
Финала на сериала е на 20 ноември/някой беше питал по напред/ .

# 693
  • Мнения: 2 176
Финала на сериала е на 20 ноември/някой беше питал по напред/ .

На първия сезон или?

# 694
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Може би техния треньор, който се мерна няколко пъти само, но е познат и на Стефанакови...
Peace Там ще има големи изненади.

И аз бях писала такова преди време.

Така и не мога да харесам Тео. Трябваше да изберат по-мъжко момче, макар че нямаше да му тича да се разправя с актьорство, и подобни.

Таня не мога да разбера как може да се изчака солидни доказателства за вината на Роки. Прекалено бързо го предаде Милото.

# 695
  • Мнения: 2 172
Сега ми е интересно колко време ще бъде корава Таня, преди да се размекне в ръцете на Иван.

Ако питаш мен направо се беше размекнала/както беше подпийнала и уязвима/,но звънна Милото и обърка всичко  ooooh!

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Финала на сериала е на 20 ноември/някой беше питал по напред/ .

Сериозно? Много бързо бе  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 2 172
Финала на сериала е на 20 ноември/някой беше питал по напред/ .

Сериозно? Много бързо бе  Mr. Green

Това на първи сезон или по принцип  Thinking

# 698
  • Мнения: 0
Може би техния треньор, който се мерна няколко пъти само, но е познат и на Стефанакови...
Peace Там ще има големи изненади.

И аз бях писала такова преди време.

Така и не мога да харесам Тео. Трябваше да изберат по-мъжко момче, макар че нямаше да му тича да се разправя с актьорство, и подобни.

Таня не мога да разбера как може да се изчака солидни доказателства за вината на Роки. Прекалено бързо го предаде Милото.

Е, изгледах епизодите на пет-шест пъти! малко по-добри са, признавам. може би заради емоционалният заряд. макар, че това мълчание на Мая ми е прекалено неестествено. Чак пък да не може да реагира, като й казват, че трябва да замине.

Това "анонимно" заминаване беше пълна фантасмагория. УЖ анонимно пък ей така си се размотава на летището, че чак се размина с Нина. Мнооогооо фалшиво. и това, че отива при Боян също много ме дразни. Можеше да отиде в Америка и Боян да я намери.

Таня и Иван... ми няма химия. не разбирам, той защо я харесва и флиртува с нея? Въобще, добре играят двамата, ама действията им са едни нелогични. Него продължават да го дават много малко. Мислех, че ще има някакво обяснение, Таня как така рязко без доказателства, че е Роки, реши да се изправи срещу Милото?

най- ме е яд, че можеше някакво развитие да има поне по изнасилването.

Нищо де, по- добре става, но не го чакам с нетърпение, което си е факт!

# 699
  • София
  • Мнения: 5 334
Финала на сериала е на 20 ноември/някой беше питал по напред/ .

Сериозно? Много бързо бе  Mr. Green

Това на първи сезон или по принцип  Thinking
Ееее, стига, бе... Ха дано "Стъклен дом" да почне, че 1 месец в чужбина без сериал - то си е за полудяване. ooooh! hahaha
Впрочем, мен "Седем часа разлика" наистина успя да ме грабне - още от първа серия. Другите български сериали впоследствие ги възприемах (като първи е именно "Стъклен дом" Flutter).

# 700
  • Мнения: 1 211
Нещо за Лютаков.
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1085424

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 20:05 от Malko_Slance

# 701
  • Мнения: 1 334
Аз като ги гледах тия "Стефанакови" в Тази сутрин хептем се отвратих от тях. Не им знам истинските имена и няма да ги използвам. Имах някакви симпатии към Тео, но актьора, толкова залюхан и задръстен ми се вижда. Тоя където играе бащата си е същия смотаняк, а майката още повече. Ужас!

# 702
  • Мнения: 2 592
Онзи ден даваха за хейтърите по форумите, които скрити зад анонимността обиждат актьорите и изобщо известни личности. Ами грозно е, все пак и те са хора, които си имат семейства и приятели  Naughty
Нужно ли е да се ползват обиди като "смотаняк" за реален човек, който не познаваш?

# 703
  • София
  • Мнения: 2 901
Страхотна игра на Ваня Цветкова! Уникална просто! Това изпълнение беше най-качествената емоция в целия сериал до тук – и като сценарий е страхотно силна сцена, и като игра перфектна! Бърсах сълзи, срам не срам си признавам…

Образът на Распутин нещо взе да издиша. Вече се чудя той с какво се занимава… От къде ги вади парите, които раздава, за ад му задлъжняват хората, след като с наркотици не се занимава, от бар прави чайна и пр. И с тия руски изпълнения е много тъпо – клише голямо. Това американците го правят в техните филми – руснаците все говорят развален английски с много типичен акцент (а, нашата Алеся е таман!), руска музика се слуша в пристъпи на фанатизъм, и пр.

Как така можеш да влезеш в програмата за защита на свидетели така лесно?! Свидетел по кое дело ще е Майчето? По нейното ли? Дето няма следствие по него, официално! Да пратиш детето си за смяна на обстановката при брат си в Америка – ок, но да й смениш личността и да я пратиш там – е, моля ви!

Стефанакова в онази серия ми беше много смешна – звъни се на вратата и тя поглежда мъжа си учудено „чакаш ли някого?”, после само се пресегна и отвори! Възпитание ли е това?

И сега какво – „хлебарката” Аги от Хоремага ще се окаже бившето гадже на Васко от София? Егати сапунката…

В този ред на мисли, не ви ли се струва адски неподходящо интрото на всяка серия – тая сладникава музика, тип „романтична комедия” с елементи на „болница на края на града” – всички актьори са едни усмихнати, щастливи… Боже!

# 704
  • София
  • Мнения: 2 901
Ако се съмнявате, че Иванов е бил човекът с маската, огледайте сцената пак и вижте колко е висок съответният човек, Иванов го раздава бая висок, не може да се сбърка. Въпреки че, как може да е той, с тази зелена коса…. хахахаха

И още, при условие, че все по 2 серии дават, не трябва ли втората серия от всяка двойка да е четното число, онзи ден гледах, че са качили в нета 6-7, 8-9 епизод, та се озадачих.

Общи условия

Активация на акаунт