Оригинален подарък за жена

  • 29 180
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Незнам дали свекърва ти харесва такива неща, но може да разгледаш тук: http://www.facebook.com/pages/%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%B2%D0% … 8/116264675103806

# 16
  • Мнения: 45
Незнам дали свекърва ти харесва такива неща, но може да разгледаш тук: http://www.facebook.com/pages/%D0%A0%D0%B8%D1%81%D1%83%D0%B2%D0% … 8/116264675103806

Това е голям боклук. Sick Ни е да го ползваш, ни е да го хвърлиш че някой пари е давал.

# 17
  • Мнения: 0
Въпрос на вкус!

# 18
  • Мнения: 0
Мисля,че е хубаво за подарък да се избере предмет в,които има някаква естетика...... Да е направено на ръка а не на конвеер.Може би бижу или нещо красиво за дома.

# 19
  • Мнения: 0
Тук има интересни идейки за подаръци.Когато идвам в България вече знам,какво ще купя на моите германски приятели  Hug Благодаря за информацията!

# 20
  • Мнения: 1 422
Аз като абсолютен враг на всякакви суверини и прахосъбирачки подарявам на жените около мене вази, рамки за снимки луксозни (ако знам, че са като мене и слагат снимки в рамки), бижута (само на най-близките ми, защото вкусът трудно се нацелва) и етерично-маслена козметика. Истината е, че за последното с повечето ми приятелки пазаруваме от едно място и затова знам на какво ще се зарадват, защото сме го обсъждали.

# 21
  • Мнения: 0
Темата е интересна.Дайте още предложения?

# 22
  • Мнения: 35
Според мен подаръка трябва да е личен.  Peace Скъп крем за лице, парфюм, спа уикенд, дрешка. Ако сте повече хора съдомиялна ,сушилня, матрак. Може да и организирате екскурзия да някъде, където е искала да отиде. Хубав подарък според мен  е и колажи със снимки,чаша с най-добрата мама, баба и т.н

# 23
  • Мнения: 1
Миналата година , за РД на свекървата й подарихме рисуван портрет по сминка на нея и свекъра . Избрахме естествено сминка , къдоти и двамата са излезнали чудесно . В момента картината е над леглото им Simple Smile))), много й хареса

# 24
  • София
  • Мнения: 409
Миналата година , за РД на свекървата й подарихме рисуван портрет по сминка на нея и свекъра . Избрахме естествено сминка , къдоти и двамата са излезнали чудесно . В момента картината е над леглото им Simple Smile))), много й хареса

Би ли споделила повече подробности - къде направиха портрета и каква техника се използва в случая(акварел, графика, пастел, масло...). Моите родители имат скоро годишнина от сватбата и идеята за такава картина ми се струва подходяща.

# 25
  • Мнения: 1
Моето предложение е СОБСТВЕН ПАРФЮМ с името на жената! Тази тема е наистина интересна! Благодарение на най-новата и огромна иновация в света на парфюмите вече всеки може да си направи собствен индивидуален аромат и да избере дизайна, името, лого, опаковката на парфюма.
И за подарък е много подходящо, такъв парфюм създадох и подарих на моята майка. Вече половин година се хвали насам и натам и парфюмът я съпровожда навсякъде. А на гърба на кутията можеш да сложиш пожелание, както и създателя на парфюма вместо отделна поздравителна картичка.
Идеята е много оригинална. Ако някой иска да направи подарък или парфюм за себе си може да се свържи с мен за допълнителна информация. Въпросната машина е в Германия и парфюмът идва при нас до 7-10 дни. А цената му за някои е висока, за мен е ниска - 50 мл парфюм /а не тоалетна вода/ за 81 лв.   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 422
Собствен парфюм можеш да си направиш при добро познаване на етеричните масла и сам. Има си правила за създаване на етеричномаслена смес на спиртна или на маслена основа, но трябва да се отчете, че престоява 3 месеца при ежедневно разклащане преди да са изкристализирали нотките.

# 27
  • Мнения: 1
Миналата година , за РД на свекървата й подарихме рисуван портрет по сминка на нея и свекъра . Избрахме естествено сминка , къдоти и двамата са излезнали чудесно . В момента картината е над леглото им Simple Smile))), много й хареса

Би ли споделила повече подробности - къде направиха портрета и каква техника се използва в случая(акварел, графика, пастел, масло...). Моите родители имат скоро годишнина от сватбата и идеята за такава картина ми се струва подходяща.


Идеята , ни хрумна от факта , че свекървата си държеше в една от стаите портерети ( черно-бели снимки ) , на нейните родители и на родителите на свекъра. Рещихме , че ще е добро продължение . Затова и картината е чрно -бяла  и почти изглежда като снимка. Прави я един приятел , който учеше в академията , може би му помогнаха малко , но не съм сигурна.

# 28
  • Мнения: 1 422
Стискам палци за картината. Много е важно да изберете добър портретист. Просто добър художник, дори отличен, не е достатъчно, защото успешното рисуване на портрети от снимка е много специфична способност. Вариант също е стилизирано пресъздаване на образите, в което художникът да вложи творчески идеи като запази аналогиите с двойката, но тогава се отдалечаваме от черно-бялото наподобяване. Моята майка така има една картина от бившия ми мъж, която всички като я видят на мига казват, че е мой портрет, макар оригинално просто да беше нежно лице на мечтателна жена, което тя си поръча след една друга картина за клиент, която хареса. Просто стилът много й допадна. Явно авторът обаче къде волно къде неволно  е нарисувал мене  Embarassed

# 29
  • София
  • Мнения: 923
включвам се и аз с едно питане, за да не пускам нова тема, шефката ни напуска работа и искаме да я изненадаме с подарък, но не знаем какво да и купим, искаме да е нещо хем практично хем да и остане за спомен някакви идеи  newsm78 Peace

Общи условия

Активация на акаунт