Име на момиче или момче с буквата О - Моля дайте предложение

  • 12 790
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 002
Орели/Орелиен. Но звучат потресаващо, изписани на кирилица.

Оливия ми е много любимо женско. Мъжко с О някое да ми е много любимо нямам.
Оля харесвам също, не Олга.

# 46
  • Мнения: 10 547
Ох, с тази Оливия... Така казват на олиото из разни части на софийско. И днес купувах оливия от Лидл.  Mr. Green

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 14 099
Орелия. В "Наистина любов" така се казваше една от героините - тази, която беше мадамата на Колин Фърт.

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 372
Това е една от най-неблагодатните букви,с която хубаво име почти няма.За момче единственото приемливо е Огнян,а за момиче-Оливия,Огняна.Орлин е ужасно име,Олга и Олег също.А останалите предложени имена са ми някак абсурдни Laughing.
На пък О! Шипка звучи някак патриотично и гордо Flutter Laughing.Дори може да се запази и удивителният знак,със сигурност името може да претендира за уникалност и ще бъде единственото такова Laughing.
А сега сериозно-ако не ти харесва нито едно име от тези,напълно ще те разбера,просто изберете друга буква от азбуката,а уважението към дядото го засвидетелствайте по друг начин-внимание,любов,чести посещения. Wink

# 49
  • Мнения: X
Да добавя Одри...В Украйна съм срещала често Олександра.

# 50
  • Мнения: 399
Имам братовчедка Омелия - много нежно и приказно име! Heart Eyes
Страшно харесвам Оливия и Ореана!  Heart Eyes
Одет и Орлина също ми допадат! Peace
Олга и Оксана -изобщо!
Скоро по една тв срещнах дама,на име Ориел...предполаам,че и за момче става. Rolling Eyes

Орлин,Оливър-да,Олег,Огнян-не.
Омир?  Rolling Eyes Е,к'во не е толкоз кофти...  Laughing
Освалдо? Laughing

# 51
  • Мнения: X
Ама пък, щом дядото се казва О, както твърди авторката, да кръсти детето също О, и толкова. Кратко, запомнящо се, друго О в класа също едва ли ще има.

# 52
  • София
  • Мнения: 291
Одисей.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Ама пък, щом дядото се казва О, както твърди авторката, да кръсти детето също О, и толкова. Кратко, запомнящо се, друго О в класа също едва ли ще има.

Определено ще е по- добре от останалите предложения  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1
Баща му на съпруга ми се казва Орлин.Дядото от бащина страна се казва Борис,а от майчина Лазар.Но пък съпруга ми е кръстен на дядо си Борис и се казва Борислав.Фамилията ни е Даскалови.Сега вече е сложно Simple Smile  newsm78 smile3529 bishop atwork

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 13:49 от zaikovci

# 55
  • Мнения: 4 555
Сега стана ясно след редакцията.

Последна редакция: вт, 04 окт 2011, 14:13 от Елора

# 56
# 57
  • Мнения: 9 990
Баща му на съпруга ми се казва Орлин.Дядото от бащина страна се казва Борис,а от майчина Лазар.Но пък съпруга ми е кръстен на дядо си Борис и се казва Борислав.Фамилията ни е Даскалови.Сега вече е сложно Simple Smile  newsm78 smile3529 bishop atwork

Орлин Бориславов Даскалов?
Е кое му е сложното?Ако е момче.Ако е момиче-Оля Бориславова Даскалова...Примерно...Щото Орлина не знам дали е име...
Освалдо Бориславов Даскалов звучи потресаващо.

# 58
  • Мнения: 4 555
Аз не мога да разбера кое му е сложното.
Ако ви харесва името Орлин и бебето е момче, кръстете го така. Ако не ви харесва, кръстете го с друго име.
За момиче защо трябва да използвате пак името на дядото?

# 59
  • Мнения: 1 092
Орлин не е чак толкова лошо име. Пред преспективи като Освалдо, Одисей и Орфей направо си е върхът.

Общи условия

Активация на акаунт