убедете ме , моля !

  • 5 756
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 122
Според мен факта че задаваш този въпрос е показател за това че не си готов за тази стъпка.  Когато човек иска истински нещо няма нужда от убеждаване.

Абсолютно съм съгласна!!! Flutter


споделям същото мнение!ти сам трябва да прецениш за какво си готов или не си ,ние просто можем само да се съгласим!ТОВА Е ТВОЯ ЖИВОТ,ЗАЩО ЩЕ ГО ЖИВЕЕШ ПО ПРАВИЛА СЪЗДАДЕНИ ОТ ДРУГ?????ИЛИ НЕЧИЕ МНЕНИЕ ЩЕ ПОВЛИЯЕ НА ТВОЕТО РЕШЕНИЕ? Peace

# 46
Ако сам не си убеден, че го искаш едва ли ние ще успеем да те убедим. Все пак ти ще живееш с тази жена  решението трябва да е твое smile3515

# 47
  • Мнения: 791
 newsm44 Давй не му мисли много.Всеки си има някакви недостатаци.Ако я обичаш се взимайте и това е даваййййййййййййййmarried

# 48
  • Мнения: 3 760
Аз мисля, че трябва да изчакаш.
Да си сигурен, че това е крачката, която ще направиш.
Родителството е голяма отговорност и ако не си готов, когато се случи може да решиш, че не е за теб.
И остава поредната жена да се оправя сама с детете, нали тя го е искала.
Живота с дете, малко или много се променя, и ако не си готов за това, какъв е смисъла.

Ти си познаваш жената, дълбочината и сериозноста на отношенията.
Вземи трезво решение.
Peace
И успех!

# 49
  • Мнения: 5 647
Ако чакаш да дойде идеалния момент никога няма да го направиш, защото такъв момент няма. Винаги ще има нещо, което да те спира, така че действай!!!

# 50
  • Мнения: 625
       Няма как да те убедя,мъжете сте се по-големи пъзльовци.Като гушнен бебока ще решиш,че не можеш да си представиш живота си без него.

# 51
  • Мнения: 2 587
Затвори очи и се гмуркай смело! Послушай сърцето си, на другото му еби мамата!
При мен беше обратното:мъжът ми искаше а аз се двоумях.Послушах сърцето си и не съжалявам.Направи го и ти.

# 52
  • Мнения: 122
 newsm12 ти още ли не си се оженил?ауу smile3505

# 53
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ако се чудиш, значи не ти е дошло времето. Не бързай.



 Peace

# 54
Жените казват едно, а мъжете мислят друго. Ето какво мислят мъжете след брака ( Ще цитирам един познат): "От цялата работа килипир няма, но трябва да мине по редът си". Иначе аз съм женен и съм доволен, а и заради това се ожених, за да съм доволен Simple Smile))

# 55
# 56
  • Мнения: 2 242
Хе че ти сам си се убедил Wink, какво има да чакаш ?!? …дядо господ да слезе от небето и да те чукне по главата Mr. Green. Я не се помайвай в излишни главоблъсканици – затваряй очи, отвори си сърцето и скачай смело….на бас че после ще се чудиш как въобще си се колебал. ….ей ама мъжете сте еднииии…все непрежалими беее Mr. Green Laughing

ПС.И скоро да се похвалиш къкъв печен татко си станал  newsm53 smile3534

# 57
  • Мнения: 23
 smile3506Щом като някой трябва да те уговаря да го направиш...не се обиждай, но си мисля че много добре знаеш отговора

# 58
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Такива крачки задължително се правят със затворени очи. Тръгнеш ли много да мислиш и ще се разубедиш. Което не е лошо, стига след това да не съжаляваш цял живот за пропуснатия шанс. Успех!

# 59
  • Мнения: 2 249
постоянно се чудя как ги изравяте тия стари теми newsm78- като гледам кога е почната темата човека или вече се е оженил или се е раделил с приятелката Crazy Joy

Общи условия

Активация на акаунт