Опасен лигавник!

  • 2 667
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 920
И ние имаме абсолютро същия....и бая сме го дъвкали...но сега заминава право в кофата...обаче защо пише "пластмасата на чесалката".....тя си е по-скоро гума - дали пък няма оригинал и менте лигавник newsm78.


# 16
  • Мнения: 1 210
Ами най-тъпото е че ДИДИС са на пазара от много години и малко или много вече имат някаква репутация. За мен досега баха ОК. Купувала съм внасяни от тях неща.

А такъв подарих на бебочето на една приятелка. Веднага й се обадих, но си представете колко ми е тъпо и кофти. #2gunfire #2gunfire

# 17
  • Мнения: 1 077
упс, поправям се....

аз дълбоко се съмнявам обаче, че всичко минава през истински контрол....хеле пък стоките в китайските еднолевки... гадни бои, пластмаси.... гадни метални сплави....

Последна редакция: пт, 23 дек 2005, 08:59 от belyata

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Katusha, мерси за инфото. Такъв лигавник нямаме, но бях решила да купя, защото много ми го хвалеха.
Е, сега със сигурност няма да го купя Naughty
Ще караме и без него Wink, а за тези производители, дистрибутори и т.н.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 19
  • Мнения: 5 713
Добре 4е не ползваме лигавник.

# 20
  • Мнения: 1 187
И ние сме със същия , но не слонче и слоница , а жирафка  Crazyсъс жирафче .Отдавна го ползваме , но още сега ще го хвърля  Naughty

Същия със жирафите  купих и аз от бебешката борса"Даяна и Ники" в "Х.Димитър". Трябва и там да се направи проверка!!! #Cussing outВече го изхвърлих,благодаря за навременното инфо!

# 21
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Кой знае какви още опасни неща сме давали на децата си, а и продължаваме да даваме. В България качеството на продуктите е под всякаква критика, а и за децата не се мисли за съжаление!

# 22
  • Мнения: 1 259
Благодаря ти за информацията.Мислех да излизам тия дни специално за лигавници,че нашите са ни малки.Поне ще знам да не купувам от тези.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 688
и тези с жирфите ли са опасни и въобще с другите животни по този вид лигавници?

# 24
  • Мнения: 1 737
Ние го имаме с лъвче.
Ще му го заменя с нов такъв - на Бебе Комфорт от магазини Малечко, само че чесалката е кръгче и е посредата, а не в края и повечето са с връзки, а не с лепки. Най-евтиния им е 8 лв., поне марката е отвърдена...

# 25
  • Мнения: 1 555
Мерсииии,  аз точно такъв се бях засили да купя  #Crazy Shocked
Вече и децата започнаха да тровят  #2gunfire #Cussing out Twisted Evil

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 171
и тези с жирфите ли са опасни и въобще с другите животни по този вид лигавници?

Мисля, че всички от този вид на този производител- пише, че само такъв са изследвали, защото предполагат, че наличността е усвоена на пазара вече:?
Аз специално си ги купувах в опаковка по седем май- с различни картинки...

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Леле,ужас.

# 28
  • Мнения: 1 190
Ужас, добре че не съм взела! Скоро ги гледах.

# 29
  • Мнения: 433
Ужас! Ние го имаме същия от миналата година. Имало е дни, чесалката да не е излизала от устата на малкия. Божичко, каква гадост! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт