Седмична тема

  • 1 588
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
И аз съм за,ще бъде интересно. Peace

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Aми...да не ме биете и да не се сърдите, но "Не, излишно е". Аз лично не обичам да чета 18-20 страници със "Здравейте! Днес се събудих с гурел в лявото око" и "Ах, наистина ли! А пък аз - в дясното! Дано се оправим бързо!"....Това е...не обичам отчетни теми и седмични такива, защото са жив чат, но по-тежък за четене и участване... Бих предпочела да имаме ежеседмична (или ежедневна дори) среща в чата на Бг-мамма, където да обсъждаме такива неща.

И аз като Флаш да ви пожелая весели празници!

# 17
  • Мнения: 5 140
Aми...да не ме биете и да не се сърдите, но "Не, излишно е". Аз лично не обичам да чета 18-20 страници със "Здравейте! Днес се събудих с гурел в лявото око" и "Ах, наистина ли! А пък аз - в дясното! Дано се оправим бързо!"....Това е...не обичам отчетни теми и седмични такива, защото са жив чат, но по-тежък за четене и участване... Бих предпочела да имаме ежеседмична (или ежедневна дори) среща в чата на Бг-мамма, където да обсъждаме такива неща.

И аз като Флаш да ви пожелая весели празници!

Бу и ти си права да знаеш  Peace
Аз не се бях замислила. Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 258
Аз пък мислех,че седмична тема означава да се осведомяваме взаимно за предстоящи седмични събития,мероприятия,срещи(т.е. така че информацията да е актуална)

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз пък мислех,че седмична тема означава да се осведомяваме взаимно за предстоящи седмични събития,мероприятия,срещи(т.е. така че информацията да е актуална)
Всъщност не Simple Smile Разходи се, да речем, до "Искам бебе" и виж за какво иде реч в Седмичницата (с добри чувства към пишещите в нея, де)

# 20
  • Мнения: 1 258
Аз пък мислех,че седмична тема означава да се осведомяваме взаимно за предстоящи седмични събития,мероприятия,срещи(т.е. така че информацията да е актуална)
Всъщност не Simple Smile Разходи се, да речем, до "Искам бебе" и виж за какво иде реч в Седмичницата (с добри чувства към пишещите в нея, де)
Е тогава и аз не съм много за такъв тип седмична тема,но нищо не пречи да я направим уникална за този сайт и да бъде по-скоро информативна.Ако се навие някой де.

P.S.Бу,сега виждам.И аз не одобрявам кюфтета без лук.Ха.

# 21
  • Мнения: 2 700
В този ред на мисли и аз не съм за седмична, а по-скоро за информативна. И продължавам с предложенията си

Театър 199, съвместно с тетър Ариел
26 декември (понеделник), 11:30 ч.
ХРАБРИЯТ ШИВАЧ по Братя Грим
съвместно с театър “Aриел”

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
но нищо не пречи да я направим уникална за този сайт и да бъде по-скоро информативна.
А как ще го разбием по градове? Тук пишат майки от цяла България...

# 23
  • Мнения: 2 792
  На мен пък продължава да ми допада идеята, в така тема мога да разкажа как Димана (вчера) я хванах, че е свила 40 стотинки, издебнала е едно хлапе, в книжарницата, докато си е купувало химикал и продавачката е забравила да прибере парите навреме и нашата си ги е взела най-спокойно Rolling Eyes. Днес ще ги върне, от дневната си надница ( 50 стотинки), като я взимам ще мине да се извини.
 Ето разказах я Mr. Green, не върви да пускам цяла тема за "крадлата" Димана, но пък ми се щеше да споделя Rolling Eyes

 

# 24
  • Мнения: 918
Мисля, че такива теми се получават спонтанно, там където хората имат нужда да споделят. Аз лично не харесвам чатовете. Защо не опитаме, ако не е добра идея, тя ще изчезне след време bowuu

# 25
  • Мнения: 704
Същото като Кифлата:
много ми се иска да помрънкам от бавачката на детенце: как вчера, когато са излизали на разходка, Валентина е паднала по стълбите и се е ударила по устата.
И как съм обяснявала, че по стълбите с детето ВИНАГИ слизам ПРЕД него, именно за да няма подобен инцидент Naughty.
В нашия блок няма асансьор, а живеем на четвъртия етаж.
Ами това е Sunglasses.

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не съм участвала в "отчетна" тема и ще опитам.  Grinning
Надявам се да не стане такова, каквото го описва Бу (явно примирила се с женските мустаци, си е намерила нова, по-благородна кауза  newsm51).
Много целувки на Димана - и тя като мен, всичко си казва и после - айде-е-е, глоба... Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
ЗА Peace

# 28
  • Мнения: 3 164
И аз съм "ЗА", като не мисля да досаждам с ежедневни битовизми Peace По-скоро нещо като инфообмен на събития  и мероприятия с развлекателна, учебна или спортна тематика Thinking

# 29
  • Люксония
  • Мнения: 12
"За" и от мене! Идеята ми допада!
Бу, а какво все пак стана с мустаците?!?

Общи условия

Активация на акаунт