СЕПТЕМВРИ´09 - тема 39

  • 32 418
  • 751
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 046
За снимките и аз гледам, че нямам свестни снимки скоро, на Боби най-прясната снимка се оказа целия омазан с крем, от рождения му ден снимките са на другия фотоапарат, а той е далеч....Нищо като стане ще го щракна.

А за томболата - ми кажете си, дали имате желание.

# 241
  • Мнения: 18
Извинявайте за глупавия въпрос:Какво представлява тази томбола,тъй като съм от скоро в темичката и не съм наясно?Simple Smile

# 242
  • Мнения: 1 046
Ами пращат ми имената (тази година може и да не съм аз де, ) си и ги разбърквам и обявявам кой с кого се е паднал и идеята е да се купуват подаръци на децата нещо скромно все пак, слагаме лимит 10-15 лева и си пращаме кой както свари...

# 243
  • Мнения: 100
Здравейте мами!
Кажете, моля с какво лекувате разстройство? Пием вече 4 ден суметролин и ефектът е нулев.

# 244
  • Мнения: 18
Аз давам прахчета Ентерол или оризова вода и помага.

# 245
  • Мнения: 1 046
Суметролим само може да докара такова......Разстройство се лекува с ентерол, смекта, оризова вода, сок от моркови, лечебна хумана. Аз редувам на всеки два часа ентерол и смекта, при тежко състояние може да се даде и ампула гентамицин. Задължително се дават и пробиотици, момичетата тук ползват Биогая, аз само лактофлор - има дъвчащи хапчета, точно като за нашите. Отделно си върви витамин Ц.

# 246
  • София
  • Мнения: 54
Само да добавя към написаното от Надина и Хидрасек, прахчета.  Hug

# 247
  • Мнения: 100
Хидрасек  прахчета са ни предписали, но Ванко повръща от тях. Суметролина също не го прие 2 дни, пак опитахме и спря да повръща от него. Педи каза, че може да проявява и някаква алергия.

Благодаря ви момичета, ще включа и вашите съвети към лечението.  Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 2 316
Аз при разстройство редувам през 3 часа Ентерол и Хидрасек. Лечебна хумана давах при едно силно разстройство, което продължи няколко дни - тогава кажи речи само с това го хранех. От пробиотиците досега съм купувала Био Гая, но понеже полза от нея не съм видяла следващия път ще пробвам нещо друго.

За колажа снимка ще изпратя утре, че днес нямах време да ги разгледам и да си избера.

За коледната томбола съм ЗА, така че който прави списъка направо да ме включва. Grinning.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 504
Ами за разстройството - основно хидрасек последните пъти. Хомеопатичното е podophyllum peltatum 9CH след всяко дрискане по 5 гранулки. Давам ги и двете, обикновено давам и пробиотик  какъвто имам в къщи. Течности - чай от джоджен.
И аз ще участвам в томоболата.
Още не съм дала АБ Thinking Днеска Ангел почти през целия ден беше с 37,5. Свалям само с белладона. Ще видим как ще е през нощта....

# 250
  • Мнения: 1 046
Гари, нормално е да повръща, те не са особено приятни на вкус, ентерола се приема по -добре от децата, а и смектата има по-приятен вкус от хидрасека. Пробвай да разтваряш в много малко вода, точно колкото да напълнеш една пипета от панадол или нурофен и направо го изстрелвай в гърлото.

# 251
  • Мнения: 142
Много помага чай от джоджен  Peace

# 252
  • София
  • Мнения: 1 504
Здравейте мацки!
Ангел от снощи не е вдигал Т. Ама след доста четене излиза, че повечето ангини са бактериални  Thinking или вирусни - ако е вирусна що се изписва АБ?...та ще взема и един секрет да му пусна. АБ не дадох, но ако излезе нещо, ще го почвам..че нали и преди Турция направи пак ангина и нещо хич не ми е читава тази работа Thinking
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4251151 - Бебетата трябвало да спят в леглото на мама. /явно ликн към статията не мога да дам, това е заглавието/ ето една статийка, за всички, който още спят с децата си...има научно оправдание за това хахаха...поне до 4 годишна възраст хахаха...
Другите болни бързо на отчет  Grinning и не болните също....То че времето е хубаво е хубаво, ама малко повече активност  Laughing

Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 14:52 от EmiR

# 253
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Аз съм тук.Времето е супер гадно.От три дни вали и си стоим в къщи.Вчера оставих Алекс на обяд да яде в училището,че много валеше и нямаше как да го взема в 12.30ч  и после пак да го водя в 15ч и да го взимам пак в 17ч.Но май трябваше да си го взема.Там са обядвали някакви макарони с кайма и Алекс цяла вечер повръща. #CrazyДнес е добре,храни се нормално.Нито Т е имал,нито разстройство.Добре,че ще почиват 4 дена та да се оправи напълно. Tired

Това за спането с децата хич не искам и да го чувам.С Алекс спах до 4г9м и ми стига толккова.До сега с Андреа не съм спала и 1 вечер.Тя си спи сама,а  и на мен ми е по-добре.Всеки да си знае леглото. Peace

# 254
  • Мнения: 18
И тук времето е ужасно - депресирващо.Искарахме го Преслав само за малко в колата,ходих да си купя боди с дълъг ръкав и докато ме чакали заспал .Взе си дрямката и в къщи много трудно заспа.Сигурно в Понеделника ще пропуснем яслата,хем да го заведа на котролен и във Вторник пак се почва.Живот и здраве в Събота сме на рожден ден на едно момиченце и се надявам да сме напълно здрави до тогава.Направо вече не ни свърта в къщи,а представям си цяла зима как ще искараме.Само дебне да се отвори вратата и е готов строен,даже ходи и асансьора да вика.Е това е от нас за сега!На всички болнии,по - скорошно оздравяване...   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт