СЕПТЕМВРИ´09 - тема 39

  • 32 418
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 279
Добро утро !!!

ВЕче съм на работа и влезнах да ви видя, няма никой, ама авидях че си имаме две рожденнички - Милена и Ванина Желая Ви здраве, щастие и много любов !!!Весел празник !!!

# 61
  • Мнения: 416
Добро утро!
Честит Рожден Ден на Милена и Ванина!Живи и здрави!  bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
ЧРД на Миленски и Ванина..Живи и здрави, обичани и глезени съпруги!
Нищо интересно....подрехи вчера и аз зимните дрехи, попоръчах малко...но ми трябват още 1 2 якета за Кати..нещо не си харесвам... Thinking

# 63
  • Мнения: 1 046
Лелееее две остаряващи днес  Hug

Честито момичета, с пожелание за много усмивки, много здраве, послушни и здрави деца  bouquet Един весел ден ви пожелавам днес  Hug nbirthday  bigdance2 newsm67  Gift  ura

# 64
  • Мнения: 100
Честито на рожденичките!!! Здрави и щастливи!!!

# 65
  • Мнения: 18
Честито на днешните рожденички!Да са живи и здрави,много щастливи и все така обичани от любимите си хора!Весел празник   bouquet

# 66
  • Мнения: 8
Добър ден!
Честито на двете рожденнички! Да са живи, здрави и много щастливи!

# 67
  • Мнения: 66
ЧРД на Милена и Ванина! Бъдете здрави и само хубави неща да ви се случват -  txtloves Flowers Four Leaf Clover  grinning039 smile3510!!!!

Еми, ти за момиче като не намираш нищо да ти хване окото  Mr. Green.. Аз от два дни обикалям с Ади за ботушки и др. и нищо не ми харесва, а ако ми хареса е на такива цени, че капчици пот ми избиват в тоя студ. ooooh! Днес му взех едни, че ми писна от обикаляне..
Край, аз се предавам - прибирам всички гащи на дълбоко и до лятото не искам да ги виждам. Туй диване не иска да ака в тоалетната и това си е, пищи като че ли го колят, НЕАМ НЕРВИ вече! #Cussing out

# 68
  • Мнения: 91
Здравейте  Grinning
Благодаря на всички за пожеланията Simple Smile На другата рожденничка искам да и пожелая и аз да е много здрава и щастлива в прекрасното мъжко царство което си е заформила. Децата да се разбират и да ги правят много много щастливи. Ние ще се съберем в наще, със родите и тва ще е. Нещо не ми се ходи на заведение с дребното, само да търча подиря му напред назад Tired
Андреа беше сополива тия дни, но сега е пушка, та сигурно утре ще я командировам на ясла  Peace

# 69
  • Мнения: 38
Честит празник на Атракция и Ванина, с пожелание за здраве, сбъднати мечти, споделени чувства!

Преслав вече втори ден спи в яслата. Мисля, че адаптацията върви добре. Тази сутрин приплака, колкото да не е без хич, след това сам подаде ръка  на сестрата и не се чуваше плач от стаята.

# 70
  • Мнения: 2 381
Честит празник на Атракция и Ванина Simple Smile Да сте здрави   bouquet

# 71
  • sofia
  • Мнения: 3 708
Честит Рожден Ден на Ванина и Атракция!!!  bdbaloni
В това мрачно време са ми потънали гемиите нещо...

# 72
  • Мнения: 5 026
Meрси, мерси на всички  Hug

Ванина, жива и здрава    bouquet

# 73
  • София
  • Мнения: 2 316
Привет!
Как така никой ранобудник не се е появил още? Ани..?
Честито на патерица на вчерашните рожденички!  bouquet

Ники май е по-добре, сополите се посгъстиха и не кашля толкова.
Иначе нямам с какво да се похваля. Нещо сме скарани от няколко дни с мъжа ми и не си говорим, та вече започвам да се изнервям. Tired

# 74
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Ето ме и мен,
интернета ми е много слаб и  много трудно ми отваря форума.При нас нищо ново и интересно.Времето за сега е още топло 25-30 градуса.Да изкара така още месец-два,че хич не ми се иска да идва зимата. Tired

Общи условия

Активация на акаунт