Добър гинеколог в Монтана

  • 26 160
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
За savi777 - една приятелка акушерка ми каза че д-р Цветков се мести от 1 юли в нашата болница. Обади му се и ако е така не се разкарвай до Лом.

# 16
  • Мнения: 2
Обадих му се вчера - ТАКА Е. Каза че от 1 юли мога да го търся в Монтанската болница - в Урологията !?!?! Щял да взима още една специалност  bowuu

# 17
  • Мнения: 1
Родих с ОБЕЗБОЛЕНО раждане при д-р Цветков в Лом. Не знам дали ще ми повярвате ... но не осетих НИЩО  Shocked !!! Всеки ден мога да раждам така. Да е жив и здрав доктора

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм чисто нова, прясна, прясна в този сайт. Преди ден научих , че съм бременна- планирано е Grinning . На преглед ще ходя началото на другата седмица. търся си гинеколог за женска консултация.

# 19
  • Мнения: 1
Горещо ти препоръчвам същия д-р Сашо Цветков от болницата в Лом. Много съм доволна от него. Родих при него първото. Сега имах малък проблем с тази бременност, който слава богу той установи веднага и взехме необходимите мерки. Винаги ми обръща нужното внимание и не претупва прегледа.   
Само си запиши предварително час, за да не чакаш. – 0878800666 , 0886449666

# 20
  • Мнения: 1
От известно време се консултирам с д-р Цветков по facebook. Понякога има забавяне на отговорите , но е много удобно. За тези които се интересуват :
Специализирани Гинекологични Кабинети
https://www.facebook.com/gyn.montana

# 21
  • Мнения: 25
Здравейте!Искам да Ви попитам за доц.д-р Ковачев от ВМА гр.София.Вчера на 08.02 2016 год.бях на преглед.Вярно доки обясни всичко но ми каза че би могло да ми се отстранят 2 яйчника,матка,разрез на влагалището,рязане на тънки черва и прочие.Заради,е имам киста на ляв яйчник,голяма е близо 11 см.Моля за друг АГ специалист.Тъй като не съм раждала.Ще бъда благодарна,на всеки решил да ми помогне.

# 22
  • Мнения: 1
Ако си търсите добър гинеколог за диагноза и лечение, препоръчвам с две ръце д-р Сашо Цветков от часната болница на кръговото. Уточнявам, че той се занимава и е на 100% успешен при сложни случаи. След като смених около 1000 гинеколога , източиха ми половината кръв за изследвания , изпих една каруца лекарства , а за парите да не говориме .... и не забременях, той само за три месеца го постигна и сега съм мама  Grinning .Дано Вашият случай да не е такъв , но пък тази информация може да послужи на някой, който има нужда от добър диагностик и хирург. Аз лично си го открих в нета, благодарение на отзивите за него, затова давам и своята заслужена висока оценка.

# 23
  • Мнения: 13
ако има някой от монтана може ли да каже нещо повече за д-р кастрева ?

# 24
  • Мнения: 2
Разбрах че д-р Цветков работи вече в болницата на кръговото"Свети Георги" . Всеки ден ли мога да го намеря там?

# 25
  • Мнения: 4
savi777 - Предварително записване мила  Grinning - 0878800666 и ти дават ден и час.

# 26
  • Мнения: 2
Др Сашо Цветко работи ли с здравната каса?

# 27
  • Мнения: 1 085
Обадих му се вчера - ТАКА Е. Каза че от 1 юли мога да го търся в Монтанската болница - в Урологията !?!?! Щял да взима още една специалност  bowuu

Здравейте,
може ли информация колко време след обаждането горе-долу ви е дал час, че и аз искам да ме прегледа, но да си направя сметка кога да звънна да не съм в цикъл точно тогава когато ми даде часа.
Благодаря предварително! Simple Smile

# 28
  • Мнения: 218
Здравейте! Д-р Сашо Цветков в Монтана в болницата на кръговото като гинеколог или уролог преглежда? Или и двете? До обяд или следобяд? Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт