Ноемврийски бебета - ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН! - тема 14

  • 52 678
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 490
Честито на първите ни рожденици  bouquet

# 16
  • Мнения: 10
Запис и от мен Simple Smile
Нека новата темичка само ни радва,да няма болни дечица и мами и повече слънчеви есенни дни   Nature Sunny
Честито на рожденниците  newsm38

# 17
  • Мнения: 10
Честито на рожденниците този месец! Да са ни живи и здрави, много да ни радват, и да бъдат щастливи!!!

# 18
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Запис и от мен в тази прекрасна темичка. Живи и здрави да са ни всички рожденници. Laughing

# 19
  • Мнения: 610
Разписвам се и тук,в новата темичка.Да ни е честита с настъпването на 1вата ни годинка.
И тук да почерпя за рожденият ден на моето пораснало вече момиче Неси,което днес става на 5год. да ни е жива и здрава и все така добра кака.

Имам и още един повод днес,Дея все повече напредва с крачките и смело се отпуска самичка.

# 20
  • Мнения: 280
Дидка, честит празник на кака Неси и честити ви ходещи крачета   bouquet

Прекрасна торта  Heart Eyes

# 21
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Дидка Честит празник!
Жива и здарав да ти е Неси, и много радост да ви носи и тя и малката проходила вече госпожица!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 490
   Дидка честит празник и честито прохождане на малката принцеса  bigdance2

# 23
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Честит рожден ден на малката вече пораснала госпожица Неси - да е все така лъчезарна, здрава и щастлива!
Дидка тортата е направо - абе що не вземете да ме осиновите с Дъгичка  Embarassed че и тя пуска едни вкуснотии Simple Smile
Честити ви и ходещи крачета Simple Smile
Колко бързо мина времето и докато миналата година се чудехме кое бебче ще е първо и всеки ден се проверявахме коя липсва днес със радост и гордост казваме за техните успехи  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 75
Вчера толкова ми се е спало, че вместо тук съм писала в старата тема. Поправям тази грешка, хем за запис:)
   Честит рожден ден на първите едногодишни ноемврийчета. Да са живи и здравички, много усмихнати! Да са живи и здрави техните мами    bouquet  

Вярно... как се изниза една година бързо и неусетно, изпълнена с много емоции  Аз дали мога да понахалствам да ме включите в списъка в заглавната страница, че нали по-късно се появих...
 

# 25
  • Мнения: 908
Страхотна темичка! Честито на всички празнуващи, да са живи и здрави   bouquet

# 26
  • Мнения: 0
ZDRAVEITE MAM4ETA , BIH ISKALA DA SE PRISUEDINQ KUM VAS ( S DOSTA GOLQMO ZAKUSNENIE) AMA NE6TO MALKO TRUDNO SE ORIENTIRAM Simple Smile
4ESTITO NA VSI4KI ROJDENNICI Simple Smile

# 27
  • Мнения: 154
Дидка, честит ви празник и тук, да ти е жива и здрава Неси   bouquet
Честит празник на първите ни рожденици Simple Smile Малко със закъснение на мама Жирафче   bouquet
Ивче, добре дошла   bouquet (и понеже така и така ще ти направят забележка, пък аз да не изпусна да съм първата Wink -та пиши на кирлица, важно било за форума

# 28
  • Мнения: 0
  Мерси Simple Smile Веднага се поправям Simple Smile

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 21:01 от iv4iii

# 29
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Дидка, честит рожден ден на сладката Неси  Hug Да ви радва и слушка много...ама и вие нея  Simple Smile

iv4iii, добре дошла  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт