X-Factor Bulgaria - Тема 3

  • 33 707
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Ей не знам за озвучаването, но то явно не се отрази на гласовите данни на всепризнатият Васил Найденов, а на някои от нашите участници - да. Simple Smile)))))
Да видим сега как ще се развие вечерта, която започна страшно зареждащо с моята любима песен "Сбогом моя любов".

# 721
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Хайде пак без Васко! Имам чувство, че в нашия формат си правят каквото искат.

Защо ли ми се струва, че държанието на Поли е доста режисирано?  Thinking

Със сигурност е до известна степен - те ги снимат много повече от няколкото секунди, които подават на екрана. Тоест точните реплики, които показват, са подбрани от значително повече материал. Обезателно има някакъв субективизъм, но само човек зад кулисите може да каже точно в каква посока.

Не това имах предвид. Знам как се монтират записи. Става въпрос за промяната в дъжанието й и снощи по време на живото предаване.

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 9 767
Ех, Васил Найденов прекрасен както винаги  Peace Не си чуваше наистина, но професионалист невероятен, справи се отлично.
Имах щастието да присъствам на негов концерт, невероятен е наживо  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 500
Поли много ме изкефи, супер искрени изказвания ...

# 724
  • Мнения: 0
Хайде пак без Васко! Имам чувство, че в нашия формат си правят каквото искат.

Защо ли ми се струва, че държанието на Поли е доста режисирано?  Thinking

Със сигурност е до известна степен - те ги снимат много повече от няколкото секунди, които подават на екрана. Тоест точните реплики, които показват, са подбрани от значително повече материал. Обезателно има някакъв субективизъм, но само човек зад кулисите може да каже точно в каква посока.

Не това имах предвид. Знам как се монтират записи. Става въпрос за промяната в дъжанието й и снощи по време на живото предаване.

Може просто да е поразровило из бгмама коментарите момичето  Flutter

# 725
  • Мнения: 8 556
Да и аз и се зарадвах като каза ,че това лансиране на фалшивото пеене на Стела трябва да спре.Стига с тоя двоен стандарт

# 726
  • София
  • Мнения: 5 658
Александра изглежда като по домашни дрехи. И не само тя. Всички изглеждат като ученици на бригада. Стайлингът отново е интересен Simple Smile

# 727
  • Мнения: X
А аз мисля, че езикът на който говори Джийсън не е измислен от него.Все ми се струва, че съм го чувала и другаде.

Снощи като го слушах, чух доста думи с корени, подобни на думи на латински. Дори и да си го е измислил сам, струва ми се, че е смесил реално съществуващи думи с негови измислици.
Не е ли на египетски?

# 728
  • Мнения: 0
Имам усещането, че Стела започна да се показва от черупката, и се държи малко като тийнейджър. Това ако не е класически пример за системно потисната индивидуалност... Има нещо нездраво около това момиче и то определено не се дължи на самото него.

# 729
  • София
  • Мнения: 747
Ех,Васил Найденов Heart Eyes,може всички участници да си почиват днес,само той да остане да пее Grinning

# 730
  • Мнения: 5 613
Стига бе, Александра на елиминации?

# 731
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Е, не, не мога да повярвам, че Стела я предпочитат пред Сани!

# 732
  • Мнения: 1 952
Това предаване е нагласено.

# 733
  • Мнения: 0
Охооо, това вече е изненада! Изобщо не очаквах това да са останалите за елиминации днес  Shocked

# 734
  • Мнения: 500
УЖАС, УЖАС, УЖАС - нямам думи просто ................. Кой гласува за тая Стела, явно има доста  душевно обременени в тази държава...

Общи условия

Активация на акаунт