"ПЕРЛА" и всичко за Сонгюл и Къванч след нея - тема 72

  • 54 535
  • 770
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 690
lol4e, мерсаж, дарлинг!  Hug Точно това са пътъчките!  newsm44  Enjoy съм отвсякъде!  newsm74

 newsm78 А таз опашка, дето си я изловила в ъгъла, да не е на Кивчовия котарак ???  tooth

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 23:29 от shoppич

# 16
  • Мнения: 5
Vikktory,Shoppич,благодаря за темата Hug Както винаги,изпипана Heart Eyes Heart Eyes

Момичета,мили Перлички,лошо стечение на обстоятелствата в личен план ще ме откъсне за дълго време от темата,но в този си последен пост искам да споделя това,което чувствам Peace

Никога не съм предполагала,че толкова различни и непознати хора,пленени от една магия,могат да превърнат едно виртуално място в островче на забава и наслада.Изключително съм благодарна,че съдбата ме срещна с Вас,че станах част от един отбор,че научих много,че имах интелигентни партньори и се обогатявах  и попивах от Вашите знания и опит.Размислите Ви ,преценки Ви ме караха да мобилизирам умствения си потенциал и аз да имам скромен принос в интерпретацията на видяното и чутото.Всяка една от Вас ще има запазено място в ума и сърцето ми,защото всяка една от Вас бе за мен неизчерпаем и незаменим събеседник.
На тези,които не са в темата и на тези ,които продължават,по азбучен ред искам да кажа   bouquet 

БЛАГОДАРЯ НА:

Vikktory за прекрасните колажи и клипове  newsm10

Дора за емоционалните анализи и ежедневни преговори smile3508

Iitina за интересните четива и толерантността smile3525

Корсикана за споделяне на любовта ни към любимците и отзивчивостта newsm51

Lol4e за действеността , откривателството и духовността   love001

Mimola за ранния прочит на пресата и чувството за хумор smile3508

Naidenova за уравновесеността,щедростта и любовта към МЮ football football

Nevinn за винаги навременното включване и точни преводи Heart Eyes

Pkaneva за информираността  и многостранните интереси smile3529

Tuparowa за свежото  и талантливо международно присъствие  newsm74

Shoppич за детето,което създаде и гледаш с любов,за невероятното стихоплетство newsm51

Мили Перлички,винаги съм се стремяла да бъда открита и свободна в изказа си,да бъда част от Вас,които ме превъзхождахте многократно.Дано съм оставила добър спомен. newsm78

Привързах се към Вас и много,много Ви уважавам,защото за времето,през което бяхме заедно,освен всичко гореизброено,бяхте за мен и част от bg

Искам да завърша с една от многото ценни мисли,които запомних от Вас.

...КОГАТО ОГЪНЯТ ОБИКНЕ ВОДАТА...


Последна редакция: пт, 07 окт 2011, 02:19 от 1957rumi

# 17
  • Мнения: 4 498
Любовта е жива вода. А влюбеният е душа от огън! Светът се върти по друг начин, когато огънят обикне водата.

Руми,надявам се и ти пожелавам всичко ,което те притеснява да отмине и да приключи без поражения.А когато си дойдеш се обади! Peace И благодаря за хубавите думи!   bouquet

А от мен-кафе,поради липса на новини.  Wink

# 18
  • Мнения: 4 498
Това трябва да е старичко,но не съм го виждала досега. newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 690
Добро утро и от мен!  Hug  И мерсаж за кафето със сърцето и курабийките!    newsm51

 newsm44 Докато ровех и аз за новинки около нашите хора, попаднах на тази статийка. Отзив след първата серия на "Съпругите".
Неви, би ли превела в общи линии какво пише, когато имаш време  Hug Звучи ми добре...  Thinking






Румиnewsm51

Последна редакция: сб, 08 окт 2011, 00:30 от shoppич

# 20
  • Мнения: 4 498
Днес е международният ден на УСМИВКАТА Simple Smile


Нека всички да имаме и намираме повече поводи за усмивки и да не забравяме да благодарим за тях! Hug

# 21
  • Мнения: 4 498




iitina,привет! bye

# 22
  • Мнения: 4 498



Мятам нещо много любимо и ви оставям за ден-два. Grinning

# 23
  • Мнения: 282
Добро утро и от мен!  Hug  И мерсаж за кафето със сърцето и курабийките!    newsm51

 newsm44 Докато ровех и аз за новинки около нашите хора, попаднах на тази статийка. Отзив след първата серия на "Съпругите".
Неви, би ли превела в общи линии какво пише, когато имаш време  Hug Звучи ми добре...  Thinking




Всяка вечер гледаме различни сериали, от които дори един е достатъчен за да се разсърдим на живота. Но отчаяните съпруги ни накараха да се усмихнем.  На моменти ни накара да се смеем, на моменти да се натъжим, но ни показа, че всичко става точно така.
Успеха на епизода се дължи на актрисите, които участват и особено на СЙ, позната от Перла. нейното изпълнение на ролята на Ясемин прикова зрителското внимание. Всички актриси показаха качествата на своите героини и се сляха напълно с техните образи.
Например има моменти, в които всички ние казваме Омръзвна ми да чистя след вас, точно това казва във филма и идеалната Нермин.
За повечето от нас Нермин е огледало.Когато я гледаме, ние виждаме къде най-много сме сбъркали, например по някое време чистенето на ваната.
Филма показва нашия живот, толкова е близо до нещата, които правим.И девиза на не само отчаяните съпруги, а и на всички отчаяни жени беше изречен от Хандан:
На този свят живеем единствено заради нашите деца.
А всъщност, колко е тъжно това.

# 24
  • Мнения: 0
1957rumi Hug надявам се всичко да се оправи и да се радваме на компанията ти отново и завинаги Praynig  Praynig  Praynig Вече ми липсваш, обичам те!  Kissing Heart

При нас нещата се променят скорострелно въпреки че Сонгюл се опитва да ни задържи заедно.
Малко снимки зад кадър. Кога ще видим Сонгюл да държи собственото си дете бай дъ уей.
Ами да я сръчкаме малко, бива ли такова нещо!!!

  bouquet   bouquet   bouquet


 passifier smile3541 newsm32





Дано семейния привкус на сериала й подейства и белким са замисли за деца  Mr. Green



А за тия маратонки ми знаете мнението - крещя с пълен глас
искам таквиз и аз. Crazy


# 25
  • Мнения: 0
РУМИ, мила, благодаря ти за милите думи! Сигурна съм, че при теб всичко ще се нареди по най-добрия начин, защото добрите хора Господ ,след трудни моменти пре щедро ги награждава!!!Ще ми липсваш много и с нетърпение ще те чакам да се върнеш!  Hug newsm51

# 26
  • Мнения: 0
ПРИВЕТ ПРЕКРАСНИ ПЕРЛИЧКИ!!!
ЧЕСТИТ ВИ ДЕН НА УСМИВКАТА smile3503, нека всички да имате все повече и повече поводи за усвмивки!!!
Vikktory,мила не пипай на Шопи кошничката tooth е то и за теб шоколадче!!!


Аз съм добре, не се тревожи, просто тия дни имам  малко задачки в повече,а  шефа не го мисли него, по накара ми се,разкрещя се, че ще ми стяга куфара за Истанбул, и му мина, всичко е ОК.Той и мойто севгили се ми стягат куфара да ме пращат при Киво Joy Joy Joy/де тоз късмет, но нейсе/, аз все съм си тук с тях ,двата ревниви скорпиона!!! tooth tooth

# 27
  • Мнения: 0
Шопи, Лолче, е как можахте  tooth сега да отрежете опашката на Кивовото коте, бивали сега така Joy Joy Joy
Лолче искааааам  smile3514 и аз таквиз маратонки!!!
Благодаря ви прекрасни за страхотните снимчици и преговорчето, и на Неви за превода  bouquet , за всичко, винаги ми правите деня по хубав!!! newsm51 newsm51 newsm51

# 28
  • Мнения: 0
Сециално за вас, един секси Киво!!!

# 29
  • Мнения: 0
корсикана Hug

Ето, за разнообразие в пейзажа малко театро да покажа -
изтипосани са всички от екипажа, но аз със торта искам да намажа
      

Последна редакция: пт, 07 окт 2011, 21:58 от lol4e

Общи условия

Активация на акаунт