Става ли мъжът/приятелят Ви за баща и иска ли да бъде?

  • 2 475
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За ставане стана баща и имаме прекрасна дъщеря.Но отговорностите му дойдоха в повече и се прибра при майка си.Излезе с оправдание че много бил тормозен.......както и да е....нека си живее живота....

Направо ми се повдига от някои мъже. Как спят нощем, знаейки че са зарязали невръстните си деца?! Болни ли са, гладни ли са, имат ли нужда от нещо - това не са хора.
"Бил тормозен" - ти не си се изтормозила 9 месеца да носиш дете, да се мъчиш да го раждаш и после да го гледаш.
На една позната приятеля й, с когото ходеше от 10г. реши, че много иска дете от нея. Тя забременя и докато си бременееше той взе, че си смени мнението и реши, че вече не иска дете. Да, ама няма връщане назад. Затова я заряза след 10 годишна връзка, а тя милата сега едва свързва двата края. Той й подхвърля по някой лев от време на време като му "кефне".

# 16
  • Мнения: 1 020
Моя мъж го проверих чрез племеницата му (ни). Когато се запознахме, тя беше на 3 месеца. Той много искаше деца вече. Чак 5 години по-късно се роди дъщеря ни, а през тези години, той беше като баща на племеницата Simple Smile Живеем в една къща и редовно ние сме я гледали.

Просто той е отговорен във всяко едно отношение - вкъщи, в работата, в ежедневието си, с приятелите си... Някой ден дори и да се разделим (което се надявам, че няма да стане) той няма да позволи да не ги вижда дори за ден.

Слава богу не съм се подвела, защото като чета колко млади майки остават сами ми става много тъжно  Sad

# 17
  • Мнения: 15 379
Венетке, и тук ли си цъфнала...

# 18
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Не мисля,че е родител какъвто трябва да бъде.Да,храни го,сменя му пелените и от време на време го разхожда(това всичко след годинката,когато се наложи да тръгна на работа).Не мисля,че един добър родител би похарчил последните пари за цигари,вместо да помисли да има за хляб.И това при положение,че няма от къде да намери Close Дава голяма сума пари за някаква глезотия за него,пък за количката на детето се цигани да купим най-ефтиния таралясник. В безсънните нощи,а те бяха много се изнасяше от стаята с псувни.Веднъж каза нещо на ревящото бебе,което никога не искам да изричам и безкрайно ще ми тежи,ще ме боли и ще недоумявам как някой може да каже на бебе,еле пък на своето собствено Cry Само това да беше...

# 19
  • Мнения: 1 167
С мъжа ми имахме 6-годишна връзка,преди да сключим брак.Аз много исках бебе докато той все не беше готов.Един ден той сам ми каза,че е време да си имаме детенце и че иска точно аз да съм жената,която ще го дари с най-безценния подарък.Роди се сина ни и мъжа ми коренно се промени.Преди беше несириозен,нервен и т.н Но откакто прегърна детенцето той стана най-милия човек на света.Грижи се постоянно за него още от първия ден.Сменя памперси,храни го,приспива го,играе си с него и нито веднъж не му е викнал или обидил,както каза Ro по-горе.
Незнам мила Ro,аз ако съм на твое място ще го зарежа честно.Не позволявам и думичка против сина ми.Представям си как ти се е късало сърцето Cry

# 20
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Не мисля,че е родител какъвто трябва да бъде.Да,храни го,сменя му пелените и от време на време го разхожда(това всичко след годинката,когато се наложи да тръгна на работа).Не мисля,че един добър родител би похарчил последните пари за цигари,вместо да помисли да има за хляб.И това при положение,че няма от къде да намери Close Дава голяма сума пари за някаква глезотия за него,пък за количката на детето се цигани да купим най-ефтиния таралясник. В безсънните нощи,а те бяха много се изнасяше от стаята с псувни.Веднъж каза нещо на ревящото бебе,което никога не искам да изричам и безкрайно ще ми тежи,ще ме боли и ще недоумявам как някой може да каже на бебе,еле пък на своето собствено Cry Само това да беше...

Е не знам какъв трябва да си, че да изричаш думи, от които може да го заболи всеки на едно бебе ooooh!
Вие разбирате ли се с таткото?
miss july, не се връзай на микимаус, тя си ги пише навсякъде тия неща за бившия й...

# 21
  • София
  • Мнения: 397
 Вниманието към чуждите деца понякога си е коцкарски номер за привличане на внимание или забиване на млади мамчета. Това не гарантира грижи към собствените.
 А дали става/не става е доста субективно понятие, моят е малко "дърво" откъм обгрижване, но не мога да кажа "не става", има си други плюсове.

Общи условия

Активация на акаунт