Гласът на България - Четвъртфинали - Тема 6

  • 28 242
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 699
Тошко ми е като Веселин Маринов, напъни и потене.

# 706
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ох, слава Богу.

Тази песен на Игор не ми харесва, а съм чула само 20 секунди от нея. Звучи като нещо, написано набързо.

Обеците са единственото нещо в това предаване, което харесвам 100%. Страхотни са, до последния чифт. Особено тези на Марияна от тази вечер са невероятни, искам ги.

# 707
  • Мнения: 28
Тошко  Cry
Как ще е последен, бе....
Тва е щото не успях да гласувам в тъпия им сайт  Grinning
Колко ли още хора не са успяли.....

# 708
  • София
  • Мнения: 944
Е, харесва ли ви Игор сега  ooooh!.

# 709
  • Neverland
  • Мнения: 143
Ауууу, най-накрая се разкара Рокса, много съм доволна ...

Peace

# 710
  • Neverland
  • Мнения: 143
Тошко  Cry
Как ще е последен, бе....
Тва е щота неуспях да гласувам в тъпия им сайт  Grinning
Колко ли още хора не са успяли.....

Като на вчерашния вот  Joy

# 711
  • София
  • Мнения: 978
Трудно се разбира в това парче, че Игор пее на български... Никаква дикция...

# 712
  • UK
  • Мнения: 3 959
Муу, само не го обръщай на заговор срещу Тодор. Само феновете на Тодор ли не са могли да гласуват, според теб?

# 713
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Доволна съм, че не остана Роксана. Недоумявам, че Тодор имаше по-малко гласове от нея.
Финалът го мислех между двете момчета или между Игор и Стелияна, т.е. няма какво да не ме радва до сега.

# 714
  • SA
  • Мнения: 3 196
Е, последното изпълнение на Игор е просто ужасно. Реве като магаре.
Стелияна е гласът на България!

# 715
  • Мнения: 338
И аз не успях да гласувам Peace.

# 716
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Тошко и Миро - страхотна песен, но класата на Миро направо уби Тошко

Ивана и Роксана - песента - нищо особено, гласовете им ужасно се различаваха

Кирил и Игор - Игор отначало все едно пееше друга песен, на няколко пъти сбърка текста. Накрая се поокопити, но ... Съжалих, че гласувах за него предварително

Стеляна и Марияна - разкошна песен, любима ми е, гласовете им много си подхождаха, много чисто и красиво я изпяха. Мереленда - Стеляна и аз отначало не я харесвах, чудех се как стигна до тук, но сега за нея ще гласувам (дано остане в следващия кръг). Свита ми е на вид, но пее наай-добре, в сравнение с останалите участници. И се надявам да не се получи както с Невена Цонева (но не е само тя - кажете КОЙ от спечелилите всички проведени досега музикални формати стана някакъв певец). Единствено Аксиния (първата отпаднала от Стар Академи) има някакви парчета дет се въртят ...


Невена Цонева  даже е най- успялата от всички Мюзик айдъли, Стар академита и т.н. Тъкмо сега за нея си мислех, че бях влюбена в нея и гласа й още от първия концерт, когато изпя "Мой стих". Докато Стелияна наистина я забелязах на предния концерт, но наистина е жестока

# 717
  • Мнения: 11 784
Голяма песен му написали на Игор. Прилича ми на Маричков на младини. Close На 16-тич път се публикушах. hahaha

# 718
  • Мнения: 3 699
Муу, само не го обръщай на заговор срещу Тодор. Само феновете на Тодор ли не са могли да гласуват, според теб?

 Grinning

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Тази пък с тази умряла песен пууу

Общи условия

Активация на акаунт