КРУИЗИ

  • 80 297
  • 840
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 265
Mомичета,някои от вас пътували ли са с компанията:"Louise cruise"?
Разглеждам техните оферти за круиз- Гръцки острови,но нямам никакви впечатления от тази компания.Ясно е,че корабите са доста старички,но все пак дали си струва да се пътува с тях?
Предварително много ви благодаря.

# 481
  • Мнения: 1 952
Ние пътуваме на първия ни круиз през септември  Grinning Нямам търпение вече.

# 482
  • Мнения: 175
Поздравления! Предполагам с MSC Laughing?

# 483
  • Мнения: 1 952
Да. Не само цената беше решаваща, но и дестинациите. Дано останем доволни.

# 484
  • Мнения: 44
А имате ли информация какви са тарифните планове или предплатения Wi-Fi на корабите на   MSC?

# 485
  • Sofia
  • Мнения: 4 730
А имате ли информация какви са тарифните планове или предплатения Wi-Fi на корабите на   MSC?

Да не подведа, но ако си спомням правилно интернета беше 12Е/час .

# 486
  • Мнения: 47
Ехо ,кой ще бъде на МСЦ Оркестра от 31,05 ,2013 от Генуа , ние сме голяма групичка от Сливен ,има няма 14 човека ,както чета ще се заформи подобаващо бълг, присъствие  ,може да искаме програма и меню на бълг,,ха ,ха ....Мисля че трябва да се намерим ,мисля че няма да е лесно без предварителна уговорка Очаквам предложения /,я червен конец или нещо друго /

# 487
  • София
  • Мнения: 1 484
А имате ли информация какви са тарифните планове или предплатения Wi-Fi на корабите на   MSC?
12 евро/ час, 19 евро за 100 мин. и т.н. са пакетите, като често забива и не е много бърз, но поне го има:)

# 488
  • Мнения: 560
И за да се запиша - никога не съм ходила , но планувам. И за да  потвърдя  промоциите  в момента :

http://kruizi.alexandertour.bg/sea_cruises/ship(top_oferti)/

Мисля, че може и директно на сайта на  фирмата.
http://www.msccruises.com/gl_en/select_your_country.aspx

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 01:30 от Нивиана

# 489
  • Мнения: 50
И на мен ми потвърдиха най-после за 1 септември от Генуа, така че ви се гмурвам в темичката и започвам да я чета от началото, че има доста материал  Simple Smile
На мен лично не ми се искаше много да е от Генуа, защото предчувствам, че разходите да се доберем до там, смяна на полети и т.н.... аха аха ще отидат на цената на целия круиз. Вие как сте го сътворили това пътуване до Генуа... някак си така ме влече да си направим една нощувка в Рим, ама как ще стане не зная newsm78

# 490
  • Мнения: 265
Момичета,ние пътувахме на круиз от Генуа преди 2 месеца.Удачен вариант също е и със самолет до Милано и оттам с влак до Генуа.Ние пътувахме с"Wizz AIR"  до Милано-Малпенса от Букурещ и оттам с влак до Генуа.Пиша ви го с оглед на това,ако е по-скъп билета до Генуа .А също така няма директен полет,а винаги е  с прекачване.
Била съм и на "MSC Orchestra".Ако ви интересува нещо по-конкретно-питайте.

# 491
  • Мнения: 50
И моя първоначален избор беше Orchestra, но смениха маршрута (махнаха Тунис) и т.н. и в крайна сметка - Preziosa.
Аз обмислям връщането да е през Милано - до Букурещ, защото ми е по-близо от София (живея в Добрич). От тук към Милано обаче са на тройна цена билетите на Wizz, ужас...
Веднага се възползвам от предложението за помощ и предварително ти благодаря мнооогооо  Rolling Eyes
Тези влакове из Италианско как ги оправихте, че ровя ровя, напрягам мисъл, търся... като гледам Генуа-Милано вървят към 20-тина Евро - ок, но от Рим до Геноа (за на отиване) май самолета ще излезе по-изгоден (69 Евро на Alitalia).

# 492
  • Мнения: 265
Ами по-изгодно е ,ако ще бъде с влак да е от Милано.Ако е от Рим се пътува и повече време ,
и цената е по-скъпа,както сте видели.
Ние пътувахме с "Уиз" до Малпенса и оттам с влак до Генуа.Пътувахме час и половина и за двама възрастни и дете на 6 г. платихме мисля ,4е около 38 евро. И по 5 евро на човек за маршрутен автобус от Малпенса до Милано.Хубавото е,че тези автобуси спират направо на ж.п.гарата.
Може би от Букурещ има по-изгоден вариант до Генуа.Като цяло предлагат много повече полети и много по-достъпни цени.Ако има нещо друго-на разположение съм.

# 493
  • Мнения: 50
Билетите за влака предварително ли си ги взехте или на място направо. Ще съм благодарна на някакво линкче, че вече няколко различни "влака" намерих и не ми стана ясно кой е правдоподобния Simple Smile
Тази Малпенса е по-близо до Милано от Бергамо, нали
Отново хиляди благодарности за отзивчивостта и подробната информация Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 10:59 от Veselina K

# 494
  • Мнения: 265
Ами ние сме пътували 2 пъти с влак до  дестинацията,от която тръгва кораба.Първият път ги купиме предварително от агенцията,от която купихме круиза.Ще я напиша на лични,за да не прозвучи като реклама.Така беше много удобно.те ни предложиха вариант и ние го купихме от тях-електронен билет.И така беше по-евтино.А сега наскоро-купихме го непосредствено преди да се качим на влака и беше по-скъпо.
Влаковете ги разглеждам на :trenitalia.it
Но може и там на място да се купят,но вече по-скъпичко.

Общи условия

Активация на акаунт