КГБ = Клуб на Готините Баби - 115

  • 43 469
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 470
                   Добро утро и от мен!Нещо напоследък не мога да смогна да пиша,но чета редовно!И от мен /като Джили/ нямам време за картинки,но.....ви пожелавам спокоен и приятен ден!  bouquet

# 76
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 518
Привет девойки

Нали Маринка ми е слабост, ще изпълня желанието и да се разпиша. Mr. Green
Няма нищо ново около мен. И на мен като на Джили ми е тъпо. Но надявам се да ми мине скоро.

В събота моя брат ще има тържество, във връзка с кръгла годишнина, та се гласим за него.
Иначе повечето от времето минава сиво и скучно.  Sad

Мъча се да ви следя редовно, но не всеки път успявам за съжаление. ooooh!

На всички, имали повод да празнуват желая много здраве и късмет.    bouquet  bouquet  bouquet

На нашата ученичка - да ни отсрами с отличен успех!  Hug

А на всички вас пожелавам един спокоен и приятен есенен ден. Heart Eyes Laughing Heart Eyes

# 77
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Здравейте момичета!

И аз съм от отбора на Джили и tutulina. Криво и тъпо ми е, но ще се оправим Simple Smile
Джили, вземам си кафе ,цигарка, прегръдка и целувка.
Много  Hug и  Heart Eyes и от мен на всички.

# 78
  • Мнения: 549
Здравейте момичетаНе съм ви чела.
Жабче,благодарско за темичката.Както винаги е супер.
Честит празник на всички празнували.Здраве,дълголетие  и много сбъднати мечти.

# 79
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Привет , момичета!  bouquet
Явно от времето ви е сдухано на всички ,
а ние тук се сдухваме от нечовешките жеги.  ooooh!
32Т не е много нормално октомври месец и плажа да е фу от народ.  Crazy
Верно , че Африка ей я къде е , ма докога ще ни мори , белким захлади скоро.  Peace
Иначе научих , написах , няма да ви изложа.  Hug

# 80
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 324
 Момичета, да се разпиша и аз ,че комп от няколко дни ми прави мизерии: самичък си се рестартира или направо се изключва.Снощи тъкмо исках да ви съобщя,че се свързах с Марси и каза да я прибавим в списъка и.......ХОП изключи #2gunfire Ядосах се и повече не съм го включвала.
Хей, БЪДЕТЕ ПО-СЕРИОЗНИ !Дайте до утре да оправим този списък,че в събота да отидем с Мимето в Русе.Там ще ни чака и Марси.
Светле, ти няма ли да се откъснеш малко от дома?
Танче, нямаш ли тел на Весито? Тя беше много навита,ама къде изчезна newsm78
Аритка също е близо и ако си е в Плевен може да прескочи (ако някой й има тел да й се обади,моля!) Десито може да дойде: Габрово не е далече от Русе, Дидка - също!ХАЙДЕЕЕЕЕ!
Ето пак списъка:

  
  1. Янчето
 2. Яжка
 3. Айша
 4. Танита
 5. Мари М
 6. Римар
 7. Здравка Мравка /ако Бог даде.../
 8. Maя..........
 9. .Марина.........
10. .Мими.........
11. ..Марси
12..............
13................
14.............
15...............

# 81
  • Мнения: 549
Янче не

# 82
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 324

 Жалко, Светле !Сега обърнах внимание,че и Добито не се е писала - тя поне винаги е присъствала newsm78 Нещо варненската група съвсем оредя hahaha

# 83
  • Мнения: 7 470
             Привет,девойки!Тук е ужас - вали като из ведро и става студено!До сега монтираха климатиците при Цвети та да е топло поне на децата.Сега се чудя от къде да спастрим още два,че финикийцитге взеха та забягнаха. Mr. Green
             За срещата - се въздържам.Като гледам не сте се и сетили за мен,ама здраве да е!Не обичам да се натрапвам! Peace
             Хайде да се залавям с майка,че мен чака!

# 84
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 324

 Диде, извинявай,че не съм те споменала,но ти още отначало каза,че ако можеш ще дойдеш.Всичко ти зависи от обстоятелствата.А аз като запазвам ще кажа за поне още 2-3 места евентуално плюс.Знаеш,че не мога без теб - кой ще води хорото Heart Eyes
Тук също вали и е студено.Преди малко ходих до магазина и колкото и да е близо - умрях от студ!

# 85
  • Мнения: 7 470
                    Яне,де да знам,че си ме сложила в ОНЯ списък! Laughing И понеже съм и аз сдухана нещо напоследък взех ,че забелязах  .......  !  Wink Що се касае за хорото - едвам ходя та не знам какво ще водя  Thinking Тия от СУ ми разказаха играта с един закъснял хонорар и ми объркаха работите в НОИ та 3-4 дни тичам по извънредни задачки и ...... ако още веднъж ми направят  проблем  заради техните бележки ще ги  #2gunfire.

# 86
  • София
  • Мнения: 16 180
Добър вечер от постоянното присъствие.
Тутулна, Светле, радвам се да ви прочета.  Обаждайте се по-често. За другите отсъстващи важи същото. Взимайте пример от мене.
Девойки, стягайте се - никакви депресии не трябва да ви тормозят. Живи и относително здрави сме, другото ще се нареди. Вярно, че рязката смяна на сезоните действа, но вдигнете глави.
И у нас има проблемче/Ани този път е невинна/, но не си позволявам лошо настроение и нерви.
Все си казвам, утре ще му мисля. Сега да направя това, да гледам онова и то времето минало.
А утре пак от начало. И така отлагам милсенето и депресиите.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 675
Привет, девойки мили!

Настроението ни на повечето е минорно, но си мисля и дано да е така, че е само от времето. Ето ви още нещо носталчично и есенно от мен, но се стягайте и да влезете във форма!



Хули, искам специално да ти благодаря за музикалните поздрави от изминалите вечерите. Всичките са и мои любими, но не успях да вл яза снощи и да ти го кажи.  bowuu

Джили, казвал ли ти е някой, че разказваш,  много увлекателно, сърцато и затова толкова момичета се разчувстват като те четат, включвам и себе си.  Peace

Жабче, завиждам за топлото. Тук става толкова студено, че направо не ми се показва носът навън.

Светле, Мари, хайде по-често се явявайте при нас.  Hug

Тути, скъпа, благодаря ти!  Hug То скуката и сивотата в ежедневието е при повечето от нас, ама важното е да здрави, пък понякога ще се разведряваме с нещичко за душата.

Янче, съмнявам се да се увеличи списъка, ама дано да бъркам.

Айша, направо ти се възхищавам!

Лека вечер, дами.

 

Последна редакция: чт, 13 окт 2011, 21:49 от marina_vladi

# 88
  • София
  • Мнения: 5 074
Та в този ред на мисли ... какво ще кажете за това ?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=615717.75;topicseen

# 89
  • София
  • Мнения: 4 179

Добра ви вечер,
Настроението ми е подобно, но може да е и от умората+останалите неща около мен.
Надявам се в края на месеца да мога да ви почерпя за нещо. Ако е рекъл Бог.
Иначе ми е хладничко, в буквален и преносен смисъл. Мислите ми препускат насам-натам и нищо смислено не мога да напиша.

Общи условия

Активация на акаунт