Порасна февруарското човече и на ясла тръгва вече (37)

  • 23 327
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 817
Добър ви ден Simple Smile
Калина е яко с хрема, не мога изобщо да припаря до комп, очертава се да си поболедува и таз седмица у нас. Sad

Цитат
А за потребителската такса - щом като си с талон и те изпраща ЛЛ при специалист, не се плаща потребителска такса при специалиста, защото ти вече си я платила на ЛЛ при получаване на талона.

Каро, това е чудесно, ама никак не е вярно!  Peace Джи пи-тата нямат нищо общо с лекарите специалисти, малка част от хората се освободени от такава, ако ти се занимава търси в нета. Но никой лекар няма да те преследва или да изпада в полемики за 2,70 лв, най-малкото, защото е унизително за самия него. Пиша това, за да не се случи да се изпадне в тъпо положение Simple Smile

Честито на щерката на Катянен, на Рая - честитих, но мога и пак да й честитя партито Simple Smile Да са живи и здрави.

Оставям ви, че дребно пак недоволства. Хубав ден!

П.П. Коте   bouquet за темичката!

# 31
  • София
  • Мнения: 492
 Hug

Мерси, Слънчи, че ме светна...значи досега съм си ходила на "аванта" при Галева  embarassed ... ама тя пък един път не си направи устата за тая такса, ще взема да и купя нещо на женицата Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 окт 2011, 09:10 от Karolin@

# 32
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
ДУ, д/мами  Hug

# 33
  • Мнения: 4 187
Добро Утро !

ЛаВида , чудно кафе с притурка, благодаря  Grinning !


Ставането в 6h, си има своето очарование. Тихо е , а и тъмно  Mr. Green, мога да си чувам мислите, мога да пия кафе без някой постоянно да ме вдига за нещо..... мога да стоя на едно място повече от 5 минути... Дали да не започна да ставам в 5  Crazy !

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро.

Стар
,съгласна съм с теб на 100%  Hug

Ла вида лока,мерси за кафето.

Аз и аз тръгвам по задачки по дипломната,че нали миналата година ме домързя да я напиша,сега се надявам да успея.  Embarassed Mr. Green

Хубава седмица на всички !  Hug

# 35
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
 Twisted Evil

# 36
  • София
  • Мнения: 817
Добро утро!

Благодарско за закуската, Ла вида!  Hug
Стар, да, когато няма будни деца в тия часове е наистина тихо и спокойно, но Калина се буди м/у 5.30 и 6,30 та не мога да се наслаждавам на тази идилия  Crazy
Съни скай, успех с дипломната! Simple Smile Нали си чувала мотото на моя университет - 5 години зор, 5 мин позор и после цял живот инженер!  Laughing
Мяуче, що тй постно?

Освен Калина, вече и аз съм болна. МиОто и Софи са раклатени  ooooh! Баси, как моЕ от първото застудяване да се почне с хреми и вируси.  ooooh!

Хубав ден ви желая, дано поне спре да вали до 12, когато трябва да прибера Софи.  Crazy

# 37
  • Мнения: 4 187
Съни, успех  Flutter !

Слънчи, Калина няма милост бе  Laughing, ти стаавай в 4 тогава  Mr. Green !

Мяу, що така ?! Тежка нощ ? Лъвю не е слушал ?

Тука също нЕкви хреми и гърлоболи са налегнали домочадието, но няма да ги коментирам  Tired. Надявам се да минават бързо и леко...

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning
Със закъснение, но честит рожден ден на порасналото момиченце на Катянен! Да  здравичка и щастлива!   bouquet

Каро, да, забравих да пиша и аз за потр. такса - плаща се и при специалиста.  Peace Примерно в нашата поликлиника направлението се обработва на регистратура и си плащаш като пич таксата.  Hug Та явно бая такси е назад твойта лекарка от теб!  Laughing
Слънч, Стар, бързо оздравяване вкъщи!  Praynig
От последния грип дребните се дигнаха за седмица, но мама Мецана буха три седмици след това и едва гледах.  Mr. Green Ся чета, че това е пряко свързано с Хашимотото, а аз се чудя що се спуквам да боледувам напоследък.  Mr. Green
Мии, не е истина как се хилих докато ти четях нощните премеждия!  Joy Знам, че не е смешно, но аз досега не откривам начин да се справя с Макси - заспива само като легна до него и туй то. После мога да стана и да се измета, но него не смея да го местя / и бездруго си е в неговото легло де/, но много ме е страх, че при някой нощен лупинг ще се намери на земята и ще става оле-мале по нощите.  Mr. Green
Теди, аз съм мнол добра в игнора.  Mr. Green Толкова добра, че една баба се скара на един мъж на съседната пейка защо не си вдигне детето от земята.  Joy Joy Joy Потръшка се, потъркаля се, попълзи си, па му мине. Хич не мога да му се ядосам за такива неща, е, неприятното е, че не подбира къде да се тръшка и редовно е мръсен кът цигане, ама здраве да е.  Laughing
Стар, браво за готиното парти, въпреки, че камбани са ти звъняли!  Laughing
 Гледам релаксираш рано сутрин 8ама много рано беее!/.  Laughing



Говорите си за филми... толкова отдавна не съм гледала, че все едно в друг живот беше, ех!  Crazy
С пампата и ние нямаме напредък, но и не правя опити в тая насока.  Embarassed бибата я махна лесно и безболезнено /много съм горда с него/, а на ясла тръгва от утре.  Crazy
Та днес вали-не вали, излизаме да си занесем докиментите в яслата, да вземем кухнята, а следобяд да си вземем и батито.  Crazy 3 часа и кусур навън не ни мърГат.

# 39
  • Мнения: 307
Добро утро!
Котенце мерси за темата!  bouquet
Слънчи,Стар дано оздравеете бързо!То в това лудо време как няма да сме болни!В събота бяхме по къси ръкави,а вчера като за зла зима Crazy
Сияна февруари живот и здраве ще тръгне на ясла.Бибата я махнахме преди два месеца.От известно време започна като сме вкъщи да пишка в тоалетната.
Кате с голямо закъснение да ти е жива и здрава рожденничката!
Ники и аз ако не вали мисля да излизаме.Само дъжд ме спира мен Simple Smile Облечени и обути и хайде по пътищата.
Охх,не помня от кога не съм гледала филм!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Добро утро!

За ранното ставане ние сме противоположността лягаме си към 5-6  Grinning Пак е тъмно и тихо  Mr. Green

Днес ми е ужасно студено иде ми да си пусна климатика.

Пък за филмите Коте гледах Пророчеството, много хубав филм. Тук там ме хващаше шубето, ама накрая разбрах че не било страшно Laughing

Ла вида лока благодаря за кафето  Hug

slanchezara бързо да оздравявате и това да ви е за цяла зима

# 41
  • София
  • Мнения: 110
Дюдю!  Crazy

Ла вида, мерсииии!  Crazy

Съни, успех с писането! А дано и мен ме споходи муза (крайно време е вече)!  Praynig

Слънчи, оправяйте се!  Hug Мяуче, как сте? Минаха ли дребните КПП-тата по ясли и градини или се гледате у вас?  Crazy

Стар, разбирам те чудесно! Моето време е вечер като тръшна Диди. Колкото и да ми се спи и да се изкушавам да закъртя и аз, ставам и чета (то аз имам отделно и да пиша, ама понякога съм толкова каталясала след приспиването, че не мога да мисля  #Crazy ). Просто имам нужда дет' викаш да седя 5 минути на едно място, да не чувам детска глъч и да не съм нащрек нон стоп (да не се пребие малката, да не глътне нещо дет' не трябва и т.н., знаете  Stop Колкото и да давам свобода на дребната да се самозабавлява и да ходи дет' си иска, едното ми оЧо все я следи, няма как  Rolling Eyes). Само аз и книгата, т.е. електронния четец. Еееех.  Flutter

Пфу, това дребното едвам изтрая съботата и неделята. Бързо изчерпахме репертоара и на нея ѝ стана адски скучно. На няколко пъти тръгва към яслата (т.е. взима си обувките, опитва се да ги обуе, маха ми за чао и ми дава целувка и се опитва да отвори входната врата).  Crazy Днес вече като ѝ казах, че ще ходи да играе с дечицата, се счупи от бързане да тръгва. Едвам ни търпи 'начи.  Crossing Arms Няма дъжд, студ - всичко изтърпя, пък щом влязохме в яслата се ухили и бързаше да влезе. Даже тръгна да успокоява едно момченце, което беше надуло гайдатаCrazy Иначе точи един лек сопол, ама мнооого лек. Според педиатъра нищо ѝ няма, било от зъбите.  Thinking

# 42
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен.
Днес съм в отпуска и реших да се включа и аз в темата.. а пък особено като видях заглавието.. Яслата и за нас е много актуална тема. Юхуу, издавай тайната бързо – как Диди е решила да харесва яслата. В картинката, която описа ние сме в ролята на момченцето дето надува гайдата. Сутрин е някакъв ужас. На Дани по принцип му харесва да играе в яслата, нооооо… само ако мама е там. Толкова ми е жал за него като го оставям сутрин. Затова съм оставила тази задача на татко му, но понякога и аз го водя. Понякога си мисля, че тея възпитателки хич не могат да успокояват децата. А при нас има и допълнителен проблем, че Дани не ги разбира защото му говорят на немски. Та за сега остава до обяд, а в крайния вариант трябва да остава до 15 часа.

По темата с гърнето ме успокоихте като прочетох, че има и други дечица дето се обявяват „против”. Дани мина през различни етапи – по едно време имахме успех, после изобщо не искаше да сяда, сега пък само си седи и нищооооо.

Лек ден  Hug

# 43
  • Мнения: 163
Добрютро!
'Ай, да видим какво (и дали въобще) запомних нещо. Embarassed

Купих една дъска от тея дето пишеш и триеш след това е,няма такъв кеф  по цял ден рисува топки и ги трие ,абе маже само ама важното е че се занимава с нещо Laughing
Бела, аз снабдих Алекс с такава, когато беше на 8-9 месеца сигурно. Издра я за нула време и за рождения ден получи по-голяма - няма такова щастие и прибор, който така добре и дълго да го занимава. Peace Много му се отдава и е адски концентриран, докато рисува. Сериозно обмислям покупката на платно и бои. Laughing
Сиянче, радвам се, че филмът ти е харесал. Peace Мен първият път направо ме втрещи, вторият - не чак толкова.  Grinning
Звездичке, откри, значи, прелестта на ранните зори? Twisted Evil Очарованието да можеш да чуеш мислите си си заслужава, какво като е в 4 сутринта!  hahaha
Слънч, да се оправяте, ей!  Hug Гадното време тепърва започва! Close
Юхчи, евала на щерка ти и на лелките - явно добре гледат децата. bowuu
Алекс няма да посещава ясла изобщо. Гледам си го у дома, с помощта на кака му ще се оправим. Twisted Evil
Толкоз, гадно - не гадно времето - отлитам. Sunglasses

# 44
  • Мнения: 210
Здравейте  smile3506
Вече съм тук и ще Ви наблюдавам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт