Гъбички!!!Писна ми...почвам да се лекувам сама 9

  • 420 618
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 75
  • Другата България
  • Мнения: 37 808
За нищо, аз не ти казах кой знае какво, но с два антибиотика и то силни си вземи задължително пробиотик, защото гъбите само това чакат Mr. Green все пак темата е за гъбички, а като те чета само това ти липсва..... Peace

# 76
  • Мнения: 49
 Питай док. да смениш антибиотика не е редно толкова странични реакции. аз лично бих го спряла веднага. Вземи си нещо за имунната система .Добре е и за ангината и превантивно за гъбички Цитосепт

# 77
  • Мнения: 4
Момичета, искам да ви попитам, в момента слагам глобули Флоражин, досега не съм слагала глобули с лактобацили, те са леко жълтеникави (пише, че заради съдържанието на лактобацили) и доста дълго се разтварят, но въпроса ми е нормално ли е това, което изтича да е жълтеникаво?  Thinking

# 78
  • Мнения: 127
Момичета, искам да ви попитам, в момента слагам глобули Флоражин, досега не съм слагала глобули с лактобацили, те са леко жълтеникави (пише, че заради съдържанието на лактобацили) и доста дълго се разтварят, но въпроса ми е нормално ли е това, което изтича да е жълтеникаво?  Thinking
Да Peace

# 79
  • Мнения: 4
feyaa Благодаря  Hug Че взех да се притеснявам, особено при положение, че са ми назначени през вечер, а явно доста бавно се разтварят, защото след два дена, като дойде време за следващата глобула, от предишната все още изтича по нещо.

# 80
  • Мнения: 127
feyaa Благодаря  Hug Че взех да се притеснявам, особено при положение, че са ми назначени през вечер, а явно доста бавно се разтварят, защото след два дена, като дойде време за следващата глобула, от предишната все още изтича по нещо.
Явно имаш сухо влагалище и се абсорбира по-трудно глобулата...макар, че това важи повече за глобулите под формата на таблитки и при по-голяма сухота във влагалището е нужно преди апликация да се навлажняват за да се разтворят по добре.Не се плаши .Успех!
п.п. Нужно е и да пиеш пробиотици, защото само с глобули -атакуваш влагалището ,а `мицелите` са и в червата  NaughtyНаправи си 1 курс с пробиотик някакъв(пазара е  зарит)

# 81
  • Мнения: 4
feyaa направих го, изпих и една опаковка Нормо Флор. Аз и преди съм слагали разни глобули за гъби и т.н. но те някак доста бързо изтичат. Тези ме притеснява, че продължава да си излиза бял гъст секрет, при положение, че сложих глобула не снощи, а предишната вечер. Не знам нормално ли е още да изтича от нея такова кремообразно.....

# 82
  • Мнения: 127
feyaa направих го, изпих и една опаковка Нормо Флор. Аз и преди съм слагали разни глобули за гъби и т.н. но те някак доста бързо изтичат. Тези ме притеснява, че продължава да си излиза бял гъст секрет, при положение, че сложих глобула не снощи, а предишната вечер. Не знам нормално ли е още да изтича от нея такова кремообразно.....
Ако е кремообразно и с гладка текстура,  не се плаши от остатъчната глобула е, но ако е с примес на типичните за кандида парченца- е нужно да посетиш АГ специалист за доизлекуване   

# 83
  • Мнения: 4
feyaa не не, абсолютно кремообразно е, аз имах гъбички преди да започна флоражина, то от лечението именно на тях явно ми се редуцираха лактобацилите и затова ми дадоха флоражин. Иначе е съвсем кремообразно, просто втори ден след глобулата още си има бяло вътре и поизтича. И стои някак мазно-лепкаво.

Последна редакция: ср, 04 яну 2012, 17:03 от Afroditta

# 84
  • Мнения: 127
feyaa не не, абсолютно кремообразно е, аз имах гъбички преди да започна флоражина, то от лечението именно на тях явно ми се редуцираха лактобацилите и затова ми дадоха флоражин. Иначе е съвсем кремообразно, просто втори ден след глобулата още си има бяло вътре и поизтича. И стои някак мазно-лепкаво.
Няма проблем, използвай всички глобули  и не го мисли.Нормално е да има остатъци.

# 85
  • Мнения: 49
щом е мазно може и да е от  глобулките .Аз като ходя на профилактичен преглед ме викат на 3 ден след спирането на лекарствата.

# 86
  • Мнения: 6
Здравейте.
Извинявам се, че нахлувам малко неподготвена в темата, но ми трябва спешен съвет.
Изписаха ми антибиотик, но забравих да питам лекарката за нещо противогъбично, което да пия с него, а сега не мога да се свържа с нея Sad. Чудя се дали да чакам да се свържа с нея (което най-вероятно ще стане чак утре следобед) или мога да си взема нещо от аптеката препоръчано от фармацевта?

# 87
  • Мнения: 127
Здравейте.
Извинявам се, че нахлувам малко неподготвена в темата, но ми трябва спешен съвет.
Изписаха ми антибиотик, но забравих да питам лекарката за нещо противогъбично, което да пия с него, а сега не мога да се свържа с нея Sad. Чудя се дали да чакам да се свържа с нея (което най-вероятно ще стане чак утре следобед) или мога да си взема нещо от аптеката препоръчано от фармацевта?
Зависи от антибиотика, не всички образуват гъбички.Има телефони-свържи се с лекаря, който ти е назначил АБ и го попитай!От 1 хапче нищо няма да ти стане

# 88
  • Мнения: 6
Проблема е, че е на някакъв семинар и не си вдига телефона! Но аз питах аптекарката и тя каза, че щом имам изписан вит. В комплекс да не се притеснявам. За сега си пия само каквото ми е изписала пък днес след обяд ако реши да вдигне ще я питам за всеки случай.  Peace

Благодаря за отговора feyaa

# 89
  • Мнения: 1 516
Здравейте.
Извинявам се, че нахлувам малко неподготвена в темата, но ми трябва спешен съвет.
Изписаха ми антибиотик, но забравих да питам лекарката за нещо противогъбично, което да пия с него, а сега не мога да се свържа с нея Sad. Чудя се дали да чакам да се свържа с нея (което най-вероятно ще стане чак утре следобед) или мога да си взема нещо от аптеката препоръчано от фармацевта?

Вземи си някалъв пробиотик - хубаво е не само за гъбите  Hug

Общи условия

Активация на акаунт