Програма Коло-Вада на Корал клуб

  • 18 326
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Ами аз така или иначе реших и си я направих Simple Smile
Та впечатленията ми са: програмата не е чак толкова трудна, колкото я описват (много обичам да си хапвам и то предимно сладки неща), въпросът е с каква настройка я почваш Simple Smile
Свалих килограми, обаче няма как да се храниш по-малко от преди и да не свалиш, а и пиеш едни неща, които те разхлабват Simple Smile
От програмата има 4 дни, които не се яде нищо, пият се само едни прахчета ... тогава какво се случва ... изкарваш неща дето не си подозирал, че живеят в теб Simple Smile
Вчера ми беше последният ден от захранването, днес вече трябва да се храня нормално (разбира се не веднага да се почна със сладкишите и мазните баници). Даже мисля сега малко разделно хранене да направя, за да не си върна 4те кг Simple Smile
Иначе като здравословно - добре ми е, преди 2 дни ми беше много лошо, че съм глупава, майка ми имаше РД и се наядох като свиня ... та на следващият ден беше доста тегаво, както и през нощта Simple Smile
Но като цяло мисля напролет пак да я направя, този път абсолютно стриктна и да видя резултата Simple Smile
Хубав неделен ден от мен Simple Smile

# 16
  • Мнения: 507
Има ли някой с по актуална информация за продуктите на Корал клуб. Този който се обсъжда тук  общо взето не ме интересува. Няма лошо човек да се пречисти от токсини, паразити и така нататък, ама това с гладуването и отслабването не е за мен. Не килограм, ами нито грам не искам да отслабвам.

Ако имате мнение за другите продукти, и по скоро ме интересува маслото от черен дроб на акула.

# 17
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Има ли някой с по актуална информация за продуктите на Корал клуб. Този който се обсъжда тук  общо взето не ме интересува. Няма лошо човек да се пречисти от токсини, паразити и така нататък, ама това с гладуването и отслабването не е за мен. Не килограм, ами нито грам не искам да отслабвам.

Ако имате мнение за другите продукти, и по скоро ме интересува маслото от черен дроб на акула.



По едно време доста ползвах продуктите на Корал клуб, като цяло съм доволна. Но малко скъпички ми идваха Simple Smile
Пих и масло от акула, но не си спомням за някакви шокиращи неща ... ако питаш мен може да си вземеш масло от сьомга или рибено масло и е същото Simple Smile Аз сега пия масло от сьомга и съм много доволна - даже онези дни от месеца минават по-леко  newsm10

# 18
  • Мнения: 507
Кое точно масло от сьомга пиеш в смисъл фирма.

Казваш че като цяло си доволна от продуктите, според теб могат ли да решат конкретен здравословен проблем.

# 19
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Кое точно масло от сьомга пиеш в смисъл фирма.
Казваш че като цяло си доволна от продуктите, според теб могат ли да решат конкретен здравословен проблем.

За да не се сметне за реклама може да ми пишеш на ЛС Simple Smile
Иначе аз се опитах да лекувам такъв хроничен проблем, помогна ми Коло-вада в известна степен, но за да ти помогнат хранителни добавки според мен трябва да се пият доста време ... те не са ударни дози като антибиотиците Simple Smile

# 20
  • Мнения: 507
Благодаря ти за отговора от седмица се насочвам към други неща.....

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 90
Аз съм правила няколко пъти Коло вада и от продуктите пиех, много са добри, но за сега съм ги спряла. Не мога да им устоя финансово. В този форум по принцип само четях. За пръв път се регистрирах и се включих за да споделя мнение за тази програма колко ми помогна и веднага ме нападнаха, че съм някакъв представител. А аз просто исках да помогна и на други като споделя опит. Така, че това с рекламите го има. Всеки подозира всеки и веднага се нападат. И то не само в тази тема.

# 22
  • Мнения: 2
Ей сега се разтърсих в интернет да го видя туй чудо... то било хапове, бе... Аз си мислех, че е някаква диета. От мен да знаеш - магически хапчета и прахчета няма, така че най-вероятно ще си профукаш паричките (с които много по ефикасно би могла да се запишеш на фитнес или нещо такова например), а може и организма да си разбуташ по доста трагичен начин.

И какво са ти казали лекарите - че ще си останеш с раздразнени черва или ще си останеш пухкава? Защото, ако са казали второто - толкова са били и доктори. Независимо колко е дебел един човек, има ли воля, може да отслабне.

А що се отнася за червата, не съм химик или лекар, но 99% от случаите разните му химикали в "магическите" хапове за отслабване ще ти ги раздразнят още повече. Не си експериментирай! Едно тяло имаш.

Аз затова доста се чудя ...
Иначе лекарите ми казаха, че СРДЧ не се лекува, то е на психическа основа и такива простотии ... Иначе не съм много пълна, имам около 4 кг да свалям и то все от дупе Simple Smile Сега друг здравословен проблем се обади, та затова съм спряла да тренирам и понапълнях, иначе ходя на фитнес и на бокс Simple Smile

Идеята ми беше дали пречиства и се чувстваш добре така, както го описват. Иначе хапчета не всимам, това са по-скоро добавки, затова така им обърнах внимание Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2
Ние ползвахме ПРОГРАМА КОЛО ВАДА .Сьпруга ми отслабна 20 кг за месец и си реши здравословния проблем.Така че препорьчвам ползването на коло вада дори и профилактично .В комбинация с минерали за вода .

# 24
  • Мнения: 2
Коло-Вада Плюс


Това е уникална поетапна програма за чистене на организма. Програмата Коло-Вада Плюс е разпределена за 14 дни и включва 3 етапа, които са в пълна хармония с нормалните физиологични функции. Тази програма не създава неудобства и е съобразена с обичайния начин на живот.
Коло-Вада Плюс е прост и ефективен начин за създаване на здрава вътрешна среда в организма благодарение на освобождаването на храносмилателната система и организма като цяло от натрупаните токсини.
Основният компонент на програмата представлява прахът Коло-Вада Микс.
Програмата включва три етапа:
1. Подготовка (7 дни);
2. Чистене (4 дни);
3. Възстановяване (3 дни).
Първи етап – Подготовка – 7 дни (от първия до седмия ден включително)
През този етап на програмата се приемат 14-те пакетчета N 1, съдържащи по 10 таблетки и капсули. Начин на употреба: Два пъти дневно (сутрин и вечер) по 1 пакетче по време на хранене.
През този етап организмът се подготвя за чистенето – токсините преминават в дебелото черво. Организмът си осигурява хранителни вещества, нормализира се работата на червата (тънките черва и дебелото черво).
Всяко пакетче N 1 съдържа:
Алтимейт (Витамин А 3300 МЕ, Витамин D3 133 МЕ, Витамин Е 70 МЕ, Витамин С 200 мг, Калций 167 мг, Магнезий 67 мг, Пантотенова киселина 20 мг, Молибден 16,6 мг, Витамин В1 10 мг, Витамин В2 10 мг, Витамин В6 10 мг, Витамин В3 5 мг, Цинк 2,5 мг, Манган 2,5 мг, Желязо 2,5 мг, Мед 0,33 мг, Йод 0,03 мг, Фолиева киселина 70 мкг, Витамин В12 20 мкг, Биотин 20 мкг, Селен 17 мкг, Хром 17 мкг, Бетаин, Холин, Парааминобензоена киселина, Инозитол, Силициев двуокис, Целулоза, Поливидон, Магнезиев стеарат, Кайенски пипер, Корен от сладник, Лайка, Rosa cinnamomea, Оризови трици, Овесено брашно, Морско кафяво водорасло – келп, лецитин) – балансиран комплекс от натурални витамини и микроелементи, които осигуряват необходимите дневни дози.
Витамин С – антиоксидант, защитаващ организма от инфекции и увеличаващ съпротивителните му сили. Витамин С засилва устойчивостта на организма срещу токсините, които се отделят в процеса на чистенето. Мега Ацидофилус (всяка капсула съдържа лакто- и бифидобактерии) – поддържа нормалната бактериална среда в чревния тракт.
Американски зърнастец Cascara Sagrada (Rhamnus purshiana) – натурално слабително средство. Осигурява меко чистене на червата, има успокояващ и заздравяващ ефект.
Люцерна – понижава нивото на холестерина в кръвта, доставя на организма витамини, микроелементи и белтъци, необходими по време на чистенето. Има кръвоспиращо и диуретично действие.
Билкова рецепта N 2 – комбинация от чесън, червена детелина, сминдух, сена, градински чай, цимицифуга. Тези билки се използват за общо чистене на организма.
Листа от черен орех – Смята се за едно от най-ефективните натурални средства за чистене на организма от паразити. Черният орех е богат на манган и е великолепно средство за стимулиране отделянето на жлъчни сокове и нормализиране на чревната перисталтика.
Втори етап – чистене – 4 дни (от осмия до единадесетия ден включително)
През този етап на програмата се приемат 8-те пакетчета N 2, съдържащи по 8 таблетки и капсули, и 16-те пакетчета по 12 g, съдържащи Коло-Вада Микс.
Начин на употреба: Два пъти дневно (сутрин и вечер) по 1 пакетче.
Разтвореният прах Коло-Вада Микс се приема 4 пъти дневно (на всеки 3-4 часа). През тези четири дни не се употребява никаква храна (независимо дали е твърда, или течна). Може да се пият сокове, леки билкови чайове или вода. Разтвореният прах набъбва в храносмилателния тракт и не се изпитва чувство за глад. Между приемите на Коло-Вада Микс се пие минимум по една чаша вода. Ако не настъпи нормално изпразване на дебелото черво, е необходимо вечерта да се направи клизма с топла вода.
Приготвяне на коктейла Коло-Вада Микс:
Съдържанието на едно пакетче Коло-Вада Микс се сипва в чаша студена вода или студен плодов сок. Разбърква се добре и бързо се изпива, след което се пие още една чаша вода.
Нашата препоръка е:
1. За разтваряне на Коло-Вада Микс използвайте студен плодов сок. Коло-Вада Микс се пие много по-лесно и приятно със сок, отколкото с вода. Подходящ е портокаловият сок, ако нямате алергия към цитрусови плодове. Най-добре е да се използват свежи сокове, към които не се добавя захар, но може да се използват и готови сокове, което в никакъв случай не влошава действието на препарата, а даже прави програмата по-приятна и комфортна.
В началото може да експериментирате и с вода, и със сок, за да прецените кое предпочитате. Препоръчително е Коло-Вада Микс да се разтваря в коралова вода или в сок с добавен HydraCel. Не се страхувайте да експериментирате. Изборът е ваш.
2. Сокът или водата, с които се разтваря прахчето, трябва да бъдат студени, защото при използването на топла вода Коло-Вада Микс набъбва толкова бързо, че изпиването на получения разтвор става практически е невъзможно – образува се плътна желеобразна маса.
3. Коло-Вада Микс се сгъстява много бързо дори в студена вода, затова след изсипването на прахчето в сока (или водата), трябва бързо да се разбърка и веднага да се изпие, без да се чака пълното разтваряне на праха.
През втория етап става чистене на чревния тракт с помощта на силно набъбналия прах Коло-Вада Микс, който образува желеобразна маса, притежаваща изключителната способност да обгръща голямо количество от застоялото се в червата съдържимо. В резултат на това чревното съдържимо се размеква и може лесно да се изведе от организма.
Всяко пакетче N 2 съдържа:
Алтимейт – 1 таблетка;
Мега Ацидофилус – 1 капсула;
Витамин С (500 mg) – 1 таблетка;
Люцерна (Alfalfa) – 2 таблетки;
Американски зърнастец (Cascara Sagrada) – 1 таблетка;
Билкова рецепта N 2 – 1 таблетка;
Листа от черен орех (Black Walnut Leaves) – 1 таблетка.
Съдържание на Коло-Вада Микс: семена от живовляк 6,22 g; каолин 5,03 g; лимонова кора 0,49 g; лецитин 0,12 g; сушени сини сливи 0,1g; бананов аромат 0,02 g; екстракт от корен от сладник 0,01 g.
Каолинът действа като адсорбент и поглъща токсините от храносмилателния тракт. Това изключително вещество адсорбира токсични вещества 40 пъти повече от собственото си тегло! Каолинът способства за изхвърлянето на застоялото се чревно съдържимо и размеква втвърдените, покрити със слуз вещества, полепнали по стените на червата.
Трети етап – Възстановяване – 3 дни (от дванадесетия до четиринадесетия ден)
През този етап на програмата се приемат 6-те пакетчета N 3, съдържащи по 8 таблетки и капсули.
Начин на употреба: Два пъти дневно (сутрин и вечер) по 1 пакетче по време на хранене.
За да може храносмилателната система да възобнови нормалните си функции от дванадесетия до четиринадесетия ден се препоръчва да се приемат само сурови или преминали през незначителна кулинарна обработка зеленчуци. Продуктите, съдържащи белтъчини – яйца, месо и други, се включват в хранителния режим постепенно и на малки порции, започвайки от тринадесетия ден.
Всяко пакетче N 3 съдържа:
Алтимейт – 1 таблетка;
Мега Ацидофилус – 2 капсули;
Витамин С (500 mg) – 1 таблетка;
Люцерна – 2 таблетки;
Американски зърнастец – 1 таблетка;
Digestable® – 1 капсула.
Digestable® (ензими, подобряващи храносмилането) – съдържа бромелайн, амилаза, лактаза, целулаза, липаза, малтаза, валидаза (Validase®), протеаза, нанокластери (силиций, калиев карбонат, магнезиев сулфат), фикотенов комплекс (каротеноиди, фикотенов концентрат, витамин Е, селенов аминоат), глюкоамилаза и инвертаза на основата на растителни влакна. Тези храносмилателни ензими осигуряват нормалното храносмилане след диетата от втория етап, включваща само сокове.
Ако червата се препълват, а функциите им са слаби, Програма 2 – Коло-Вада Плюс, може да се повтаря на всеки 2 месеца. За останалите случаи се препоръчва програмата да се използва два пъти годишно, за да може да се осигури нормално функциониране на храносмилателната система.
Заедно с Коло-Вада поръчват Корал-Майн и Микрохидрин.

# 25
  • Мнения: 1 105
Тази програма дали е безопасна за здравето?

# 26
  • Мнения: 1
Zdraveite,bih jelala da znam po vreme na programata ima li vyzmojnost da se pie kafe?

Общи условия

Активация на акаунт