Кой е по-голям темерут...

  • 2 405
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Абе все тая, важното е комуникация да има.  Laughing  После може и да му вика "Излез изпод леглото, говедо такова" като в онзи стар виц, но поне взаимоотношенията няма да са в застой.  Crazy
Определено! И той отдолу ще вика *Няма пък да изляза, та да видиш кой е мъжът в къщата!*  Mr. Green Joy И ще потръгне разговорът.  Party

# 16
  • Мнения: 2 799
"Титаничен" и "мълчанка" ми е странна работа, ни "ох", ни "ах", за "не спирай" и "да,да" не говорим даже... Ма може и да си добър и да го докарваш грандЕ преживяване - не споря.  Peace
И докато не започнат да ти сменяват спорт каналите с кулинарно предаване - трай си.

# 17
  • Мнения: 135
И да не забравя, правим си истински титаничен мълчалив секс.

Липсата на секс прави жените агресивни, твърдят учени.
Нервната система на жените се нуждае от постоянен секс


http://www.bnews.bg/article-35813

И не забравяй bezbog..мълчанието е злато...колко по дълго мълчи, толкоз по добре за теб...щот като се разприказва...върви и затвори устата...а единственият начин за това е описан в статията!!!!  tooth

# 18
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
И да не забравя, правим си истински титаничен мълчалив секс.

Липсата на секс прави жените агресивни, твърдят учени.
Нервната система на жените се нуждае от постоянен секс


http://www.bnews.bg/article-35813

Начи лъже, гадинката, че правили титаничен секс.  Thinking Иначе нямаше да му отвръща с агресивно мълчание.  Mr. Green Joy

# 19
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Жена ти.
Все пак не може да няма нещо вярно във вица, че жените правят секс, за да си говорят с мъжете, а мъжете говорят с жените, за да правят секс.  Grinning
Аз, ако не си говоря с моя, не виждам как ще стигнем до секс заедно.
Хора разни...

# 20
  • Мнения: 490
Хммм...според мен братовчедката мъти водите нещо...да не са в някакъв таен заговор с жена ти???
Обаче ми е много чудно как като не си говорите правите секс? И как се разбирате, че ще го правите... newsm78 ..... изведнъж се споглеждате, награбвате се и се почвате... или???
Както и да е..хубавото, е че поне се грижат за теб и жена ти ти пуска...вярно, мълчанието е изнервящо понякога, ама поне не са те оставили да ходиш гладен, жаден, мръсен и незадоволен Simple Smile

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Хммм...според мен братовчедката мъти водите нещо...да не са в някакъв таен заговор с жена ти???


Какъв например?

Тя дори и да ги мъти, пак жена му сама си е виновна, че се връзва и го позволява.


Обаче ми е много чудно как като не си говорите правите секс? И как се разбирате, че ще го правите... newsm78 ..... изведнъж се споглеждате, награбвате се и се почвате... или???


 Joy И аз това се чудих  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
Ами те с братовчедката си говорят,комуникация не й липсва....
Разкарай братовчедката ,и жена ти ,ще не ще ,ще ти проговори.
    Laughing

# 23
  • Мнения: 2
Понякога думите са излишни  Twisted Evil
Зависи от характерите, и от повода. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт