American Horror Story

  • 22 566
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Peregrin,да,икономката е неживо,дърто, разгонено бабе. Laughing
Ма си мисля дали и Джесика Ланг не е мъртва бе
? Thinking

# 16
  • Мнения: 534
Бабето е сигурно, ама Джесика - засега я приемам за жива  Wink Joy
Оф, само да не се окаже накрая, че един жив няма у тоя филм - да им имам кахърите на умрелите  Crazy Joy

# 17
  • Мнения: 152
Кои зомбита почват, мили другарчета? Да не би "Живите мъртви"? Аз допреди да се омъжа не можех да понасям ужаси ама по-силната част от семейството ме "застави" няколко пъти да стоя с него да гледам и взеха да ми харесват. А този American horror story бива ли?

# 18
  • Мнения: 3 736
eovin, за тези зомбита спамят, да.  Mr. Green

Бива мчи, щом цяла тема направихме.

На мен ми е много интересен тоя с латексовия костюм - все пак точно той е на постера. Подозирам, че към края ще ни разкрият кой е, май.

А линка, който Амидала пусна е разкооошен, има да има тайни и загадки.  smile3508

Сонче, ти хубаво си решила, ама дали ще издържиш? Голяма е краста => много е добър!

# 19
  • Мнения: 324
Peregrin, мерси за цитатчето ти  Peace Сега ще знам къде да съм фнимателна и да чатна всичко от първата серия.
Зис, много ще се наплашиш от толкоз ужаси, мър. Че взела пак да ги гледа Зочбитата  hahaha
Аз да запитам само духове ли има в този филм  newsm78 Без вампири няма ли да е малко постничък  Laughing
Линка на Амидала е трепач. Отщя ми се да бачкам - искам да се завия до носа с дебело родопско одеало и да гледам американски хоръри  Blush

# 20
  • Мнения: 3 736

Аз да запитам само духове ли има в този филм  newsm78 Без вампири няма ли да е малко постничък  Laughing


Хич никак даже не е постничък, вервай ми. Блажен отвсякъде.  Mr. Green Засега само един-двама-трима духове, по-нататък ше видим.

# 21
  • Мнения: 152
Добави запалената камина, пуканки и хубав коняк и си казвай адреса да довтасам, че като гледам ужаси сама не ми е интересно.

# 22
  • Мнения: 324
Сори, само пуканките ми са налични  Laughing Камината замествам с локално парно, а коняка с прясно сварена домашнярка - силистренска кайсиева  Mr. Green

# 23
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Зис, много ще се наплашиш от толкоз ужаси, мър. Че взела пак да ги гледа Зочбитата  hahaha
Ти па Катаржино,тези жанрове са като моя втора природа ма. Mr. Green
Аз в предишен живот със сигурност съм била психо и сега в този давам отклонения. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 324
 hahaha Искам да те познавам и в следващия живот  Hug
Другият вариатн е като съм вече нематериализирана да ти дойда у къщата и да ти правя БГ хорор  Mr. Green

# 25
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
hahaha Искам да те познавам и в следващия живот  Hug
Другият вариатн е като съм вече нематериализирана да ти дойда у къщата и да ти правя БГ хорор  Mr. Green
hahaha hahahaА аз ше показвам БГ страх. hahaha

# 26
  • Мнения: 324
 Joy В такъв случай как ме искаш - в латексно костУмче или с ангелски крилца  Laughing

Да попитам, щото ме гризе отвътре ББ мацката като се секси с латексния господин знаеше ли, че това не е мъжа й

# 27
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Joy В такъв случай как ме искаш - в латексно костУмче или с ангелски крилца  Laughing

Да попитам, щото ме гризе отвътре ББ мацката като се секси с латексния господин знаеше ли, че това не е мъжа й
1.Латексено костюмче с ангелски крилца на ушите. Whistling
2.Не,хал хабер си немаше.Докато тя се сексеше с латексомен,оня си пърлеше ръцете на котлона. Laughing

# 28
  • Мнения: 3 736
3. После каза на мъжа си, че го обича.  hahaha

# 29
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт