Отговори
# 30
  • Мнения: 0
ехееееееййй цооп и аз в новата тема  bouquet

Хейли честити ви килим Wink
Наде и ни сме  с малко краче 15/16 номер на КИК и аз като Арим й ги слагам завкъщи тези  а за навън взехме тези
http://markovi-maratonki.com/2011/07/lonsdale-ealing-vel-2/  тези са номер 19 Shocked
и едни ботушки за зимата майка ми и ги донесе от швейцария 20 номер дано и станат

Саманта  продават едни постелки като дъъъъълги възглавнички точно за такова предназначение с едни сладки кученца на та тях мн са симпатични Peace

Ох готови са ми снимките от фотографите ама пусто не ги взех днес а и утре сме на консултация та и утре незнам дали ще ги взема Rolling Eyes



Хайде лека от мен

# 31
  • Мнения: 184
Габиии, да си жив и здрав, много щаслтив и послушен! Честит ти рожден ден!

Пашик, то добре че само сополки! Като се оправите ще се видим в мола тогава:) Я се похвали каката колко нови шестици има? Party
Мила, за съжаление само строга диета ще ти помогне да се почувстваш по-добре. За операцията - майка като беше в болница, с нея имаше куп жени, все младички такива, за лапароскопия на жлъчка. Става и тръгваха на същия ден Shocked На третия ги изписваха. Е, хапчета доживот, ама пак не е като да търпиш болка доживот...
Чорапи, от миналата седмица са задължителни, че с този теракот у нас... ooooh! Даже се оглеждам да му купя и пантофки, че тези на КиК са му умалели почти нови. За зимата купих едни страхотни ботички, направо ми пълнят душата.
кашкавал, страшно много обича.
илка, не съм, на същия хал сме - грам не ще да яде и точка!! Всеки път се чудя какво изобщо ака това дете?! Естествено, почти не наддава... Rolling Eyes Само цица му дай, вече се и приспива само на цица.  ooooh!
За отбиване направо не ми се мисли, аз така или иначе искам да изчакам да минат зимните месеци, пък ако успея да пробутам бибата през това време ще е страхотно.
Легео, вие с това темпо идната година ще вадите мъдреци, бе мила Joy Сладур, да са му белички и здравички всичките 15 зъбчета!
Моя пък забравил думата "дай" и ми посочва нещо и вика "елааа, елаааа"!! hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 2 286
Саманта, теракот е, да, при това ужааасно студен! Другият огромен проблем е, че балкона е усвен за кухня, но балкона на съседите отдолу не е остъклен, нашия няма изолация и така духааа, а и от входната врата яко духа иииии не ми се разправя какво е на земята! На мен краката ми даже с чехли са ледени, а малчо само по чорапи абсурд да го пусна!
Дано крачето е добре Praynig

Брасто, страхотни маратонки! Party

# 33
  • София
  • Мнения: 483
Краси, честити килимчета! Аз мисля да пльокна по средата на дневната детско гумено... хмм... килимче-пъзелче или нещо такова, дано някой да ме разбере  hahaha У нас е ламиниран паркет и не е студено, но по-друго си е с гумичката - хем топличко на дупцето на Еве, хем няма да се пързаля  newsm68 И включи радиатор или каквото там имаш на малчо, че сега е най-гадното време. Студено е, а няма парно още.

# 34
  • Сливен
  • Мнения: 140
да се запиша на трета страничка  Embarassed да ни е честита поредната темичка и да има още много   bouquet
честита първа годинка на НИЯ,да е много здрава,да носи на всички много радост и щастиена патерица
честит първи рожден ден и на ГАБРИЕЛ(със закъснение),да расте здрав и послушен и да има безгрижно детство
честит първи рожден ден и на днешните октомврийчета МАРТИНА на марви ,СТОЯНЧО на не съм,ИВАН на евето,ХРИСТИЯН на Mariajoro и МАРТИН на Silvi@
илка честит празник и на теб ,мнооого щастие   bouquet
и дени е  с два зъба от три месеца,но днес  ми скърца със зъби и се смее  Shocked и си викам ама как  ще скърца с два  зъба ,гледам в устата  ама с голяма съпротива отгоре вече избива предния десен  Crazy Party 
при нас голяма буря,студ и дъжд ,МИРЧЕ  ти ми прати зимата  Joy
MartakEly честито ви християнче  Hug
бърди честито самостоятелно ходене  Flutter
саманта хайде да се оправяш
Milla Elaine и ти да си оправяш камъните  Hug
данимира АМ давам 1 или 2 пъти вечер и сутрин,а понякога само вечер или само сутрин  Whistling
аз обувам на дени буйки с ципче,но и аз мисля да взема от тези чорапи с подметка
беболе бързо оправяне на Симонка
легео леле 15 зъба  Shocked
красе и у нас е 18 градуса а дени все по ламината иска да седи  ooooh!
аз пък умирам от студ  Embarassed утре (опа днес) ще накарам мъжо да ми свърже газовата бутилка с печката че бррррр

# 35
# 36
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро!

Днес малкият ми мъж става на 1 годинка!   newsm59

Честито на Мартини на Марвинка, Християн и Мартин! Весело детство деца!

В нас сме на паркет и още с баткото взехме килими че да не му е студено. Иван вчера приятно ме изненада цял ден седя с чорапче и плетени от баба терлички. Лятото имаше гумен пъзел да пази Иван ако падне да не си удари лошо главата.

# 37
  • Мнения: 65
Лелеееееееее,каква голяма дружинка!Да им е честита първата година на : Мартина,Марти,,Християн и Иван!Да са много здравички,усмихнати и щастливи! bdbaloni bdbaloni

Не съм,дано сте се позакрепили поне мъничко за  празника!Силно гуш!Ти си мама герой!

Брасто,ние поръчахме едни Адидаски и аз ги чаках да пристигнат с няма такъв кеф-20 номер-е те са и все едно плавници  Mr. GreenСега сме с едни Найк Court нещо си там .... 19 номер и пак има бая мегдан  Mr. Green Аз съм в шок как и стават още обувки с C2 английска номерация,децата вече са на 5  Mr. Green Вкъщи слагам само чорапогащник,защото чорапите се свалят със замах!(ми то детето,лудо като майка си,не търпи чорапи) Mr. Green

Дария се е научила да казва :Бебе- на куклите и само повтаря :бебееееееее,ето го  Mr. Green Умирам от смях!Но определено отказва да ходи,какво е това чудо не знам?!Тамън си беше отпуснала душата и бум,падна и спря.... Дано се сети докато тръгне на градина  Mr. Green

Бърдичка,честити ходещи крачета на Майчето  Hug  bouquet

Марви,чакам с нетърпение да се появиш  Flutter Crazy

Мирче,може да направим едно студено кафенце в Скай Лайн,тези дни ,ако имаш желание  Party Hug

Краси,честити да са ви килимчетата,аз така не ги обичам,а трябва да купя,че топло,студено...иде си зима и е добре да е засланко!

Нямам търпение да дойде събота,че сме на РД на зеткото Simple Smile Голямо вълнение са тези зетове,ще знаете  Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 10:58 от Nad1_Nad1

# 38
  • Мнения: 65
Честит рожден ден на Ванко( Евето), Марти( на МАрвина), МАртин (на Силвиа) и Христиан( Мариажоро)!!! Tada  ura Tada Да са здрави и щастливи, весели, игриви!!!

За кашкавал говорехте( писахте...)- мойто дЯтИ хич не го обича, но вчера нямаше сирене у нас и направих попарата с кашкавал- омете я цялата Party. На последната консултация педи каза, че мога да пробвам да давам вече мед и киви, ще пробвам и от двете да въведа малко по малко, първо меда, дано се понесе добре.

Оле, стискам палчета за днешния преглед на Мони, как мина нощта?
Хейли, Йоана е същата, само търси къде свършва килима и си пльосва точно там дупето...
Легео, много зъби, много нещо, дано и този излезе лесно, без да мъчи много Гогито.

Благодаря на всички за милите пожелания за малкото ми християнче Hug
Днес дано е маалко по-топло, че да става за навън, иначе много бавно минава времето само вкъщи да стоим...

# 39
  • София
  • Мнения: 483
Колко много рожденицииии  newsm44

Честит рожден ден на Мартина-Бебелана на Марвина, Иван на Евето, Християн на Mariajoro и Мартин на Silvi@
Специално за Марвинка и Евето



Оле, как мина нощта? Как е Симонка?

А Ева пък не иска да седи на пода, а само ходи и то както и където свари - по мебелите, за ръчичка... Така че ще пропусна килимите, само гумено пъзелче ще сложа.  Mr. Green
И да я похваля - вчера за пръв път яде манджичките от детската кухня и за пръв път от 5 дена видях хубаво напълнен памперс  newsm44

# 40
# 41
  • Мнения: 65
Мирче,не сяда ли да си почива твоето детенце Mr. GreenНякой беше споменал,че тези килимчета не били особено подходящи за бебета,заради някаква съставка,ако не се лъжа де,иначе и аз се бях запътила да купувам такова!

Оле,дано са ти помогнали форумските магии  Hug

Кашкавал Дария не обича,но сиренето е едно от 3те неща,с които се храни!Обожава го!

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 1 877
Стоянчо е утрешен рожденник  Simple Smile

Иван основно яде от нашето ядене, съобразявам се да готвя с по-малко подправки и да е подходящо за Иван, а щом види някой да яде се нарежда задължително и се кара ако не му дават.

Мирче мерси за специалния поздрав, довечера ще снимам днешната торта на Иван и ако е добра на вид ще я кача в албумчето, пак ще се пробвам с домашна торта  Crazy

# 44
  • Мнения: 120
Честити рождени дни на Христиан на мама Mariajoro , Мартина  на мама Marvina и Мартин  на мама Silvi@ . Да с здрави, щастливи и усмихнати !
Хора, не ми се говори за нашите зъби. Вече се притеснявам, че съм родила акулка Mr. Green
Хейли, да ти пратим от тях, няма проблем. Ако искаш със Спийдито, че доставят на адрес Laughing. Честити ви килимчета.
И ние ще купуваме за детската стая, баба и дядо дадоха парички за РД-то
Буболече, hahaha явно пробва силата на заповедта твоето чедо.

Общи условия

Активация на акаунт