Отговори
# 60
  • Мнения: X
Наде, ще отида до мола, но ми се искаше много голям магазин с разнообразие. Моите познати казаха да избягвам КиК заради качеството, така че искам да огледам за нещо друго и ако не намеря и на тях може да се спра, та дори и на розови  Mr. Green.

Mamam-am, аз мисля и шал и ръкавици да й сложа като стане големият студ, но дали ще ги търпи  Grinning.

# 61
  • Русе
  • Мнения: 904
Mamam-am аз мисля да се опитам за шал ,шапка и ръкавици но мисля че знам отсега ккакъв ще е резултата - всичко на земята .Незнам що за човече отглеждам ама ей такъв инат не бях виждала като не стане понеговата такъв рев е че чак ми настръхва косата  smile3514 Много си го обичам ама понякога ми иде да го тупна по дупето .Последната новост при нас е че не иска да се загъва първо е рев що ще си ляга ,после що съм го загънала направо като наближи 20,30 и ми се ще да изчезна .Оф оплаках се и аз.

# 62
  • Мнения: 356
Честито на всички рожденици от днес и миналите дни! Да са много здрави, весели и послушни!

Вкъщи от 2 дни е 18-19 градуса само.  Rolling Eyes Печки не пускам за сега, освен една духалка за 10-15мин, преди баня. Не мога и да си помисля да оставя Никола на бос крак! В стаите сме с паркет, а в кухнята и коридора - теракот. Той обикаля навсякъде. Обувам му едни къси чорапки и отгоре дълги, дебели, с гумички отдолу. Има и едни пантофи с дебела подметка, но не ги обувам, защото много си криви крачетата и му е трудно ходенето с тях. Постлах му едно одеало на пода, но естествено там изобщо не се задържа.
 Иначе и ние имаме проблем със самостоятелното заиграване - ако се заиграе за 5мин, пак е добре.. А днес само ме разиграва - казва "а-а-а-а", събувам памперс, слагам на гърне и нищо. Обувам го и след 10мин същата история. Единият път след като го обух, няма и 5мин и свърши работата там. Crazy

Orchids Flower, ние сме с 2ри чифт обувки КиК и нямаме проблем. Дебели ботуши за зимата харесах в сайта на Некст и мисля тях да вземем.

# 63
  • Мнения: 186
За К и К ,бях доволна от първите , ама той тогава не вървеше сам,преди 3 седмици купих втори на К и К ,тия дни смятам да купувам нови на Капчица , но вече без цип отдолу.Та за вторите обувки от преди 3  седмици-вече имат дупка отгоре ,шевовете са съдрани(варненските мами могат дапоттвърдят).Ама то мойто е егати диването беее,пада става ,  ooooh! ooooh! ooooh!

Барбалетка , голям студ у вас бе.
Не съм -как  успя с 2-3 деца и долна -торта да направиш?

Тани- толкова ми стана мъчно.И твойто голямо диваненце ще излезе Mr. GreenАз тихичко ще кажа , че Алекс вече си заспива дори без да ми гали ръката-сам самичък.Гордостта ми е той-голямо момче

Ноел- теб значи хич да не те мислим

# 64
  • Мнения: 2 286
Мамам-ам, смятам да слагам шал, но само на вратлето, но устата не!
А за пчелното млечице - от къде си го взе и за колко?

Тани, и Симеон е голяма драма, но сега е защо го слагам в чувал да спи. Голямо ритане и опитване да се измъкне, придружено с рев, тръшкане...ужас! Освен това за все повече неща се инати като не е на неговата. Ляга на земята и започва да крещи ooooh! . А за шапката - мен вече нерви не ми останаха и от както е студено е с шапка, която като се опита да махне отнася перване по ръката. Та, това за сега действа ooooh! .
Сега ми е обърнал гръб и сам си играе, щото е спал само 20мин (от 15 до 15:20) и набързо се скарахме, 'щото като му се спи и е кисел все иска неща, дето не може, аз му се разкрещях, той се разрева и сега си играе сам Crossing Arms . Като не спи, ужасно ме изморява, най-вече това, че за всичко крещи и се сърди. Ейййййй такава ми става главата Rolling Eyes

Орхи, за КиК май е въпрос на късмет! Ние на наще за 2.5м им разказахме играта от носене, а те освен малко ожулено от търкане в асфалта, друго им няма Peace

# 65
  • Русе
  • Мнения: 904
и аз исках да взема чувалче но засега ще се откажа той така се тръшка пък ако го сложа в чувал ще ореве квартала , а за сърденето и аз незнам но явно днешните младежи са така

# 66
  • София
  • Мнения: 167
Ама съм заплес и аз!  ooooh! Чудя се защо от снощи никой не е писал,   newsm78 а то - нова тема  hahaha

Не съм чела назад, но гледам КиК коментирате - аз съм доволна. Каката редовно я обуваме от там и до сега не сме имали проблеми. Даже и старите й обувки ги даваме на познати за доизносване.

# 67
  • Мнения: 790
Колко съм се вглъбила в собствените си проблеми.....  ooooh!
Честито на днешните рожденници, най-специално на Мартини (нашето първоюнско приятелче)! Да растат здравички, весели и усмихнати деца!   bouquet

Не съм -как  успя с 2-3 деца и долна -торта да направиш?

E, чак пък долна. Защо обиждаш жената бе Тинтири?  Joy

НеСъм, признала съм те отвсякъде. Като те чета с тези болести и като знам аз как от една Т се сдухах вчера, а ти и торти правиш.  omm
В този ред на мисли, губи ми се още една майка-дероиня...Съни, къде си?

Тин, аз не съм казала, че ще давам АБ. Аз просто се радвам, че поне днес сме на едно мнение с педи.  Peace

Орхид, и другите, ето какво аз съм натрупала като опит.  Crazy
Наистина в един мол ако влезнеш, ще имаш няколко магазина за обувки, което е най-големия избор, до който можеш да се добереш.
Друг вариант е Дайхмана, където има доста разнообразие.
Освен това малко с половин уста ще кажа, че може и да не е актуално, но си имаме мама тука, която има магазин за детски обувки в София и ако иска може да ни каже къде е.
А, незнам дали знаете, че КК имат и аутлети където продават стари модели или останали единични бройки, на по-ниски цени. Един знам в една от преките на пиротска (Цар Самуил ли беше?).
Аз иначе на Симона съм купувала на Геокс обувки и съм много доволна от тях. Някъде по Витошка имат май магазин за София, Варна е на главната.  Laughing
За Варна в магазина зад Макдоналдс (Биберон май беше), имат много избор, а също така и едно магазинче в една от преките на Владислав (пряката, която води до колхозния).
Айде стига от мен за днес!  Stop

# 68
  • Мнения: 415
Не съм, да не те излъжа, ама аз доколкото си спомням не ми даваха Пиносол да си слагам като бях бременна. Джипито ми отпусна някакви "по-безвредни" Гелоситин.

# 69
  • София
  • Мнения: 17 368
Вкъщи от 2 дни е 18-19 градуса само.  Rolling Eyes Печки не пускам за сега, освен една духалка за 10-15мин, преди баня. Не мога и да си помисля да оставя Никола на бос крак! В стаите сме с паркет, а в кухнята и коридора - теракот. Той обикаля навсякъде. Обувам му едни къси чорапки и отгоре дълги, дебели, с гумички отдолу. Има и едни пантофи с дебела подметка, но не ги обувам, защото много си криви крачетата и му е трудно ходенето с тях.

Точно, ама едно към едно е ситуацията у нас. Имам и едни хубави терлички от баба, които не се пързалят толкова много, днес е с тях. Поръчах онлайн обаче едни пантофки, че вече се не трае, краката й са нон-стоп студени, за ръцете не ми се говори, като ги пипна и се вледенявам  ooooh!
Извадих зимните чували с дрехи (от приятелките ми с деца наследствата), днес сортирам и пера, да се ориентирам какво имам и какво ще ми трябва, ама като гледам, още поне 2 бебета мога да изгледам тая зима  Laughing Ама айде малко да се пооправи това време, че само вкъщи не се трае, пффф.

# 70
  • Мнения: 66
опп и аз да се запиша в новата тема
Момичета благодаря ви за пожеланията. РД-то мина супер. Е Габи накрая малко се разкриви защото налли ми е с хрема и явно му се запуши отново нослето ,но като цяло беше ок. снимки има във фейса.
Честито на днешните рожденници да са живи и здрави Hug  bouquet
Ние сме с 3 зъба -2 отдолу и един отгоре и сега очакваме и другия горен.
За буйки и аз взех на КК и съм доволна. ВСе още не сме проходили ,но като проходи и аз ще сменя буйките да не са с цип отдолу.

# 71
  • Мнения: 36
Честити първи годинки на вчерашните и днешни октомврийски сладкишчета!!!
И ние от вчера сме към отбора болнички,сополиви с температура ,каквото се сетите #Crazy #Crazy
Точно преди РД #Crazy Цяла вечер температура и днес пак , не иска нищо да яде повръща сиропа за темп. и другия който е СУМЕТРОЛИМ,някой давал ли е от него и черни капки в нослето??? малко ме съмнява да се оправим без антибиотик,но засега ще пробваме Naughty
Дави се от тия сополки ,голям зор милото ми Confused
Днес е само на едно шише адаптирано мляко и това е то Sick
Мислихме и пита да раздаваме след РД че добре си ходиме ,ама ще почакаме...
Темичката е чудесна, както винаги   bouquet
,

# 72
  • Мнения: 3 500
Суметролима е Бисептол, аз изпитвам ужас като чуя за това лекарство. Толкова изчетох колко бил вреден, колко бил опасен...

Обувчици аз съм взела на Примиджи и много, много ми харесват. Страхотни са и са като ботички, топли и удобни, но и цената им е супер - 62 лева  Rolling Eyes!

А като казахте за КиК да ви кажа, че и на Константин и Надя детето ходи с такива буйки от тия буйките си на КиК с ципа отдолу. Преди няколко дни ги видях в едно списание.

Болничките бързо да оздравяват! Много бе!  Sad

# 73
  • София
  • Мнения: 17 368
От един онлайн магазин ме шашнаха днес! Сутринта поръчах едни буйки за пантофки у дома и следобяд ми се обадиха дали съм си у нас да ги оставят  Shocked
Не знам дали няма да се сметне за реклама, ама ето тези са http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=8575&cat=4
Много са готинки, като втора кожа направо й лепнаха на крачето  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 1 298
Честито на днешните рожденици! Ама те каква агитка са, големи сладури!  Heart Eyes Heart Eyes

Ноел, наистина имай милост с подобни разкази.  Laughing
Много харесвам такива деца, да си гледат и занимават с играчките.
Мила след 3та година почна истински да играе сама. А Нико -  ooooh!
Само хвърля и руши. Иначе за кратко, ако е нещо много интересно.

Тини, о и аз не бързам с ваденето на тая пуста жлъчка.
Последната ми истинска криза беше февруари. От време на време след неправилна храна,
имам кратки болки и това е. Ама ще видим и личния какво ще каже.

Днес и аз купих нещо като обувки, на Найк ( срам че съм бургазлийка, ама... Mr. Green).
19 номер са и от тази номерация тук определено няма обувки с истинска твърда подметка,
всички са едни меки отдолу.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт