Безплатна силанизация на първите постоянни зъби

  • 14 824
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря, момичета! Д-р Даковски също ми е отговорил още в петък и утре ще избера стоматолог.

# 16
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Разбрах, че безплатната силанизация към програмата на МЗ е до края на Ноември 2011, вярно ли е?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Да и ми се струва, че трябва да побързаме, защото предвид слабото участие започват по-масирано да информират и подозирам, че ще има струпване в края на периода.

# 18
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Разбрах, че безплатната силанизация към програмата на МЗ е до края на Ноември 2011, вярно ли е?
Аз разбрах,че е за деца от 6 до 9 год.,а не ,че е до ноември.

# 19
  • Мнения: 4 068
Първия етап на програмата приключва на 30.11. Ако има интерес ще има и втори етап и доколкото знам ще има и втора възрастова група деца.

# 20
  • Мнения: 109
здравейте, може ли да предоставите координати на зъболекари в Пловдив, които правят безплатна силанизация

# 21
  • Мнения: 4 068
Ами аз не успях да открия координати на лекари в Пловдив на сайта на кампанията. Отиди във Стоматологичния факултет, защото предполагам, че повечето са от там. Национален координатор на кампанията е д-р Куклева, а тя работи във факултета. Grinning

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Инфо за координатите на зъболекарите, които работят по програмата, може да получите и на телефон 0800-145-46.

# 23
  • Мнения: 0
mojeli telefon4e na niakoi stomatolog v plovdiv koito e vkampaniato da zaveda malkata

# 24
  • Мнения: 6
Мнение за д-р Светлана Попова от София,работи в Стрелбище?!Някой да е водил вече детето си  при нея?
Дайте съвет за добър специалист за силанизация от който сте доволни в София!
Благодаря предварително! Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 31
За Варна - дентален център Фармадент

бул. Съборни 40 /това е в сградата на градска б-ца, ет.3/
тел: 0528 647364
Моб: 0879 610007
и
Ген. Колев 8
тел: 0528 614101
моб: 0879 610007

Разпростаранили са тяхна ракламна брошура в училището на сина на моя колежка.

Ние се записахме за 24.11 при д-р Тронкова, но още не съм решила със сигурност дали ще слагаме.
Ако някой има отзиви за нея, моля да сподели!

Край на безплатното силанизиране - 30 Ноември 2011г.

Последна редакция: пт, 18 ное 2011, 20:43 от Boritarkan

# 26
  • София
  • Мнения: 1 433
здравейте, искам да попитам, къде бих могла са е оплача??
вчера, на 28.11 в 12,30 поставих силант на единия кътник/6-цата/ на 5г. ми дъщеря н клиника ЕО дент-уж реномирана и известна
на сутринта днес-преди още да е закусила, дъщеря ми изплю нещо бяло
погледнах зъбчето-ми то голичко, без никакво покритие
явно така компетентно поставения силант беше паднал

много съм възмутена
няма и 24 часа откакто е поставен и вече е паднал
явно така се процедира с нещата когато е безплатно и не си плащаш
та въпросът ми е-къде бих могла да пусна оплакване?
не мисля че е редно да се вземат пари, па макар и държавни, а работата да се върши през пръсти
редно е тази клиника или поне зъболекарката да не ги поставя, след като е некомпетентна
жалко за всички добри намерения, но явно децата ни пак ще са потърпевши, въпреки кампаниите и субсидиите

# 27
  • Мнения: 4 068
За жалост няма къде да се оплачеш. Можеш обаче да отидеш в клиниката и да кажеш какво е станало, за да видиш дали и как ще приемат нещата и дали ще се коригират. Грешки прави всеки, въпреки че 24 часа са ужасно кратък период на трайност на такова нещо. Ако нещо ти се опънат росто поискай да говориш със собствениците д-р Павлови и се оплачи директно на тях.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 433
За жалост няма къде да се оплачеш. Можеш обаче да отидеш в клиниката и да кажеш какво е станало, за да видиш дали и как ще приемат нещата и дали ще се коригират. Грешки прави всеки, въпреки че 24 часа са ужасно кратък период на трайност на такова нещо. Ако нещо ти се опънат росто поискай да говориш със собствениците д-р Павлови и се оплачи директно на тях.

Ренци, благодаря ти за отговора  bouquet
предполагам ще ми предложат отново да сложат силанта, само че аз незнам дали да рискувам зъба на дъщеря ми
за съжаление изгубих доверие в преславената им клиника, както и в кадърността на стоматолозите им
опасявам се да не повредят зъбчето, нали все пак не разбирам какво точно правя
ще ида на частен зъболекар и срещу заплащане ще й сложа
жалко че пак се гаврят със здравето на децата ни, само защото е безплатно, а не си плащаме

# 29
  • Мнения: 61
Здравейте,

Поставихме силант на зъбките на сина ми, когато беше още на 3г ( имахме проблеми с предните зъбки и реших да предпазя мякар и временните кътници ). Доволна съм и мисля да повторя процедурата като изникнат 6-тите а и останялите постоянни зъбки.

Общи условия

Активация на акаунт