Кое да избера

  • 2 268
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 372
Помислих си го вчера,но реших ,че ставам твърде подозрителна Laughing.

# 16
  • София
  • Мнения: 291
Тази потребителка няма ли, кой да я озапти!   ooooh!   Crazy

# 17
  • Мнения: 1 615
Явно не Simple Smile Мисля, че е разцъфтяла на още няколко места, вкл. като дълбоко страдаща самотна (или изоставена) майка...

# 18
  • Мнения: 15 379
И вероятно с поредната си регистрация чете темите, които е пуснала и се забавлява Laughing.

# 19
  • Мнения: 4 555
Ами аз, както казах, писах на модератор, ама знам ли кой го е прочел и дали... Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 291
Обаче сме станали истински спецове в откриването на фалшиви самоличности ...
Аз да не би да писах анализ на някоя Molly !?!   newsm78   Embarassed

# 21
  • Мнения: 4 555
Те Молитата са две на първа страница, което най-напред ме озадачи.

# 22
  • Мнения: 125
Имам съмнения в две теми-Родители отглеждащи сами децата си и Родители преживели загуба.Който иска да разгледа и там нещата са навързани от скоро регистрирали се.И познайте-в едната от темите е и ...Роис.За ника ще се досетите,засега няма да споменавам нищо.И ако тук нещата са за забавление,там наистина може да се нанесе вреда.Пу,дано не съм права,а само да ме гони и мене параноята.

# 23
  • Sf
  • Мнения: 978
Предлагам да обединим всички въпросни теми в една, не мога просто да се записвам навсякъде, хора.  Laughing

# 24
  • Мнения: 15 379
И познайте-в едната от темите е и ...Роис.

Е?
И тук е споделяла неведнъж, че сама гледа сина си.
Наистина те е подгонила фобия.

# 25
  • Мнения: 1 207
Е що за болен мозък се забавлява по тоя начин?!?!? Айде, тук нещата наистина са безобидни, ама в Родители, преживели загуба?!?!
Дайте конкретните теми, аз също пиша, макар и рядко, в Родители, отглеждащи сами децата си, да внимавам.

# 26
  • Мнения: 10 547
Имам съмнения в две теми-Родители отглеждащи сами децата си и Родители преживели загуба.Който иска да разгледа и там нещата са навързани от скоро регистрирали се.И познайте-в едната от темите е и ...Роис.За ника ще се досетите,засега няма да споменавам нищо.И ако тук нещата са за забавление,там наистина може да се нанесе вреда.Пу,дано не съм права,а само да ме гони и мене параноята.

Нашата Роис? Убърка рейса, пич!

# 27
  • Мнения: 1 207
Аз не разбрах изобщо каква е връзката с Роис?!

# 28
  • Мнения: 181
Цитат
Аз да не би да писах анализ на някоя Molly !?!

Не само на една,ако ме питаш мен...Имаше много новорегистрирани потребителки,все от САЩ и не знам си от къде....все с близнаци,все с по много деца и т.н.На мен още тогава ми направи впечатление,ама си мислех,че нещо аз не съм У ред,но сега като прочетох последните няколко теми....

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 372
Вече наистина ме обзе параноя Laughing!Сега се сетих и за още една потребителка,която буди съмнения у всички и пак е с много деца,че и с близнаци,но..знае ли човек,то от толкова съмнения може и да набедим някой невинен.А за връзката с Роис и за не разбрах,но мисля,че bub.ka имаше предвид това,че идеята за Бразилия е много вероятно да е взета именно от Роис.Коментираше се в другата тема.Може и погрешно да съм разбрала.

Общи условия

Активация на акаунт