Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 137

  • 41 215
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 116
Така, ще трябва да ви изоставя за няколко часа... Rolling Eyes

Ако има други желаещи да ме съжаляват... да знаете...има още за какво...newsm78 Joy
Да дам няколко жокера и аз... Wink

...не успях да  1ironing  и clean...ама, кой ще се заяжда по теми с хората... hahaha Joy

Май е добре, че нямам нет на работното си място...  Peace Laughing

Хубав ден...до довечера... Hug




# 631
  • Мнения: 1 056
Аз по принцип не се заяждам ама вече ми писна да са правите на обидени като няма за какво.
Ето сега наистина можете да се обидите.
Туба изобщо не е кой знае каква актриса ,а всичките и роли са еднотипни .
Харесвам я ,но това не значи че е велика.
Дано пак и подберат добър проект след бременността.
Дано Томрис се оправи та да си работят пак заедно.
Изказвам просто мнение и ви давам повод да си попишете на воля.
Джансел също не е велик.
За него съм го казвала много пъти.
За Туба никога ,но е време и за нея да се изкажа.

   E кой е казал, че Туба е велика актриса? Аз поне я харесвам заради доставеното удоволствие от ролите й и от излъчването й, заради участието й в благотворителни проекти. Че може да си подбира проектите, в които да се представи максимално добре, е факт. Поне засега. Надявам се и в бъдеще да е така. Има много добри турски актриси. Никой не го отрича.

# 632
  • Мнения: 10 035
Очаквах, че като влезем в Европа ще им разбием добронамерената система.  Laughing
Сега ни доказаха от европейската тема как се защитава някой, като се напада друг. Типично по балкански!   Naughty
Ами какво да направим: "Никой не може да надскочи себе си, колкото и да се опитва".  Peace

Тази песен ми е любима. Балкански ритми, точен текст и добра певица (по мое мнение, разбира се, има по-добри от нея, по-красиви, тя не е велика, но на мен ми харесва.)
Поздрав за всички европейци!

# 633
  • Мнения: 25
И какво излиза, че ако си позволиш да кажеш нещо различно от това колко е страхотен сериала на Джансел или той самият и веднага се намесва името на Туба.  Shocked Че тя каква вина има, че "Лъжовна пролет" не се харесва на всички. newsm78

А колкото до ролите й,  не се грижете, достатъчно фенове има по цял свят които й ги харесват, спокойно може да мине и без вас. Peace

# 634
  • Мнения: 4 535


И аз следобед изчезвам с тази бързина.  Joy JoyДнес ми е ден за получаване на "балканска" пенсия,  с която би трябвало да живея"европейски" Wink Или казано с езика на сериала ни...да имаш доходите на Гюлназ, а да си живееш като Несрин Grinning  Абе, знаех си аз, защо харесвам повече Гюлназ newsm78 newsm78

Денят си плаче за тази песен:



Милан Станкович     "Това са Балканите"

http://www.youtube.com/watch?v=2ppumI7lSWo  и изпълнението на Горан Брегович

Последна редакция: вт, 18 окт 2011, 12:20 от nadine1111

# 635
  • Мнения: 2 195
А от мене малко бургаски красоти. И понеже са пясъчни, вече ги няма:

https://picasaweb.google.com/106418836534823134608/CIOoTH?authke … sRgCN3l6ILv2YnYYA

# 636
  • Мнения: 0
А от мене малко бургаски красоти. И понеже са пясъчни, вече ги няма:

https://picasaweb.google.com/106418836534823134608/CIOoTH?authke … sRgCN3l6ILv2YnYYA


Аууу, много са интересни тези пясъчни фигури! Страхотни снимки! newsm51
Направо са за графа не само местен, а национален патриотизъм. Peace

# 637
  • София
  • Мнения: 5 334
Опа. Shocked Май правилно улучих нюанса на "европейското" - не знам кой ми каза, че не съм. Съм, съм. hahaha
Кааакто и да е - добро утро и на вас!
Заяждания винаги ще има. Важното е да бъдат оставяни на заден план. Аз ако за всяко заяждане или иронично подмятане се палех, още на 15 щях да съм пътник. Joy
Спокоен ден ви пожелавам. И да се опитаме да комбинираме балканското с европейското. Flutter hahaha hahaha

# 638
  • Мнения: 0
Star Tv, собственост на Doğan Yayın Holding е продадена на финансовата
групировка Doğuş Yayın Grubu. Вчера вечерта са подписали договор за продажба
на 99,99% от акциите за сумата от 327 милиона долара, от която сума 151 мил.долара
ще бъдат платени в брой, а останалите 176 мил.долара са разсрочени за 2 години.

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2011/10/18/dogan-stari-satti

18.10.2011 11:04


# 639
  • Мнения: 10 035
А от мене малко бургаски красоти. И понеже са пясъчни, вече ги няма:

https://picasaweb.google.com/106418836534823134608/CIOoTH?authke … sRgCN3l6ILv2YnYYA



Баги, много красиви снимки.   bouquet Особено ми хареса Прага.  smile3501
Ще ме накараш, още малко, и Бургас да харесам!  hahaha Joy Joy Joy

# 640
  • Мнения: 10 035
Ванче, благодаря за почерпката!   bouquet
Дано винаги да имаш късмет с този автомобил! Peace
И извинявай, че така късно реагирам, ама покрай Баба Мара и Иф се отплеснах и задълбах в глобалните проблеми, вместо да те поздравя за късмета.  Hug

п.п. Извинявам се за двата последователни поста, ама като не пишете ще ме четете!  hahaha Joy

# 641
  • Мнения: 4 535



Тук съм, отивам на обиколка за нещо ново Rolling Eyes

# 642
  • Мнения: 2 195
Не знам вие как сте, но аз имам нужда от кафе:

Лина, Фенче, радвам се, че а ви харесали пясъчните герои. Не знаех, че ще се появи албумът от Прага. Peace
Имам въпрос: актьорът на тази снимка (от филма на Туба) не играе ли във  Фатмангюл - възрастния господин, при когото са отседнали?


А тази снимка не съм я виждала. Някой знае ли откъде е? И тук ли е бременна newsm78

# 643
  • Русе
  • Мнения: 6 503
БагиHug и аз имам нужда от кафе  Wink, благодаря ти !  Hug
Страхотни снимки си показала  Peace, продължавай и занапред да ни радваш с още и от други места. А, тази снимка на Туба -  newsm78 мисля, че е много стара и май не е от филм, или е някаква сесия, или папарашка  Simple Smile.

Скоро май не сме гледали нашите танцуващи любимци  Thinking/ ама ме подсети песента/клипа от Надин /, но избрах клип с друга също хубава песен .  Peace



My Belle

# 644
  • Мнения: 4 535
Благодаря за кафенцето, ще си го пия "Под липите", но на всяка реклама ви проверявам Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт